Graphilla.com :: Преглед на тема - Първият ми шрифт
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Първият ми шрифт

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 11, 2005 12:01 am    Заглавие: Първият ми шрифт Отговорете с цитат

Предполагам, че вече има такъв фонт, но наскоро си търсех точно такъв и не открих. Главни букви засега си няма. Чудя се още за 5-цата, че нещо не ми се връзва:> Споделете мнения...

http://rex.illuminative.org/font.jpg

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gloom



Регистриран на: 19 Окт 2005
Мнения: 16

МнениеПуснато на: Нед Дек 11, 2005 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Само така! :D Добре се е получил като за първи опит.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 13, 2005 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...забелязвам, че няма голям интерес, но все пак да постна финалния вариант. Все пак бих се радвал на отзиви...



Sorry за биг сайз

Gloom мерси за вниманието ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 2:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sega ti ostava da go pusnesh kato rabotesht ttf i togava i otzivi moje da ima.. predpolagam za kerniga shte te napraviat na salata... ama nese plashi.. nali ti e parvi
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В кирилския вариант имаш някои доста ръбати букви(б,ъ,ь,ч). Имам предвид, че при другите преобладава заоблянето. "Н" също не ми седи убедително. Иначе е добър като за 1 опит. Поздрави :)
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivkata



Регистриран на: 18 Яну 2005
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"s" e ok, ma "z"ta ne mi sedi dobre, ima i dr varianti, niama da ti pokazvam ;p
"u" i "v" malko ....mmmm mn sa ednakvi i ako gi ima otdelno v niakakqv nadpis moje i da se poobqrka malko chovek.. moe mnenie
inache ok.
Kak e? vijdam maistorish razni "gqbi" ma az ne se proiznesoh, shtot niamah kakvo da kaja.... inache imashe i razni kefeshti ribi ;p
Uspeh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 14, 2005 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@LoveHate заповядай ;)

http://rex.illuminative.org/dnbdub.zip

за момента обаче забавям кирилизираната версия поради:

с което за момента не мога да се справя (излиза ми когато се опитам с поставя букви при Cyrillic позициите).

@gopher's, напълно си прав доста време ги бутах "ч,ъ,ь", така и не стигнах до задоволителен резултат, също така и "я"-то не си го харесвам, обещавам да ги помъча още:), а "б"-то си го харесвам...

@ivkata съгласен съм за "z", но просто другите вариации не ми допаднаха :> За "u" и "v" ...нормално, но пък исках да избегна ръбатите форми, същото се получава и при кирилската версия, например "м" се бърка с "т" и "л" с "п" ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ndesign



Регистриран на: 09 Апр 2004
Мнения: 449
Местожителство: DE

МнениеПуснато на: Чет Дек 15, 2005 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

2 - ката може да е нарочно с крива греда, но не стои добре, освен това заедно със въпросителната (2, ?) са прекалено затворени като знаци, 5 и 7 стоят чуждо с "Г"-образната извивка, 3-ката, 8-цата и знака за & стоят небалансирано, горната част тежи(пап предполагам, че е нарочно, но тежат...). За j и t е могло да се ползва съвсем лека , къса извивка, а не грубото пречупване. Имам чуството, че е-то чернее, на фона на целия фонт, но в случая е бял кахър, а и съм уморен от бачкане та може и да бъркам :Р
Z, S и $ определено имат нужда от преосмиляне, наистина не са добре...

Определено браво като за първи шрифт :)))
Но има още работа по него :Р

Поздрави и продължавай в този дух! :))))))
_________________
Portfolio | Prints
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov