Graphilla.com :: Преглед на тема - Pak za prava
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Pak za prava
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
auslander



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 207
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TchudO написа:
Trebva da go kajesh i na ИвълДжиниъз, a ne da go hulite i zaiajdate s nego


къде бре, TchudO на природата и на браковете между роднини, видя R1dler да се заяжда с ИвълДжиниъз?

TchudO написа:
Abe toz pat kak nikoi nese zaiajda znachi neshtata vi aresvat


не е лошо човек да има самочувствие и да си харесва нещата... както не е лошо да има и достатъчно изграден критерий, за да осъзнава къде и в качеството си на какво попада...

TchudO написа:
vsichki sme edin dol drenki


не е лошо да подкрепиш твърдението си с нотариално заверени пълномощни да говориш от името на всички останали...
_________________
...sleepwalking...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
auslander:
"къде бре,...., видя R1dler да се заяжда с ИвълДжиниъз?

v sluchaia vizirah R1dler kato moderator, pich. Da sam kazal che se e zaiajdal.
Цитат:
auslander:
"не е лошо човек да има самочувствие и да си харесва нещата... както не е лошо да има и достатъчно изграден критерий, за да осъзнава къде и в качеството си на какво попада..."

imam si go /samochustvieto/, kakto i vseki koito kandidatsva i spodelia tozi FORUM, a koito si gu niama /samochustvieto/ si e negov problem. Prav si naistyina ne osaznavam "...къде и в качеството си на какво попада..." - ako iskash da pokajesh che znaesh mnoo dumi HUBAVO, ama neshvashta smisala.Za kriterii naima da govoria, pa moje i da go niamam.

Ako ne sme ot edin dol drenki ALL - ti niamashe da sporish s men, ZASHTOTO V SLUCHAIA I TI SI GO PRIEL LICHNO, a s palnomoshnite ne e mnoo ostroumno. Predpolagam R1dler i sam moje da se opraa che da mu advokatstvash, toi si mi go kaza iasno.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov