Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 11:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

to stana super modno da se polzvat nqkakvi termini ot sorta na user friendly i razni takiva......vie znaete li izobshto za kakvo se izpolzva tova ili prosto vi zvuchi entelektualno-designersko ?


Важиш! (:
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 12:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ТОВА
www.maksoft.net

как Ви се отваря, 'щото аз съм със СИВ Background на Windows-a и не ми стои убедително да е с 4-5 КРОПНАТИ снимки на бял фон и някви текстове около тях... и всичкото това на фона на Windowsa...

BTW, browsed with FF 1
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[mighty]



Регистриран на: 16 Дек 2003
Мнения: 179

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
графичен дизайн
статичен от 120 до 240лв
динамичен от 240 до 480лв



заглавна страница
80лв



вътрешна страница
статична базова (ниво I) 30лв
статична базова (ниво II) 20лв
статична базова (ниво III) 10лв
безплатна при създаване от потребителя с хостинг пакет Уеб

динамична (базов PHP) 80лв
програмиране 25лв/час
активна Flash анимация от 4 до 10лв/сек



програмиране PHP/MySQL бази данни
25лв/час


gotini ceni :) tyka ima hora deto za 480 lv ne si puskat photoshopa . i ne viziram sebe si :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

/offtopic

SPIT написа:
bile написа:
...някой някъде беше казал "...това е дизайн от 92-ра..."
представените тук неща са същите

като изключим факта че почти всички са не юзър френдли, не добре сглобени, с не добре подбрани елементи, цветове, общ дизайн.

и този пич, който прави флашовете... абе някой няма ли да го открехне, че има възможност да си направиш филмчето на ПОВЕЧЕ от 12 кадъра в секунда

P.S. това че работи, не значи че е добро


to stana super modno da se polzvat nqkakvi termini ot sorta na user friendly i razni takiva......vie znaete li izobshto za kakvo se izpolzva tova ili prosto vi zvuchi entelektualno-designersko ?


да пич, знам какво значи "юзър френдли"
некъф проблем???
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 7:36 pm    Заглавие: Дотук добре Отговорете с цитат

Така. част от горните писания ги очаквах.

На добронамерените, благодаря.
Извинявам се на всички на които не мога да отговоря персонално.

Целта на присъствието ми тук е да намеря партньори (или хора) за конректна работа.

1-во - евентуално подизпълнители фирми
2-ро - графичен дизайнер на пълен работен ден

---------------------------------------------------------------------------
Освен това бих искал да получа достъп до останалите форуми!
----------------------------------------------------------------------------
Моля всички хора, които ценят времето си (защото аз ценя своето) и И ИМАТ ОТНОШЕНИЕ към горните неща да ми отговорят.

Сяматам да пропусна безпредметните писания, защото отдавна съм над тези неща.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[mighty]



Регистриран на: 16 Дек 2003
Мнения: 179

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kak mislish sys saitove ot 120 lv na izhranvash grafichen designer?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivosiliev



Регистриран на: 11 Фев 2005
Мнения: 81
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
dano si nameri nqkoi da mu bachka na toq pich, zashtoto se nadqvam takiva firmi, kudeto designa go pravi vishist geodesist i nqkva mazka ikonomistka, da falirat veche.......


Ти чуваш ли се какви ги говориш? Къде в Бългрия се предлага висше за графични дизайнери, биле то уеб-дизайнери, 3Д или каквито и да е? Това (графичния дизайн) в някой специалности е само един предмет!

За какво да си намери някой да му бачка, като не се знае дали няма да станат по-зле нещата? А икономистите учат маркетинг и мениджмънт и други полезни неща за рекламната агенция и изобщо за всяка фирма.

Отделно, че явно с тези си изказвания никой не се замисля, че може да навреди на имиджа на фирмата - нещо, за което в другите страни съдят!

Що се отнася до представените неща - разбрах, че имало над 100 сайта зад гърба на представящия се. Може ли да покаже тези, които смята, че са най-представителни и сполучливи, защото тези има кусури.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eh...
izvosiliev...
eh...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да фалират колеги тези фирми, докато има хора които да поръчват такива неща.

За тези от вас, които са работили с клиенти е ясно че в 99% са харесва и се иска най-грозното" нещо и освен дизайн тук има и маркетинг.

Няма да обръщам внимание на мнения от сорта, че имало графични дизайнери които за "200лв не си отварят Photoshopa", защото човека който го е написал съм сигурен че ежедневно си го отваря за "без пари" и ако иска това да се промени просто трябва да се поогл3еда за друга държава.

В България реалностите са такива, аз съм избал да живея тук и се съобразявам с действителностите.

И като се огледам съм постигнал доста неща, които могат да се "пипнат" не само да се видят.

Колеги много ценя тези от Вас, които знаята какво правят и не си губят времето.
Зная, че сте по-малко от тези на които им харесва да "хулят" безпредметно и аз причислявам към от категорията "нереализирали се капацитети".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
В България реалностите са такива, аз съм избал да живея тук и се съобразявам с действителностите.

Не ми се пишеше, ама и аз не се въздържах.
Та скромно да те попитам, а на теб не ти ли се иска това да се промени и да може не само ТИ, а и тези които работят за теб да се чустват доволни за това че работят в твоята фирма. Да могат и те да си позволят да постигнат неща които могат да се "пипнат". Не мисля че позицията " те да са доволни че имат работа а не са на улицата" е правилната.
Цитат:
просто трябва да се поогл3еда за друга държава.

Аз затова се поогледах за друга държава и си намерих, но щях да съм по-доволен ако можех да си остана в България при приятелите си. Но уви, заради БИЗНЕСМЕНИ от твоя клас нещата в страната няма да се променят скоро. Айде стига съм писал, че ме хваща яд.
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Половината ми приятели са на другия край на земното кълбо.
И те разбирам доста добре за какво говориш.

А БИЗНЕСМЕНИТЕ, за които говориш са малко по-друга категория, защото хората които ме познават знаят, че това което съм постигнал (добро или лошо) съм го постигнал с двете си ръце, никаква помощ от вън, доста неври и безсънни нощи. При теб едва ли е по-различно- просто няма друг начин.

А за това ТУК или ТАМ- въпроса е къде човек се чувства най-добре.

Мъка е да си далеч от роднините и приятелите си, но трябва да ти споделя, че някои от ПРИЯТЕЛИТЕ си, които са на другия край на земното кълбо ги чувствам по-близки от тези които са на 1км.

Въпрос на гледна точка.

И все пак някои трябва да се труди и тук и да оцелява според действителностите, защото иначе трябва да обявим ФАЛИТ НА ДЪРЖАВАТА или поне на СПОСОБНИТЕ ХОРА в нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 6:58 pm    Заглавие: за представянето и посрещането Отговорете с цитат

А не смятате ли, че за да променим нещата трябва да спрем да се хулим един друг, а да запретнем ръкави и да си помогнем с каквото можем?

Всеки има някакви комплекси във всеки случай аз не възнамерявам да изливам моите върху вас и ще помоля и вие да не изливате вашите върху мен.

Ясно изявих желание за получаване на "специалните права" за писане и теми в някои от форумите и ще помоля ако имате други изисквания да ме уведомите за действията които следва да предприема, ако по-някаква причина не отговарям на изискванията Ви също да ме уведомите за да не си губим взимно времето.

Целта на всичко е дотук беше ПРЕДСТАВЯНЕ!
90% от отговорите са явни нападки.
Аз не бих ПОСРЕЩНАЛ така НЕПОЗНАТ ЧОВЕК!
А Вие?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За да постваш вьв форумите, който искаш трябва да покажеш най-малкото skill... Сайтовете на твоята фирма найстина не са добри ! Нито от визуална нито от кьм код... А колкото до 'комплексите' за, който споменаваш...сьвсем нормално и аз уважавам мнението на другите стига то да сьвпада с моето.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maksoft
Личното ми мнение е, че за момента така и така се е "подредила" тази тема, няма смисъл конкретно сега да се продължава да се говори тук.
Господата Модераторджии няколко пъти са я прочели тази тема (уверявам те) и съответно ще направят нещо по въпроса. Ако си приет в някоя група би трябвало да получиш мейл.
Приятна вечер. Май всички си имаме работа...
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 9:41 am    Заглавие: Re: за представянето и посрещането Отговорете с цитат

Цитат:

Ясно изявих желание за получаване на "специалните права" за писане и теми в някои от форумите и ще помоля ако имате други изисквания да ме уведомите за действията които следва да предприема, ако по-някаква причина не отговарям на изискванията Ви също да ме уведомите за да не си губим взимно времето.


.... врътката е ясна, цепката е тясна ... :)
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 10:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

1 безплатен съвет:
работодател си - наеми си кадърни хора, плащай им коректно за да са и те коректни с теб
мини по каналния ред - отсей си 1 програмист и 1 дизайнер и прави бизнес

или ако не можеш да заделиш за уеб екип - аутсорсвай проекти към хора, на които това им е работа и я вършат добре

иначе не виждам повече смисъл от това, което се случва с темата ти тук
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз затова съм тук.

Изобщо не искам да демонстрирам "skills".

Искам да върша работа със способни хора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

прочетох темата няколко пъти и хич не разбрах какво се иска от "хората тук". Всъщност точно като в сайта на... kaksoft въобще не се разбира че става дума за... реклама
maybe you just have problem with the communication
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Бизнес естествено може да правите тук но ще помоля да се
консултирате преди това и с модераторите. (причина: цените които
публикувате не са здравословни за повечето професионалисти тук във форума)
Аз лично няма да толерирам такова обезценяване на нашия труд.
Вижда се явно че имате нужда от графични дизайнери и флаш аниматори.
Тук ще се намерят хора. Ако сте коректен като възложител и
си пооправите цените мисля че ще намерите нужните хора.
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 5:08 pm    Заглавие: ммм Отговорете с цитат

Според мен е хубаво че все пак все повече "шефове" узряват като мислене и започват да търсят можещи, опитни и талантливи професионалисти. За все повече хора качеството започва да става по-важно от количеството и се надявам, че този процес ще продължава да върви в правилната посока.

Въпреки това, не знам дали "шефовете" осъзнават че е много важно и те самите да започнат да се обучават да бъдат Шефове. Говоря за посещение на курсове по мениджмънт, човешки ресурси, връзки с обществеността и т.н. Или съответно консултация с хора, които работят тези неща. Хората по света какво ли не са измислили по темата, ама тука все още си мислим че сме уникални и спрямо балканския манталитет трябват специални "твърди" методи.

Не, не ми казвайте че нямате време, пари и т.н. за подобни работи. Който иска намира начин, който не иска - намира оправдание. ТВ лаф, не е мой.

И... за финал. maksoft, можеше да се представиш да кажеш, казвам се Мартин Каменов, занимавам се така и така, а не "управител съм". И аз бях управител преди време, ама какво от това? Тука колкото щеш управители в този форум, тази титла в случая няма никакво значение. Убедил съм се, че ако искаш някой да работи за теб, по-добре е да го склониш да работи със теб. Искам да кажа че личния пример е много по-важен от каквото и да било заплащане и т.н.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov