Graphilla.com :: Преглед на тема - Ужасно анонимно и тайно - Д744 -- клас "Сокол"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ужасно анонимно и тайно - Д744 -- клас "Сокол"

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:33 am    Заглавие: Ужасно анонимно и тайно - Д744 -- клас "Сокол" Отговорете с цитат

Д744- клас "Сокол" е трето поколение стратегически прихващач.
Задвижва се с три уранови двигателя. Понякога помага и стартов ритник (една бройка, човешки)

Специализира се върху прихващането на нелицензирани публични домове на севрно-галактическият пакт. Разполага с помещения за дезинфекциране на изловените членки на екипажа, както и с помещения за проверка на работоспособността им.

Тъмните петна около южната част на корпуса осатанаха след сблъсък с космически заек миналата Галактическа Есен.

Капитан на кораба - Сержант Гавански , 7-ми Галактически полк, към 1-ва Уранова Дивизия на Обединените Планети.

Отговорник техническа поддръжка - Сержант Гавански , 7-ми Галактически полк, към 1-ва Уранова Дивизия на Обединените Планети.

Готвач - Сержант Гавански , 7-ми Галактически полк, към 1-ва Уранова Дивизия на Обединените Планети.




на изображението кораба е наклонен вдясно понеже в тази му част са помещенията в които в момента сержант Гавански извършва проверка на качеството и работоспособността на заловените вражески единици :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gavanski s kvo si go rendval tva be man? Izglejda ujasno... Digni malko semplite:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бе къф рендер, снимах го с Канон Пауър Шот 3 Мега Мипкелса като излезнах да му поправям корпуса онзи ден и ми се скъса шнура дето ме крепеше:)))

мъглата е комичекси прах:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ako si go snimal s tri mega pixela,ako sudim po kachestvoto na kartinkata,shnura triabva da e dulug pone 1000-1500 metra mnoo qsno che shte se skusa:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 11:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi nene me naznachiha tehnicheska poddryzhka shtoto vuicho raboteshe v Bjuroto za prowerka na letatelni aparati...ta ot shnurove nishto ne razbiram:))


btw kakwi sa shansowete mi za pyrvo miasto?
moga da donesa napravo vyv osfisa vi edin stranichen kalnik mi ostana ,kato model, shtoto tochno nego remontirah kat se skysa vyzheto:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

v momenta shansovete ti sa za diskvalifikaciq za opit za podkup na jurito:)
s kalnik?neuvajenie kum jurito...izobshto shansovete za purvo miasto...nenam,a moite shansove za skeita kakvi sa?:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi dai barter neshto...dve butilki vinu za edno hdd:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hahha:)))
dai po-izgodno predlojenie de obijdash me az bez tva samo bira piq:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Specialno za tebe imam kosym ot kosata na Bon Jovi ..ostana ni kato go behme otvlekli za experimenti prez 92-ra v Oklahoma:)))
mozhe i ramka da mu izmislia za sluchaia:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dami i gospoda,veche imame pobeditel!!!jurito reshi predsrochno che tvorbata na gavanski (vij po-gore) e nai-dobrata i kato takava ne moje da bude nadminata!Chestito na pobeditelia!!!

xuxux:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 02, 2003 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:):)hehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov