Graphilla.com :: Преглед на тема - Ами..приятно ми е.
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ами..приятно ми е.

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mitk0`S



Регистриран на: 26 Авг 2004
Мнения: 15

МнениеПуснато на: Нед Мар 20, 2005 2:00 pm    Заглавие: Ами..приятно ми е. Отговорете с цитат

Здравейте, приятели..колеги (дано не обидя някого)
Казвам се Димитър..мисля че не е редно само да гледаш и четеш а от време на време и ти да показваш свои работи. Да критикувам мисля, че не съм дорасъл още, и все пак..ето нещо "топло топло":




15-тина подобни страници излезе менюто



1500/200 мм.





Релаксирайки на Pc-то (последните месеци все по-рядко ми се случва) обикновенно се получава това:


както и това:


Спирам с пост-а, че още не съм дошъл и почнах да флудя :)
_________________
www.303px.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Нед Мар 20, 2005 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

3d-to mi haresa, kato osvetlenie i kompoziciq stoi :) za drugite neshta mie malko trudno... menuto e malka kasha.. toq pra-BG i tiq egipetski motivi malko mi se razminavat.. osven tova na efekta za relef na nadpisa gore mislq shte stane po-dobre akoprecizirash osvetlenieto spored svetlinite vyrhhu osnovata... drugite sa mi prekaleno sharenki..
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oho



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 453
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Мар 20, 2005 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошъл от мен :>
На мен ми хареса чупливото :>
Не съм в тази област, но по менюто мога да ти кажа, че имаш доста пропуски според мен. Лично аз не мога да разчета какво пише... толкова черен текст на толкова тъмен фон не е добре. Един съвет от мен - намали яркостта на фона и засили надписите, така че да изпъкнат поне малко. Тогава би било по-лесно за разчитане. Същото важи и за това с меда.
_________________
The only rules that matter are these:
What a man can do
and what a man can't do.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov