Graphilla.com :: Преглед на тема - Biochim
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Biochim
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2005 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gangsta написа:
pak zabravih da donapisha


sichko koeto kazvam e che sporet mene klipcheto si e super za BG ispulnenie.....
no tova chee revolucia v praveneto na 3d v bg e tva nee viarno.



ami moje bi taka triabvashe da go kajete gospodin Gangsta, a ne da pravite nelepi izkazvania ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gangsta



Регистриран на: 03 Юни 2004
Мнения: 596

МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2005 11:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nelepi iskazvania kato naprimer :
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 12:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дам мернах я аз рекламката, за съжаление не успях цялата..
Браво на хората от ТопФорм :))

А колкото до изказванията, че хората нищо не разбират, за стимулирането и че са имали време не съм съгласен никак..
Кусури както всички знаем, винаги могат да се намерят, дори и на ILM ще се намерят кусури...мисля че някои хора не разбраха точно за какво говори врабчев...но няма значение...няма смисъл да се прее*ва темата, а тя е за рекламата и тези, които са я правили нека се обадят, пък ако искат да дадат някакво инфо за да стане приказка :) Предполагам(надявам се) хората тука искат точно това - приятелско лафче, а не злобно заяждане.
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
howlymark



Регистриран на: 23 Юли 2004
Мнения: 34
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 2:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hmm jalko che ne moga da ia vidia. no sigurno e iaka. Gangsta bratche kvo pliuesh kato nevidial, kvi finansovo stimulirani?? ako ne mojesh neshto i milioni da ti davat niama da go napravish, basi. A dali ima kusuri, mi sigurno ima, vsichko ima kusuri, samo deto kak se kritikuva rabota po dobra ot tazi koito samia ti mojesh da napravish tva ne go razbiram.

Are i TFS hehe kato se pribera she cherpite po bira, pa i az iam da cherpavam.

hmm TFS ;) kachete ia na sita de

P.S. Taia anonimnost naprao mi izpiva mozuka ei, nali sme ujkim pro
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Рекалмата е много добра а и това че се говори за нея по медиите я прави още по-добра защото така се рекламира още повече продукта. Има някой недостатаци в анимацията на геройчето, но като цяло визията е супер. Работил сам по подобни проекти и знам колко е трудно да се постигне такова високо ниво, така че авторите си заслужават уважението. А по повод плюенето - нека баде обосновано.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е не мога:
@ГАНГСТА:

МОЖЕ
ЛУД
БЕЗ
ВИЖДА
УБЕЖДАВА
СПОРЕД
ИЗКАЗВАНИЯ
_________________
if triangles had a god, He would have three sides
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oza



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 180

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo dobra kato cialo!

li4no mnenie:
animaciata na characterite kuca

p.s. A tova kvo e praveno v BG i kvo ne, si e 4ista konska piko4! i ne smiatam che Gangsta ili koito i da e triabva da komentira po tozi na4in!
Foruma se e prevarnal v sborishte na komplexari :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gangsta



Регистриран на: 03 Юни 2004
Мнения: 596

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote]е не мога:
@ГАНГСТА:

МОЖЕ
ЛУД
БЕЗ
ВИЖДА
УБЕЖДАВА
СПОРЕД
ИЗКАЗВАНИЯ[/quote]



___

:)
dobreche ne pisha na kirilica inache sega sigurno shtiah da se chustvam mnogo neudobno :) inache broavo nabludatelen si :) i
staratelen-koeto e oshte po hubavo :)
...as nali sum gangster be pich purva priroda mi e da sum negramoten.




[quote]A tova kvo e praveno v BG i kvo ne, si e 4ista konska piko4! i ne smiatam che Gangsta ili koito i da e triabva da komentira po tozi na4in!
Foruma se e prevarnal v sborishte na komplexari [/quote]

[/i] s koe po tochno si demonstriram kompleksite... s tova che ne sum na edno mnenie sus sichki ostanali tova li sa mi kompleksite. :)
i zashto da ne moga da komentiram... tochno tova e zabavnoto che moga :)
[i]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека и аз да кажа какво мисля. Малко факти.

1. Студиото ми беше на същия пич с ТопФорм за поръчката.
2. Това което много хора не знаят, включително някои от тези които работят със и за мен е че рекламната агенция леко ни подритна и това бе не от некадърност, немърливост или глупост.
3. Топформ спечелиха на ниво сториборд за 100% 3Д.
4. Ние загубихме със сториборд за 20% 3Д и 80% снимки на 35мм.
5. Бе ни казано в никакъв случай 100% 3Д - "Клиента иска снимки и маски".
6. За пари не се говори когато всичко са слухове (верни или не дотам) :-)
7. Агенцията бе УВЕЩАВАНА от нас да бъде 100% 3Д.
8. По един начин изглежда сториборд за чисто 3д и по друг начин същия за сниман клип.
9. Джима, браво за сториборда ако е твой, не съм го виждал, разбрах че е добър, следващия път аз ще си права моя :)
10. Честно казано клипа на мен ми харесва с оглед на това какво очаквах да видя.
11. Работа за целия китайски народ. Съжалявам единствено че имаше възможност да поработим малко интересни неща преди да отидем да се оплакнем в солената вода :)))
12. Обективно се опитвам да мисля по клипа като краен резултат следното:

Рембрандовското усветление трябваше да е подкрепено с повечко глобал иллюминейшън, ту дарк, професионалист би помислил че се крие нещо не дотам добре направено. Кадъра с крачетата абсолютно неуместен и излишен. Анимирането на типажите - трябваше да наемете 2д аниматор + 3д аниматора. Камерата по-реал, като при оператор-човек, не дотам успешни флай-тру та за да има просто повечко движения в кадъра, повече характеризация и портретен подход малко по остро и по-драматично усветление. Типажа е измислен добре обаче е изпълнен според мен драматично зле като материал на кожа и коса, очи и дрехи.
Партикалите и книгите са хубави. Поста беше добре.

Това бих казал ако бях супервайзър като забележки. Това разбира се е абсолютно недопустимо към колеги и приятели. Позволих си да говоря единствено и само когато видях да се дава мнение от хора пряко участващи в шехерезадата :-)
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TurboAnimator



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 118
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2005 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази реклама няма ли я качена нейде за даунлоадване ? Нямам време да я дебна по телевизията да я скивам !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 8:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Za sajalenie tuka ne moga da vidia klipcheto. Interesno mi stana sled komentarite.

Tova, koeto v tozi topic zverski me drazni: Gansta.

@Gansta: slizam ti na nivoto, zashtoto iavno smislena svurzana rech - ne vdiavash.

Ta... Gledam ti poslednite komentari i vijdam, che leesh prostotia i bezgramotnost. Psuvaneto na publichni mesta, ako ne znaesh, e losha cherta. Kakto i negramotonsta. Vazdarjaj se ot tova da psuvash po adres na hora, koito ochevidno sa ti nad nivoto.... i akula...

Ako gajeto ti , majka ti, sasedite ti, kucheto i t.n. gi kefi kato se darjish kato govedo, horata tuka ne ti se radvat. Za tova shte te zamolia - are prostotiata si ia zadruj v kenefa, u vas, u sasedite ili kadeto tam i e durviat samishlenicite ti.

Uchilishtata u nashe selo sa vse oshte bez pari. Drugarski savet: otidi i si promij malko mozaka v polojitelna posoka. Cherniat fenomen deto de drusa - neka te drusa - no ne polivaj horata tuka s nego - ako obichash.

Tva e - poviarvaj mi - nakratko i maksimalno iasno i chisto. Blagodaria.
_________________
http://themagicianbg.wordpress.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бе много зачестиха оффтопиците, дайте да се придържаме към темата малко повече. Верно е че гангста е интересен ама все пак като загледам половината от постовете коментират него а не Биохим.
От Топформ няма да качат рекламата в нета щото най-вероятно нямат право, ако има някой ентусиаст с тунер и я кепчне ще е добре.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 11:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

entusiasti ima, kajete predpolagaema programa?
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gangsta



Регистриран на: 03 Юни 2004
Мнения: 596

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

triabva da se zashtita :)

Цитат:
Za sajalenie tuka ne moga da vidia klipcheto. Interesno mi stana sled komentarite.

Tova, koeto v tozi topic zverski me drazni: Gansta.

@Gansta: slizam ti na nivoto, zashtoto iavno smislena svurzana rech - ne vdiavash.

Ta... Gledam ti poslednite komentari i vijdam, che leesh prostotia i bezgramotnost. Psuvaneto na publichni mesta, ako ne znaesh, e losha cherta. Kakto i negramotonsta. Vazdarjaj se ot tova da psuvash po adres na hora, koito ochevidno sa ti nad nivoto.... i akula...

Ako gajeto ti , majka ti, sasedite ti, kucheto i t.n. gi kefi kato se darjish kato govedo, horata tuka ne ti se radvat. Za tova shte te zamolia - are prostotiata si ia zadruj v kenefa, u vas, u sasedite ili kadeto tam i e durviat samishlenicite ti.

Uchilishtata u nashe selo sa vse oshte bez pari. Drugarski savet: otidi i si promij malko mozaka v polojitelna posoka. Cherniat fenomen deto de drusa - neka te drusa - no ne polivaj horata tuka s nego - ako obichash.

Tva e - poviarvaj mi - nakratko i maksimalno iasno i chisto. Blagodaria.



[i] as sum zareden sus 100 % poloshitelna energia, ne se prava na interesen prosto vuv foruma , malko ili mnogo iskazvaniata na sichki sa mnogo monotomni i ednakvi koeto me provokira kum tochno obratnoto :)
mnenieto triabva da ti suvpada s mnenieto na vsichki ostanali i ako nee taka nishto nima da stane prosto ne se gleda s dobro oko ot gildiata
tovae. :) ne misleh che niakoi shte oburne vniamnie kak kazvam neshto po skoro e vashno kakvo kazvam IZVINIAVAM SE ako sum obidil niakoi (vupreki che ne vijdam koi moshe da sum zasegnal) ispolzval sum ivno nikoi ot dumuchkite koito sa v chervenata kniga na graphilla :)
koeto e losho :) istinata e che tuka ima tesnogrudi i compleksirani hora ( kazvam go s usmivka ) koito sa se zeli prekaleno naseriozno.
ako ne beshe taka niamashe da naprava bog znae kakvo vpechatlenie.
[i]

i koi sum psuval ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gangsta - tova koeto se opitvat da ti kajat e, 4e pliuesh (be da se obosnovesh) bez osnovanie, i to podkrepeno s dumi/izrazi, koito umni hora ne izpolzvat, pone ne ejednevno... ta taka, ti si misli, sq ne si misli 4e si razli4en, a ako imash mnenie go podkrepi - tva za finansovata stimulaciq i t.n. beshe typo, kakto nqkoi kaza, ako ne mojesh dori i da te zarovqt s pari - e ne moesh go naprai!
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gangsta



Регистриран на: 03 Юни 2004
Мнения: 596

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...sichko koeto iskam da kasha e che foruma ima totalitarna forma na upravlenie a ne demokratichna tova e...

:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Pich .. haide sega vzemi edin bylgarski tulkoven rechnik i proveri kakvo oznachava dumichkata "OBOSNOVAN" ...

a otnosno totalitarizma vyv foruma .. moje spokoino da se razrovish nazad v temite
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)
ехх, че забавен форум !!
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gangsta



Регистриран на: 03 Юни 2004
Мнения: 596

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Pich .. haide sega vzemi edin bylgarski tulkoven rechnik i proveri kakvo oznachava dumichkata "OBOSNOVAN" ...


abe as hubavo she vida kakvo oznachava... vupreki che znam :)
tuka pitaneto mie v konteksta na kakvo go kazvash tova :)
siguren li si che ne si oburkal temata .... ili foruma.... :)




(iskam samo da e iasno che se otnasiam s neobhodiamia respekt i uvashenie kum vsichki nai malkoto zashtoto nito sum vi na godinite nito na misleneto...nadiavam se da ne go vzimate i vie na seriozno.
tova go kazvam samo sashtoto useshtam che ne sum razbran kato cialo )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2005 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gangsta написа:
Цитат:
Pich .. haide sega vzemi edin bylgarski tulkoven rechnik i proveri kakvo oznachava dumichkata "OBOSNOVAN" ...


abe as hubavo she vida kakvo oznachava... vupreki che znam :)
tuka pitaneto mie v konteksta na kakvo go kazvash tova :)
siguren li si che ne si oburkal temata .... ili foruma.... :)



neznam koi e obyrkal foruma ... no iavno shte triabva da provedem kratyk urok po bulgarski ...

"NEOBOSNOVAN komentar" (tova e obratnoto na OBOSNOVAN)

Gangsta написа:
a as mislia che taia reklama e pravena ot hora koito nishto ne razbirat prosto sa dobre bili stimulirani finansovo i sa imali vreme (pretpolagam samo)


i prilagam oshte edin primer ot drug forum sys syshtata tema ot anonimen avtor


Цитат:
Re: Приказен герой влезе в банковата реклама (Сметка: 0)
от Гост на 03 Авг, 2005 г. - 17:00
РЕКЛАМАТА Е МНОГО ЗЛЕ ЛИЧИ СИ ЧЕ Е ПРАВЕНА ОТ ХОТА КОИТО НИШТО НЕ РАЗБИРАТ НО СА БИЛИ ДОБРЕ СТИМУЛИРАНИ


do tuk qsno li e? ....
taka .. pruljavame ..
pod OBOSNOVAN komentar imame v predvid, kogato komentaryt e podkrepen s fakti ....

primeri:

1. Tazi reklama e mnogo zle, zashtoto spored men compozitinga mnogo kuca

2. Tazi reklama e mnogo zle, zashtoto spored men animaciata na tipajite e mnogo dyrvena

3. Tazi reklama e mnogo zle, zashtoto spored men osvetlenieto ne e dobre napraveno

4. Tazi reklama e mnogo zle, zashtoto spored men texturite sa mnogo zle


za domashno:
napishete 1 OBOSNOVAN komentar po temata


......
ne viarvah, no ne izdyrjah i ti sliazoh na nivoto ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov