Graphilla.com :: Преглед на тема - BERSERKER
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

BERSERKER
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hora lichnite zabelejki pomejdu si mojete da si gi razmeniate kato belejki -samo razvodniavate temata na choveka.Vseki otgovor sus zaqjdania i tem podobni ot sega natatuk shte bude trit.Tuk se postvat samo konkretni komentari predlojeniq po modela na lud berserk.
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

lud berserk написа:
maceman: znam za tva na krakata:)

......аз знам че ти знайш, ама как да покажа по друг начин тия хубави стрелки дет напраих специално зарад тебе :))))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pichoveeee,

Molya wi se, kachete imagite nyakude drugade ta da gi widya! Izgaryam ot neturpenie da widya za kakwo stawa wupros, zwuchi kato da e neshto strahotno gotino!

Please smilete se i go kachete na swetsen server :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drone написа:
Pichoveeee,

Molya wi se, kachete imagite nyakude drugade ta da gi widya! Izgaryam ot neturpenie da widya za kakwo stawa wupros, zwuchi kato da e neshto strahotno gotino!

Please smilete se i go kachete na swetsen server :-)


mnooooooooooooooogo e gotino daa da... neka ti e, neka ti e...
amaha - ko sa nabutahte po razni Anglii - ta da ne moe da wizdate izkonnite BG pirat serveri :)PPPP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

berserk
Сложих ги при мен, ама днес ми думна UPS-а, така че ако тресне нещо (тука токовите удари не са рядкост :) може да изчезнат, да си знаете :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Naistina zabelejitelen detajl. Nqmam namerenie da kritiikuvam dali nqkoq chast e funkcionalna, zahstoto prosto mi haresva(a to taka ili inache nqma da stava realen model....)
Full Respect.
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Thanks Morg you is da man :-)

Suuuuuperyako e :-) Ima si i harakter :-) Edin wupros -- zhitsite na ruka li si gi prawil, ili si polzwal neshto?

Inache, towa che en se wizhdat nekoi BG serveri si e kralski guzobol -- ne wizhdam pone polowinata ot rabotite. Ma deto Avatarcheto wika, sam sum si winowen, da sa iba :-))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lud berserk
Гост





МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

mersi za komentarite

zicite nekoi sa na ruka no povecheto sa sus script inache shteshe da go zavursha naesen ako treashe da sucha tolkova splines:)
Върнете се в началото
xMedion



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

modela e got.. osobenno opashkata :-) mnoo kefi. No mislq che liceto (glavata ili kabinata ili gornata chast.. awe Fronta (pic1)) e mnogo nqkak si namrushtena ili ne tochno namrushtena mi natuzhena vse edno che seki moment shte se razplache tova korabche. Spored men ako beshe po creativno shteshe da izglezhda mnogo po zdravo... no tova e moe mnenie , inache korabcheto si e mnoo gotino!
_________________
Threedy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

purwia paragraf po koito se ocenjawa edin 3D model, twa e coolness :D

ako twa e max, znachi sicko e nared i daje nema kwo da se gledat drugi paragrafi

celta e da kefi a ne da raboti, jasno li e :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама чакайте малко, това никак не ми прилича на космически кораб, ами на земна бойна машина... ако е, поне дай рендер със прибрани крака
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.... абе откак xMedion каза че вижда нацупено личице и сън не ме фаща- преди си представях едно разярено, приклекнало за скок МОЩНО животно готово да дере с нокти и зъби и да сее кръв и разруха (виж сх. #2), и тука следва едно НО!!!! (да му таковам таковата баш)!!!!
щото кат се загледах внимателно и веднага забелязах кръстоската между Чебурашка, Ам-Гъл, саката невестулка и бобъра от рекламата на паста за зъби (виж сх.#1)..... аз аджеба не съм в главата на автора и не знам кво е искал да каже, ама едвам ше дочакам текстурирането та да ми уври кухавелката и да разбера #1 или #2...... таквиз ми ти работи :))))





p.s. ....нема а се пуашиш копеуе :))))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ебаси - фафла трепач !!!!
сега пък само това виждам.... а така добре почна всичко...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Christo написа:
ебаси - фафла трепач !!!!
сега пък само това виждам.... а така добре почна всичко...


абцелутно пре***а системата мацемана... сиа иаз скивам само тва тъжното деа ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 2:00 pm    Заглавие: mdaa... supersko Отговорете с цитат

Е, какво да кажа, човека се е постарал доста. Има малко съмнения доколко влиза в темата на конкурса, но на мен лично много ми харесва самата идея, а и особено доброто моделиране.

Много ми прилича като идея на едни играчки, които едно време се продаваха, а и все още ги има по света. Zoids се казваха и аз лично съм правил един модел на бръмбар от тях. Все съм си мислил че ще е много яко да има някаква стратегия или ТВ сериал с подобни машинки, ще бъде доста яко.

Та, момче... продължавай смело напред, определено вдигна доста летвата на състезанието.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
wow
Гост





МнениеПуснато на: Нед Мар 23, 2003 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

man razbivash :>>
koraba e prosto, kak da kaja nemam dumi mnoo zdrav:>
ne mi e mnogo profecional mnenieto de ama ne e li vreme da go texturirash ?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov