Graphilla.com :: Преглед на тема - Скин за Winamp 3
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Скин за Winamp 3

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 5:28 pm    Заглавие: Скин за Winamp 3 Отговорете с цитат

Скин за Winamp 3 по проект за училище. До утре вечерта (петък, 21 март) трябва да съм го пратил. Всякаква критика и коментари са добре дошли. Благодаря предварително.

Screenshot:


Още и на: http://cmoxo.netfirms.com/skin/skin.gif

Скина (524 kB, изисква Winamp 3):
http://cmoxo.hit.bg/personal/skin/ChrisAmp.wal

За съжаление скина няма къде да го сложа, така че да се вижда от чужбина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hmmm.... be ne sa li prekaleno prodylgowati tiq cici?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gotinko.. samo srifta koito pokazwa "192kbs, stereo, 44khz" nesto ne mi se wryzwa s cialata reabota... niakyw po-mek srift... i moze bi malko po-siwichyk, stoto sega stoi kato lepenka wyrhu cialata rabota
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Готин е ... харесва ми. Само че тоя шрифт които стефан ти каза да смениш наистина не стои добре .. аз бих намалил и размера по х.
Имаш доста площ запълнена с някви квадратчета.. колкото по малко по добре според мен. '))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Имаш доста площ запълнена с някви квадратчета.. колкото по малко по добре според мен. '))


тфа са тия дет подскачат с музиката бе :))

пфю как са казваха... :)


БТВ - на мене не ми аресва - т.е. не е от скиновете дет ше си сложа на винампа - мноо големо, мноо нечетливо, мноо аква, мноо чудо :))

т.е.
даже е "полуаква" - ама кат се има предвид, че е за училище и че явно смохо не си е дал много зор - бива...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаха ;-)) то ясно че тва са квадратчетата дето подскачат ама аз мноо не се кефя да седя да ги гледам как го правят та ми се явяват малко излишни ;-)) но от друга страна мноо се кефя на компактни малки скинчета дето да си ги криеш в някои ъгъл докато бачкаш..
winamp is dead ;-))) long live wmplayer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zhvihti, ne..prekaleno goliam, kofti shape...font uuuuu very bad a i kakto aD spomena winapm is dead...ma tfa e edna druga tema :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за мненията. Не е да не съм си дал зор, ма много неща попретупах заради малкото време (тва щото съм много организиран). На мен също не ми харесва особено. Много е голям и му липсват много съществени функции, а и с тая аква не стана добър. Сега правя winshade mode. Ще го постна като го свърша но имам нещо като 5 часа, така че ще е още по-зле.

Кажете кой player ползвате след като Winamp е мъртъв.

На второ четене: Няма да поствам winshade. Много е зле.


Последната промяна е направена от zhvihti на Пет Мар 21, 2003 4:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

WINDOWS MEDIA PLAYER (new episode)... :))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mEd_lEb



Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 24
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2003 2:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

winAMP 2 for life!
_________________
http://www.3dzone-bg.com

...може би съм импотентен,
евентуално и боклук...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2003 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаа и аз ползвам двойката. С един плъгин EZ-Playlist е супер.
Обаче тройката с кадърно направен winshade-only скин не взима кой знае колко повече памет от малкия си събрат, а изглежда много по-добре и функционално може да стане страшен. Само да си намеря (направя) такъв скин и веднага минавам на него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 22, 2003 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zhvihti написа:
Мдаа и аз ползвам двойката. С един плъгин EZ-Playlist е супер.
Обаче тройката с кадърно направен winshade-only скин не взима кой знае колко повече памет от малкия си събрат, а изглежда много по-добре и функционално може да стане страшен. Само да си намеря (направя) такъв скин и веднага минавам на него.


za kakva funkcinalnost 6te si govorim kato nqma jump to file? da ne govorq kolko e baven, kolko sa nerazbrani playlists i za6to podqvolite trqbva na edno i sy6to mqsto da se nabuta video i audio player?
4e dava neograni4eni vyzmojnosti za skin sym syglasen

winamp 2.80
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 2:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Начи свали си MMD скина и виж за какво говоря. Много по-красив и с повече функии от winshade-а на двойката. В winshade е по-малък от title bar-а, и само с един клик се показва playlist editor-a, избираш песен и и даваш enqueue, без да се налага да я влачиш като луд докато стане следваща в плейлист от над 2000 песни. По въпроса за jump-a си прав. Няма го във вида, в който съществува в двойката. На на playlist editor-а има нещо доста подобно и дори функционално по-добро. Избираш вдясната част да ти показва Playlist Selection, пишеш в долното поле името и то ти излиза точно както при jump-а. Плюса е, че можеш да избереш повече от една песен и да ги enqueue-неш. Съществен плюс при тройката е и наличието на плейлисти, които се зареждат едновременно.

Че е по-бавен, по-бавен e. Обаче това колко ресурс заема зависи в голяма степен от скина. Кодека му е същия като на Winamp 2, така че процесора не се натоварва повече, и качеството не е по-лошо. Ето малко статистика при winshade mode:
MMD3 - 15 144 kB
Act 3 Secene 2 - 7 208 kB
Моя - 4 562 kB

Тва с видеото е наистина лоша идея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ограничете с в обсъждане на скин-а плс.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov