| Търсенето даде 3 резултата |
| Автор | Съобщение |
|---|---|
Тема: за да не стане дублаж: робот ХЕИ-2 |
|
| gezuht Отговори: 9 Видяна: 9593 |
|
| az bih napravil Robot deto dami e dvoinik-ili troinik ili ...abe da hodi navsiak`de k`deto e GADNO VMESTO MENCiala banda da sezanimavat s`s t`pite nesta ot ejednevieto MI.
az da si jiveeia spokoino i ... |
|
Тема: 3D конкурс : "Робот!" |
|
| gezuht Отговори: 91 Видяна: 142479 |
|
| maleiiiiii!ako beshe zarisunka stiah da ucastvam i da specelia ama tva 3d-e m`ka ,a rendera ste e nujen na niakoi drug deto ste go polzva:) | |
Тема: Представяне |
|
| gezuht Отговори: 51 Видяна: 18940 |
|
| Spored men cernobelite nesta samnogo po silni -stoiat kato grafika mnogo po dobre!boltovete na traversata-govoriat sami zasebe si!
Ako biaha daje v Sepia kato cviat steshe da eoste po dobre:) |
|
Часовете са според зоната GMT + 3 Часа |