Graphilla.com :: Преглед на тема - Архив
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Архив
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2003 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi az tva deto go zabelezvam e che chasta izvan kragovete pochti vinagi nosi simvolite na stranata ili grada domakin.

Tova taka narecheno logo az v Duseldorf go videh kakto znaesh, ama dobre che beshe ti da mi obiasnish kakvo e i che e logo, shtoto az si misleh, che prosto si e nekakva mesna iniciativa za ugrasa na grada. I vervai mi nikoga nemashe da se setia che grada po toia nachin kandidatstva za neshto.

Moje bukvalnostta da e porochna, ama pak raboti i tva e dokazano.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2003 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе работи ама най-често тип: от пръв поглед виждаш и си казваш: "А, олимпиада"...
А другото може да работи тип: "Абе кво е тва бе деа, ба мааму" и после кат му кажат и: "Еееее, баси хитрото..." :)))
Та въпросът е какво целиш - дали веднага и лесно да разберат кво е и да заспат после или да се разбира по-трудно ама да държи някакъв интерес по-дълго...
Гавански, развалих ли си успеха?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2003 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ako prosledish shemata mi na povedenie na individa-potrebitel, opisana podrobno po-gore ot men , triabvashe da razberesh, che kato si gi vidial (lentite),spored manual-a ot tebe se ochakvashe da doidesh i da me popitash kvi sa tia i za chii sa..a ne da se razhozhdash kat car osvoboditel i da pliampash za hrana i piachka..:)

ei zarad takiva kat teb, chovek ne mozhe kiorava lenta da prodade maskirana kato logo:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2003 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe taka e ama dokato ne se nameri chovek da im obiasni za kfo ide rech she si vikat mmm gotina shareniika ..posle she vidat po televizora che ide rech za olimpiada..aaa mi kfi sa tia lentichki???? i pak dokato ne prochetat vuv vesnika ili v internet che vij tfa bilo ..bla bla she si se chudiat mhmmm...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2003 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

Гавански, развалих ли си успеха?


Морг или си на хапчета или някой ти диктува опрял нещо в главата ти, защото говориш изключително разумно и убедително, направо ми взимаш думите от устата:))

и май-се справящ по-добре от мене, така че те назначавам за Официален Пазител на Олипмийските Лентички (ОПОЛ)

На недоволните им раздавай номера и сиви ризи и ги води по списък, аз отивам за трион и тиксо!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Мар 28, 2003 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ae ei bombeta...kade ste trugnali s tia gumenki v A grupa be m? kakto kazva bat LH a?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2003 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Въобще не ми харесва. На пръв поглед си казвам ебати умрелия криейтив. Кви са тия цветни линии, къв е тоя град отдолу, ква е тая година? Ако некой евентулано успее да ме светне за кво иде реч, защото сега при толкова обяснения и графичен материал пак нещо не зацепвам много добре, ше си кажа ебати инфантилната измислица - седиш и редиш лентички кат некъв първолак. Сигурно е измислено за малки деца да се радват на шареничко, но зам мен май си е прекалено кич.

Все пак кръговете са си традиция и е грешно да ги няма, при положение, че дори и в логотипите от предишните години, те са елемента, който подсказва за ко иде реч. Никога не бих се сетил какво представлява мюнхенския, а дори и сега като знам не бих казал "а колко хитро".

Ваште по ми харесват. Фигурката не е кой знае колко оригинална, но в изпълнението на Achen spielt mit. Olympia Dusseldorf 2012, както и втория и третия Olympia der Sinne (особено втория) седи просто страшно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, чудех се дали да се джойна в дискусията за олимпийските истории...) щях да пропусна, ако един от клинетите не ме изненада с ранно мрънкане по темата - толкова са ми абстрактни и креативни рекламите, че никой не ги разбра...) аре , сега са back на традиционните им "елементарни" визуализации...)
Гавнаски, сигурно знаеш думичката ГЕЩАЛТ.....олимпийски кръгчета - асоциация за спорт и всичко там, както си му е редът...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Add написа:
Гавнаски, сигурно знаеш думичката ГЕЩАЛТ.....олимпийски кръгчета - асоциация за спорт и всичко там, както си му е редът...)


Чувал я е Гавнаски, нищо че не вдява в какъв контекст му я припомняш. Или отново да поспорим за значението и, perhaps?
Мисля , че знам и "как му е редът" или поне за това ми плащат.

Та - ако не беше последната ми реплика с която изразявах лично предпочитание към "генералските лентички" тоя пост нямаше да събере и два коментара. Което ме навежда на редица мисли и все неприятни.

Така и не разбрах защо беше този стремеж да ми се докаже в каква нечовешка заблуда съм изпаднал. Този пост и този форум не е за това какво харесвам аз. А това което харесвам отлично знам защо го харесвам и чрез вербални отклонения и контра -"аргументи" нищо няма да се промени. Думата "аргументи" е в кавички не случайно.

В заключение по въпроса за мнението ми: - дойде ли ми нещо от сорта на конкурс - лентичките заминават на финала, а човечето при другите хиляди човечета. Точка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne be gavanski rabotat se omaza ne stoto si kazal 4e ti hareswa twa a stoto na nas ne ni haresa iawno.se pak sme po razli4ni kat temperament.stranno mi e stoto ne wpiswam prestawata si za racionalstta na nemeca s tazi mashtabna asociacia za flagowete , stoto te flagowe se weiat ne samo na olimpiada. na sekwi politi4eski 4ikiii.za twa ide re4. az nemam namerenieda te oborwam i t.n. az si kazwam mnenieto to mi e bazirano na promitia ot daskali mozak, moze bi twa mie problema.az li4no kazah 4e ot 2te logota predpo4itam wasia wariant. stoto wizdam 2 logota.nekoi po4naha da goworat obsti prikazki i az sa podwedoh po nanadolnisteto:)))
az li4no si drza na mnenieto. ZA men twa ne e logo.NIKOI NE KAZWA 4e SAM PRAW.prosto ne mi go wdiga.
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 2:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мисля, че тук има и един друг момент. Ние просто сме много различен случай - заобградени сме от логота на ЕТ "Райчо Марийкин 99", правени от нечий 14годишен племенник, който е "страшен с компютрите, може да го разглоби и сглоби за 5 минути!" и прочие ужасии. И за да работи за нас едно лого, то е достатъчно да има ясна идея и послание и да е направено добре графично, само и само да не е поредното грозно и безидейно.
Там обаче вероятно случаят е друг - хората са заобградени с логота с ясна идея и здраво изпълнение, пипа се професионално. И за да работи за тях едно лого, може би то трябва само и само да не е поредното пипнато и буквално, може би както ние тук сме пренаситени с грозни и безидейни логота, които не работят за нас, така и те са пренаситени с такива, за каквито ние си мечтаем, и е не работят особено добре за тях.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ma ot kolkoto i kladenci voda da donesete pak nema da me ubedite, che teia cvetni lenti sa neshto razlichno ot edna mnogo priatna OBSHTINSKA UKRASA :))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov