Graphilla.com :: Преглед на тема - pak kraden site :(
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

pak kraden site :(
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pixelFwd



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 21
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 2:25 pm    Заглавие: pak kraden site :( Отговорете с цитат

eto edin kradnat site: http://www.faceroom.com/

siguren sam che mnogo hora shte se setiat, no za tezi koito ne znaiat - saita e kradnat ot http://www.meshroom.com

ne za drugo ami i obeshtah da i uvelicha trafika na saita... pone za dnes, s kolkoto moga.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Maje da gi e prail edin i sasht chovek
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pixelFwd



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 21
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 2:32 pm    Заглавие: ne moje Отговорете с цитат

designa na saita si go e pravil toi, a az mu pomagah s javascript-a i css-to. taka che edinstvenia chovek koito e zamesen e bi mogal... sam az :( niama nachin prosto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Дими



Регистриран на: 22 Фев 2004
Мнения: 1228

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 10:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... баси наглите хора има...!!!
Гледай, даже името е сходно! ...
_________________
Would you like fries with your template, sir?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 11:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ByteSize написа:
... баси наглите хора има...!!!
Гледай, даже името е сходно! ...

То бива копи/пейст, ама това си е направи оливане. Ама грам никакво въображение като е крала... тц тц тц
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 6:40 pm    Заглавие: hm... Отговорете с цитат

az shtyah da pitam dali e pitala avtorite, no yavno ne e. az lichno shte i zadam nyakolko vaprosa
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

    Kofti trapka... Vse edno da vidi6 svoia rabota s 4ujd podpis. Takova avtorstvo e lo6a reklama za samia avtor - vse pak saita e napraven za samoreklama, a v slu4eia tia ne raboti.

    Da e jiv i zdrav tvor4eskia genii na devoikata!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

колкото и да краде от сайна на Magenta, работите му тази мацка няма как да открадне.. поне близките 100 години:) Но наглоста този път е на ниво. Просто нямам думи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 12:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

eheee :) mnogo typo naistina... i to ot bylgarin da otkradne... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

краден, краден, ама човекът май си постигна целта...

Цитат:
ne za drugo ami i obeshtah da i uvelicha trafika na saita... pone za dnes, s kolkoto moga.

_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ауу...много ги мразя тия тъпанари дето крадат...на тая тъпа п***а не знам какво да й се случи...всички лоши пожелания!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 2:08 am    Заглавие: мдам... Отговорете с цитат

Хмм... определено разбрах, че девойката не заслужава повече внимание, но ето e-mail, който получих от нея вчера:

------------------------------------------
Dear Stefano Cesario,

Here I am, after successfully reading your ?chisel choker?s wisdom? , hardly knowing what you?re talking about , not to mention that it?s probably because of your ?high level English? or just not finding any supporting clues for your claim.

Unfortunately you sound a bit upset, and since this is NOT your web site, that is presumably copied, I don?t get the reason what you?re writing for.
Well, I personally think that you sound like a fagot and acting like a one. I only wonder what your involvement is in the whole thing. Are you the pitcher, or the receiver? But judging by the reaction (getting so hurt from something so insignificant) I could easily say that you?re the girl (guys don?t whine that much).

But let me straighten you out!!!

This is not a plagiarism, I haven?t designed that Web site, so you?re talking to the wrong person. I had someone to do it for me since I?m very busy DESIGNING buildings instead working like a drafter like you guys do , oops I?m sorry , I meant Gays .

So, go ahead and spread the word- ?go fuck yourself stupid sore losers? I just don?t have the time to deal with you and all those pillow bitters (your dear friends that so kindly wrote to me in one day), so stop writing because I?m not reading.

Best regards, but no kisses

Victoria Gotti
--------------------------------

Не знам дали всички разбирате това, но тонът е меко казано необщителен - много остър и обиден. Изпратен е на всички хора, които са й писали нещо по въпроса. Нарича ни "тъпи, нереализирани педали-чертожници" (сори за думите, ама тва е превода) и съвсем откровено заявава че не е виновна в нищо, защото не е знаела. Да се беше извинила по някакъв начин поне, ако наистина беше така. Да беше казала името на човека, който "е свършил работата вместо нея, за да може тя да проектира". Но не, чувствайки се гузна, тя е изтрила фоновата картинка, мислейки си че по този начин замазва нещата.

Е, аз лично не се чувствам удовлетворен от това и най-малкото което мога да направя е да пусна мълвата в УАСГ за цялата история. Вече питах за нея един даскал днес и той ми разказа каквото знаеше за тази тъмна особа. Направо може да ми стане хоби, тия дни имам няколко лекции там и ще имам няколко виждания със студентски съвет, на който тя твърди че е била член едно време. Възможности за влияние много, мисля ако до другата седмица не е затрила всичко може да се пусне някоя и друга тема на тема плагиатство в CG talk и CG Architect. Евентуално да се пусне и някой мейл до текущите и предишните и работодатели, дали случайно този човек не е откраднал нещо и от тях, евентуално да кажат и те какво мислят за него. С хората в БГ много лесно мога да се свържа, но и другите в крайна сметка са откриваеми.

Този тип работа най-много мразя, когато срещу себе си имаш човек без принципи и морал. Не ми се занимава, ама хич, но понякога да си приятел означава и това - да подкрепяш и поддържаш някога както и с колкото можеш. Надявам се да няма нужда да ставам истински лош и креативен.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A shto ti otgovara na ENG tia ne eli BG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
loshia3d



Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 267
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

po to4no kazva "е*ете се глупави безполезни неудачници"
пи4 я дай на мадамата емаила имам да и кажа едно голямо **** се **** ма ***** дай го моляте ;)
_________________
(:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

loshia3d написа:
po to4no kazva "ебете се глупави безполезни неудачници"
пи4 я дай на мадамата емаила имам да и кажа едно голямо **** се **** ма ***** дай го моляте ;)

С твоя правопис... нали не искаме да й докараме инфаркт от смях? Нали? :)))))))
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

verno, nedei go dava, 4e 6te si zatvyrdi mnenieto devoikata :))
a i ne vijdam kakvo reshava "******a *****u v ******c g***!!!!"
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nov vypros..ama mi glojdi liubopitstvoto ...
"Dear Stefano Cesario" ?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dEmON



Регистриран на: 16 Юли 2004
Мнения: 322

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Жената е права донякъде, че не тя е създателка на сайта. Това не е оправдание, но все пак наистина - на грешно място задавате въпросите си, кой знае колко се е изръсила за сайтчето, нея някакви "български драскачи" едва ли я вълнуват особено. (ако това е така, че е наела друг)

От друга страна държанието й е особено нагло, и за професионалист... за възрастен човек е напълно... абе ТАЯ МЕ ХВЪРЛИ В ДЖАЗА! Егати простакесата... можеше къде-къде по-учтиво да отвърне на запитванията и да ви пренасочи към дизайнера-плагиат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая по-брутална и от мене, като реши да простее... баси, не мога да повярвам че го чувам това от устата на жена :(
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2005 5:02 pm    Заглавие: hmm Отговорете с цитат

dEmON написа:
Жената е права донякъде, че не тя е създателка на сайта.


Не знам по кои закони незнанието оправдава. Самата й реакция показва вина. Ако наистина не знаеше, и наистина разбираше каква глупост е това да се взима основата на такъв портфолио сайт, то според мен трябваше да се извини за създадената ситуация. Най-малкото. Да не говорим, че тя защитава човека, който "е направил сайта за нея", тъй като не казва името му. Някъде там да пише, че някой друг е правил сайта? Това ако не е съучастничество, не знам какво.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov