Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstaviane
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstaviane

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Huan Panteras



Регистриран на: 19 Мар 2003
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:18 pm    Заглавие: molba za in na forumite za 3d i 2d Отговорете с цитат



Работя графичен дизайн и предпечат, това е Новогодишната картичка на фирмата в която работя.
Публикувам я с цел някой да я види, и реши, че мога да мина на по-горно ниво във форумите.

P.S. Малко глупаво се чуствам (да кандидатстваш за форум по-този начин(навежда на мисълта че админите не им се работи(не ми сърдете момчета :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво е твоето предложение, да пратим частен детектив да разбере дали наистина се занимаваш сериозно с графика или просто си пубер, дошъл да псува?
Пък на админите им се работи, толкова им се работи, че за форума остава малко време понякога ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

добре че каза че е коледно-новогодишна картичка... иначе нямаше да се сетя...даже и сега се чудя да ти вярвам ли или не...
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

komentarite otnosno foruma vinagi porajdat negativni nastroeniq.
V slu4aq stava qsno, 4e ne si pro4el (po-skoro si gi pro4el no ne dobre)pravilata na foruma kadeto taka nare4eite admini sa si napravili truda da obqsnqt na absolutno dostupen za vseki ezik koe, kak i zashto e taka vuv forumite. Pravilata sa si pravila i vseki postvasht tuk ili gi priema ili ne. Vsqkakvi komentari otnosno tova tova ii onova zashto smqtam 4e sa izlishni, a mislq 4e i na adminite im e pisnalo ot tqh.
Ta na vuprosa za karti4kata ne e zle, no nama smisal da q komentiram sega - tq e fact, a i 4ini mi se nqma da ti haresa.
Ta az pone o`akvam s neturpenie da vidq oshte tvoi raboti za da si izgradiq mnenie otnosno umeniqta i znaniqta ti.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:09 pm    Заглавие: Хм... Отговорете с цитат

Ма верно ли ФЕРНЕТ го произнасяте?! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Taя коледна картичка направо убива настроението ми и ме подтиска ... смачква вярата ми в доброто и красивото и ми навява самоубииствени мисли.
Не искам вече да гледам такива неща ...

иначе шрифтовете са много яки .. карат ме да си мисля че не виждам добре и трябва да си сложа очила .. уаааа пак се депресирах ... не искаааам да носяяя очилааааа.

аее пич ти ме уби ве ... прати я тая картичка на www.shownomercy.com там и е мястото ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 5:34 pm    Заглавие: Re: molba za in na forumite za 3d i 2d Отговорете с цитат

Huan Panteras написа:

P.S. Малко глупаво се чуствам (да кандидатстваш за форум по-този начин(навежда на мисълта че админите не им се работи(не ми сърдете момчета :)))


ммъъ... ваща шефка имаше нещо общо с Ал капоне нали???

или греша...

а картичката - миии... аз викам Тцъ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kato kuf rabotish?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2003 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Въобще не ме кефи. Да не би да си решил, че е много малка и да си и цъкнал 200% с бикубика?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Huan Panteras



Регистриран на: 19 Мар 2003
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 11:59 am    Заглавие: otgovor, otgovor, otgovor :) Отговорете с цитат

Mnogo me radvat va6ite komentari, blagodaria.
Ima edna stara ruska pogovorka koiato glasi:
Po-dobre na horata v ustata otkolkoto v krakata.
Samia fakt che tolkova mnogo se komentira kartichkata me radwa 100 pyti pove4e otkolkoto ako ima6e samo 2 pohvali.
Karti4kata e dadena na tozi razmer za6toto za pe4atni izdania ne se praviat komentari ot ne6to pokazano na monitor.
Otnosno men- ne sym puber, ot 7 (sedem) godini rabotia graphichen dizain i predpechat.
Firmata w koiato rabotia e mezdunarodna kompania s osnovna dejnost izgrazdane i organizirane na izlozenia i izlozbi(dano na niakoj tova da mu gowori neshto).
Ako sam zasegnal moderatorite molia za moeto pochtitelno izvinenie, vie ste mnogo tochni momcheta i nikoj ot vashite gosti niama pravo da vi obizda na vasha teritoria. Dokolkoto razbrah foruma e za profesionalsti
vyprosa e dali sym profesionalst ili ne.

P.S. Otnosno temata koleda, Nova godina - mnogo skuchna tema pochti kanonizirana.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

към момента не си демонстрирал професионални умения.

Цитат:
P.S. Otnosno temata koleda, Nova godina - mnogo skuchna tema pochti kanonizirana.


тва трябва да е повод да се направи некролог който да мине за картичка?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 1:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kolko godini ?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 1:52 pm    Заглавие: Re: otgovor, otgovor, otgovor :) Отговорете с цитат

Huan Panteras написа:
Ako sam zasegnal moderatorite molia za moeto pochtitelno izvinenie, vie ste mnogo tochni momcheta i nikoj ot vashite gosti niama pravo da vi obizda na vasha teritoria. Dokolkoto razbrah foruma e za profesionalsti
vyprosa e dali sym profesionalst ili ne.


da vlezesh i da po4nesh da hulish neshtata koito ne ti haresvat ne e pravilniat na4in da se predstavish.
po temata dali si profesionalist - ako s pokazvaneto na edna karti4ka mojeshe da se kaje dali si profesionalist ili ne to togava lesna bila rabotata po oceniavaneto na kadrite...
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov