Graphilla.com :: Преглед на тема - Въпрос
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 9:54 pm    Заглавие: Въпрос Отговорете с цитат

Здравейте. В линка по-долу има някои мои неща и знам че не са кой-зане какво но искам да ми кажете сериозно, дали има смисъл да продължавам да се занимавам. Засега съм изцяло самоук (други неща съм учил в училище, за съжаление). Проблема ми е, че вече съм на 21 и не съм сигурен, че мога да наваксам. Всъщност незнам дали е проблем - питам :).

http://gallery.morion-bg.net/

Не искам да ме укоражавате, искам честен отговор :). Така или иначе ще проължа да си драскам (поне като хоби), както винаги съм правил.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля е прекалено глупаво и наивно да искаш отговор на въпрос, на който трябва сам да си отговориш и който зависи изцяло от теб!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ето и малко герои.





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е незнам как мога да си отговоря сам. Просто искам съвет от хора с достатъчнто опит за да могат да оценят нещата ми обективно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 10:27 pm    Заглавие: Re: Въпрос Отговорете с цитат

Sennin написа:
... дали има смисъл да продължавам да се занимавам...


дали има смисъл неможе да го реши никой ултра пейнт мастер (ако щеш) освен теб!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
2S384U



Регистриран на: 25 Юли 2005
Мнения: 506

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ima smisul:)
_________________
"Най-добрите дизайнерски решения са прости, защото не съдържат елементи, които не са необходими... и съдържат необходимите елементи по начин, който изглежда логичен."

¬ƒŒ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2005 11:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Sennin написа:
... дали има смисъл да продължавам да се занимавам...

Implant napisa:
дали има смисъл неможе да го реши никой ултра пейнт мастер (ако щеш) освен теб!


Tova i ultra pen master ne moje da go re6i. 4oveka koito re6ava e 4oveka koito pita!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bicubic



Регистриран на: 07 Сеп 2005
Мнения: 396

МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2005 12:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи. Първата адски ми прилича на Сон Гоку. Ако са близки до нечии чужди, тогава лошо. Ако обаче са си твои, мисля, че има усещане. Трябва обаче много занимавка с Illustrator, това тука е само фаза 1.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2005 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сон Гоку незнам кой е...

Цитат:

Sennin написа:
... дали има смисъл да продължавам да се занимавам...

Implant написа:

дали има смисъл неможе да го реши никой ултра пейнт мастер (ако щеш) освен теб!


Tova i ultra pen master ne moje da go re6i. 4oveka koito re6ava e 4oveka koito pita!!!


Добре де, зарежете тоя въхпрос, коментирайте рисунките...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2005 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ее, хайде кажете нещо, де никой ншщо не казва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivkata



Регистриран на: 18 Яну 2005
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2005 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jelanieto za risuvane ne se osnovava na illustrator!!!!!!!
Moje bi jelanieto da se osqvqrshenstva, da! No ne i da go nakara da se zanimava poveche s risuvane! I tablet da imash tova vse pak e kompiutqr!
Sennin, ako ti e nujen otgovor, koito da te nakara da prodqljish, toi e: "da, razbira se che ima smisql!"
I sqm sigurna che go znaesh i che si uveren v tova. Tova che si na 21 ne znachi che e kqsno, mi .. za kakvoto i da e, aide sega, godinite niamat nishto obshto..........ne e li taka :) ne sme odqrteli!!!!! hehheehe
za kartinkite: haresvat mi, kazvam go ot stranata na obiknoven, ne "pen master" chovek, ima kakvo da se jelae ot anatomia....imash dobri popadenia, choveka s kosata (ili tam, kvo e "sqshtestvo") mi e favorit, mislia che tam ti e silata. Nedei da se uvlichash i ti po manga stila, mnogo stanaha veche ;p (nishto lichno, gotski neshta, ma neshto mi stanaha banalni)
Uspeh :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 25, 2005 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дам, 10x.

Цитат:
Tova che si na 21 ne znachi che e kqsno, mi .. za kakvoto i da e, aide sega, godinite niamat nishto obshto..........ne e li taka :) ne sme odqrteli!!!!! hehheehe


Ми знамли аз започвам да се чувствам одъртял вече :). Те на 21 дапочват да се женят хората, не е шега работа... ;).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Окт 26, 2005 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aide sega seriozno! Kartinkite sa s mnogo priqtna stilizaciq. Problema e 4e sa na raba. Iskam da kaja, 4e e do6lo vremeto v koeto 6te trqbva da napravi6 izbor - natura ili cartoon. Mislq 4e ne6tata ti 6te stoqt dobre ako sa malko po anim. Ako goni6 natura ti trqbva pove4e vreme za da ovladee6 anatomiqta koqto za momenta ti kuca. Uspeh i prodaljavai da si zadava6 vaprosi i neizmenno da is otgodarq6: da, truva si!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sennin



Регистриран на: 07 Авг 2004
Мнения: 20
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 04, 2005 4:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега като погледнах темата, ми се струва, че много ще се зарадвам ако някой модератор я изтрие ;). Няма ли такъв шанс?.. Мразя ДДС* теми..

Иначе благодрая за отзивчимостта всепак, де, да не ме разберете погрешно нещо :)

--
ДДС = дълбоки депресивни състояния ;p
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov