Graphilla.com :: Преглед на тема - Advukatsa rabuta
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Advukatsa rabuta

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 8:12 pm    Заглавие: Advukatsa rabuta Отговорете с цитат

Ei tuka parvia variant za logo na teia tipove deto se zanimavat s plodovete na moia trud. Konsultantsko-advokatska firma - targovsko i avtorsko pravo.

Iznenadvashto si go haresaha, ma shte vidim dali nema promenia neshto.

Cialoto CI shte e da hartia shamoa + razni pregeta na mesta, ama oshte ne e iasno kade.


_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bat LH, men ne6to ni ma radwa - ne6to ni mojah da go swyrja s konsultantsko bjuro za targovsko i avtorsko pravo .... no pyk vednaga se setih za windowska ikonka ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 9:38 pm    Заглавие: staa Отговорете с цитат

Az pyk mislia che e dobre.

Znaka na logoto, spored men, tochno otraziawa syshtnostta na tiahnata deinost (BRIEF CONSULTING) t.e. ot mnogoto bumashtina tez advokati da uspeiat da izwlekat nai-wajnoto i adekwatnoto za situaciata na tehnia klient.

Pozdrawi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много добра идея и асоциация със листовете... поздравления.

Визуално обаче не стои много престижно и не ми внушава голямо доверия към съветите които бих получил в тая фирмата... по скоро има нещо компютърно и бих си помислил че става въпрос за някакви компютърни консултации или консултации по интернет.
Мислех как може да се избегне тоя вид на икона и същевременно да се запазят листовете ама не мога да се сетя нищо интересно в момента (4:30 сутринта).. помисли върху това все пак преди да дадеш логото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 11:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Много добра идея и асоциация със листовете... поздравления.

Визуално обаче не стои много престижно и не ми внушава голямо доверия към съветите които бих получил в тая фирмата... по скоро има нещо компютърно и бих си помислил че става въпрос за някакви компютърни консултации или консултации по интернет.
Мислех как може да се избегне тоя вид на икона и същевременно да се запазят листовете ама не мога да се сетя нищо интересно в момента (4:30 сутринта).. помисли върху това все пак преди да дадеш логото.


agree 100%

само с тва че не е 4:30 де... вече в 10:30 :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iznenadvashto go haresvam :))))) listite kato che li che idvat mnogo a i mojesh da zavurtish kraicheto na gornia da si lichi che sa listi :) a i kontura na papera bih go odebelil (ma ne e zaduljitelno)... inache ne bih go svurzal s internet konsult 100t niama ni100 electronno...tfa che prilichal na icona..mm...ne.. btw grafichnata chast na logoo predpolaga polzvaneto na sans font...no consultantskata firma predi vsichko trebe da vduhva - respect i sigurnost bih zalojil na serifen ili garmond font...no tuka s takava grafichna chast ne vurvi :) puk i mai si izbiagal ot tradiciite za tozi tip logos :) vkaral si future poluh...ie...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Amii, moe ste pravi.. vse pak tva e ot prima vista i sigurno ima kvo da se pipa.

Umishleno tarsih po savremenno zvuchene, shtoto te pichvete sa m/u 28 i 35 godini vsichkite, pak i nemat kantora s dabova lamperia vse pak, predpolagam, che nema i da imat.

Tva deto prilichalo na ikona, mi neznam, niakolko choveka go kazaha, na men ne mi prilicha. Obache vednaga shte go napravia kato plus de, shtoto te imat i klient soft razrabotchik, i moje da se predpolaga, che shte imat i drugi takiva. Abe tam avtorskoto pravo si e vajno neshto:)))

V sluchai, po vajnoto neshto e cialosnia look na CI-to, to e edno takova skaparsko, sas skapi hartii i kartoni, nemska naprava, takiva tonirani i strukturni pak v toia sluchai mnogo elementi prechat.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А пробва ли правилният лист да не е точно в средата, е така просто?
На мен бтв леко ми носи и някаква асоциация на ламаринен лист, които тече по конвейр и отгоре някаква преса го удря, ама това май е защото гледам много филми :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:

V sluchai, po vajnoto neshto e cialosnia look na CI-to, to e edno takova skaparsko, sas skapi hartii i kartoni, nemska naprava, takiva tonirani i strukturni pak v toia sluchai mnogo elementi prechat.


еми точно поради тая причина графичен елемент, като изваден от клипарта на Корел некак си не се връзва с тая хартия..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен определно ми прилича на уиндоуска иконка. И малко ми е трудно да свържа скъпарска хартия и въоще лукса с това изображение.
И мое пак лично мнение е, че в такива случай като този, логотип без графична част би бил по удачен...стилизиран монограм примерно, с релефен печат на хартията или просто името на фирмата със специфичен фонт
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov