Graphilla.com :: Преглед на тема - Хотел България редизайн
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Хотел България редизайн

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Чет Авг 18, 2005 8:08 pm    Заглавие: Хотел България редизайн Отговорете с цитат

Разцъквам туи нещо от снощи и до тука стигнах :)



Критики, забележки и идейки са добре дошли :)

П.С. Логото си е примерен custom shape, няма си нищо общо с оригинала.. за ся :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Чет Авг 18, 2005 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пробвай друг цвят за background.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 12:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne mislq 4e cveta e problem, toi dyrpa na uiut, pone s toq concept.. na mene mi sedi priqtno, semplo, diskretno i topli4ko... gotino e, drazni me malko samo shrifta na butonite, kara se s Hotel Bulgaria, a i za toq sempyl dizain misl 4e e po dobre neshto plain...
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
jasab



Регистриран на: 21 Авг 2004
Мнения: 143

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 1:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

i na men mi haresva mnogo :) bravo
_________________
HELLOFREAKS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 8:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен тези дебели бели аутлайни много ми се набиват на очи

не забравяй, че логото може да сговни цялата работа в зависимост от това, какво представлява - например съвършенно да не си пасва с подобен лейаут

също помисли за оранжевите клипартове под и над снимката

може би трябва да предвидиш място за скрол, по-големи таблици и форми, защото така ми изглежда много мъничък сайта =)

успех =)
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 9:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

a zashto e razdelen na tolkova chasti, kato mozeshe da sa samo dve.
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за да създава по-делово усещане, все пак това е не само рекламка на хотела... абе малко тесничка ми се вижда главната секция... каква галерия, какъв букинг ще събереш вътре. и подравни в дясно - тва центриране е само за некви арт-сайтове
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерсаж на всички дето писаха до ся :)

Kekata - Шрифта в менюто е обикновена Verdana :) Така съм го оставил идеята там да е малко по CSS-ово, а да не е само rollover на image-и... но както е тръгнало може и на image-и да остане.

bile - За логото, че може да сговни цялата работа, съм напълно съгласен, но при евентуално преработка на самото лого(определено има нужда) на дали ше има проблеми :) Оранжевите орнаменти ... трябваше да са в стила на тея в меню-то... ше поработя там :)

SPIT - Еми идеята ми беше да е разделен на толкова части :) Знам че може на 2... то може и на 1.. въпрос на замисъл :)

TIFF - Значи за главната секция, идеята е тя да си увеличава height-а в зависимост от подсекцията, да няма скрол вътре в самия box. Мисля че за всичко ше има място :) А за подравнването... някак си при различно подравняване от това, бягат нещата(в ляво или дясно, в зависимост от подравняването).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

texta taak naistina e zle sloji go liavo ravnen po-dobre
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zi



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2005 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва ...

само тези орнаменти под и над снимката и при менюто много различен стил !

и незнам що аз ли вече съм изкривен или малко неприятно размазано ми седи това "welcome to ... "

шрифтовете на менюто добре ... като цяло топла и леко делова обстановка това е причината да ми е по сърце :)

=================
:) GDGB :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Съб Авг 20, 2005 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ako naistina tozi site e za onzi Hotel Bulgaria, koito e sreshtu Ruskata Tzurkva, tova, koeto si napravil ne stava :)
Procheti malko za istoriqta na tozi hotel, koi go e proektiral i taka natatuk, zashtoto (pone, koeto az znam) tozi hotel e chast ot surtzeto na sofia ot okolo 70 godini, ako e bil prez tzqloto vreme hotel.
Az naistina ne znam mnogo za nego, no, ako naistina shte pravish site-a za nego, nqma da te spasqt zaoblenite rubove i kilima za fon.
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Съб Авг 20, 2005 2:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

SPIT - Hotel Bulgaria - Пловдив

А и вече тоз дизайнец си свърши работата за която беше предназначен :) Сега си е време за мене да го доразчовъркам малко и да оправя някой неща ;)

zi - Орнаментите про снимката хич не са за там, но просто трябваше да сложа нещо за момента :) Ше се постарая да е в същия стил ;)

За текста... като иде в ляво и някак си разваля центрираното излъчване на целия сайт. Някак си в момента върви с менщто така подравнено.. иначе много се набива самото подравняване като е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RoT



Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 1360
Местожителство: София / Разлог

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Final update:



Смятам така да остане, уж няма да пипам повече нищо по него, ноо критиката и мненията са добре дошли де.

П.С. Специално благодарности на Дими.. той знае за какво ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И защо реши, че му трябват райета? Орнаментите са доста наблъскани в останалите елементи. И мисля, че трябва да са малко по-фини. Фонът какво точно имитира?
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TIFF написа:
тва центриране е само за некви арт-сайтове


hm... twa pyk otkyde ti hrumna?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Авг 21, 2005 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a site-a ne e losh, no mislia che moze oste... :) a tezi nowite ornamenti pod i nad snimkata... ama hich ne sa dobre s abs. nisto ne mi se wryzwat na men
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2005 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

S risk da povtorq nqkoi zashtoto ne prochetox vsichki mnenia zashtoto me domarzq ... No v obshti linii moeto mnenie e slednoto:

Znachi kato stil mi haresva, no mislq che ako maxnesh vatreshnite sianki i sqnkata na snimkata shte zapochne da dobiva mnogo po izchisten vid. Tam kadeto sa ezicite e mnogo sbito i ne mi haresva probvai go na dva reda ili neshto drugo, no moje i da zaprilicha kato maxnesh siankata.
Izobshto chovek praskal si gi tezi senki na vsichki elementi, badi malko po pesteliv v tiax :). Kato go gledam mai samo tova mi drazni okoto. Inache e priatno.

Uspex.
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2005 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az napylno podkrepqm mnenieto na AngeloFF
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov