Graphilla.com :: Преглед на тема - m3 Combat Eagle - WIP
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

m3 Combat Eagle - WIP

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 4:17 pm    Заглавие: m3 Combat Eagle - WIP Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

zasega samo front puk posle shi vidim :-) tka... napraveno za okolo 5-6 chasa , kachih go vuv Yahoo... sus accounta na edin friend :) che me murzeshe da regvam drug. aa btw toq model shte stava iztrebitel na edna ot dobre razvitite kosmicheski rasi vuv tumnata vselenata -> Krobitite ( na 120 000 000 gb sv. godini ot slunchevata sistema :-))) <- IZMISLENO OT MENE hehe

GL HF na sichki tova zasega e ot mene dano mozhete da go otvorite
http://photos.yahoo.com/bc/kosio_t/vwp?.dir=/3D++WIPS&.src=ph&.dnm=4.jpg&.view=t&.done=http%3a//photos.yahoo.com/bc/kosio_t/lst%3f%26.dir=/3D%2b%2bWIPS%26.src=ph%26.view=t[/url]
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

eto gi !

http://www.geocities.com/kosio_t/
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

are kritiki pls! mnogo li e zle ? she se promenq oshte mnogo mnogo ama se pak....
Върнете се в началото
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 11:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ima ideya, ama ne si lichi tochno kakwa e :-)
Day oshte nyakolko renderinga -- nyakolko sus surface, nyakolko sus wireframe.
Wuw izgled otpred me kefi, ama naistina ne si lichi kakwo e :-)

Best,
Drone
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

da we to tova e samo ei tka probno she go promenqm mnogo ! 10x she izgladia ideata :)
Върнете се в началото
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 1:13 pm    Заглавие: >>> Отговорете с цитат

>>> Много "човешки" ми изглежда този Eagle.
Tия... от коя планета бяха... май не са напреднали много в
технологиите:>
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
toi
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 1:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

е не мое ли да е човешки eagle...
Върнете се в началото
tui
Гост





МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

uff ok de prochetoh purviq post pak - moq greshka
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

s dosta zakusnenie!! X-) ne vijdam ni6to lo6o v tova edin model da e "4ove6ki"!! dori mi se struva 4e e po golqmo predizvikatelstvo modela da e "4ove6ki" otkolkoto s nqkakva neveroqtna forma, s koqto moje 4ovek da spekulira kakto si izka i da kaje; " ami te tam na taq planeta letqt s takiva ne6ta " i 6e trqbva da priloji cql Manuel za da dokaje 4e v toq model makar i vse pak Sci-Fi ima zrunce dostovernost!!! estestveno ne kazvam ni6to sre6tu megafantasti4nite formi !!!
Върнете се в началото
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 3:41 am    Заглавие: Re: m3 Combat Eagle - WIP Отговорете с цитат

е ти сам си казал че не е човешки бе льольо :D

Anonymous написа:
аa btw toq model shte stava iztrebitel na edna ot dobre razvitite kosmicheski rasi vuv tumnata vselenata -> Krobitite ( na 120 000 000 gb sv. godini ot slunchevata sistema :-))) <- IZMISLENO OT MENE hehe

_________________
Dam-dam-dam, damm-di-damm, damm-didam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
skycycle



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 7
Местожителство: beyond the frontier

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен ми харесва в изгледа отпред, но sideview-то нещо не се е получило. Все пак хваща окото, особено cockpit-a :]]
_________________
no future?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov