Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Visor



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 50
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 5:35 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Привет!
Още не съм се представил, и реших да го направя, защото искам да получа достъп до секцията за Web Design.
Казвам се Момчил, а иначе тък съм Visor - избрах този ник, тъй като Visor е един от любимите ми панели в MAYA.
Дипломиран полиграфист съм, завършил техникума по полиграфия с профил предпечат (фотонабор), през 1997 година.
Скоро ще се дипломирам в Нов Български Университет, във факултета по "Компютърни системи и технологии", специалност "Художествена графика, мултимедия и компютърна анимация".
Работя в "Резон Медиагруп" - продукцията ни са електронни и печатни издания.
Наши са:
Печатни: Авто Пазар, Софийски Имоти, София Днес, Фокус
Електронни: mobile.bg, imot.bg, fokus.bg
Издателството разполага със собствена печатна база "Спектър", и дъщерна фирма за интернет доставка и продукция "BULINFO Ltd."
Длъжността която заемам в издателството, не е една - занимавам се с предпечат (на рекламни материали, книги, брошури, + нашите издания), експонация, web-design (mobile.bg, imot.bg, fokus.bg).
Тук може да видите страница с банери, които съм правил за сайтовете, в разработването на които съм участвал:
http://www.rodopski.sof.bg/baneri.htm
**Обърнете внимание на интерактивността на лупата във банера на fokus.bg-може да я местите, да увеличавате с нея и да си я цъкате както искате :)) Между другото сайта fokus.bg в момента е с работна визия - до месец ще го публикуваме завършен, така както го виждаме, а иначе работи функционално.
Имам интереси за равитие в обастта на компютърната анимация и постпродукция.
Много се радвам на Графила, защото в този форум срещам истински професионалисти.
Надявам се да ме включите във форума за Web Design, защото от време на време ми се ще да си почеша езика и на тази тема... :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hozievich



Регистриран на: 27 Фев 2003
Мнения: 126
Местожителство: Интернет

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 5:57 pm    Заглавие: Re: Представяне Отговорете с цитат

Visor написа:

**Обърнете внимание на интерактивността на лупата във банера на fokus.bg-може да я местите, да увеличавате с нея и да си я цъкате както искате :)) Между другото сайта fokus.bg в момента е с работна визия - до месец ще го публикуваме завършен, така както го виждаме, а иначе работи функционално.


Като стана дума за лупата ... нещо ми се вижда с отрязана дръжка бе или аз се бъркам ...:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Visor



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 50
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 6:04 pm    Заглавие: Re: Представяне Отговорете с цитат

Hozievich написа:

Като стана дума за лупата ... нещо ми се вижда с отрязана дръжка бе или аз се бъркам ...:)


Не се бъркаш - с отрязана дръжка е! Както е във логото на Фокус. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hozievich



Регистриран на: 27 Фев 2003
Мнения: 126
Местожителство: Интернет

МнениеПуснато на: Чет Апр 03, 2003 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иии да бе ма и аз къде блея ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 12:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Privet.

abe da popitam tva mobile.bg i imot.bg po nekakva sistema na razmiana li e 1;1 s mobile.de....otdavna gi gledam tia saitove i se chudia kakva e tam sistemata s nemskia site... ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 1:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Btw Visor, toq avatar, koito si si slojil bi bil izkliuchitelno podhodiash za forum v siteove kato www.zapoznanstva.bg, www.sladur.com, www.samotnici.com

,)))))))) imai predvid che v tozi forum se govori predimno za design, taka che pomisli dali si popadnal kudeto trqbva.

s nai-dobri namereniq cmpnd
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aloooo...neka ima pone edno krasivo momche tuka bre nema samo vashite mutri da gledam:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Visor



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 50
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:
abe da popitam tva mobile.bg i imot.bg po nekakva sistema na razmiana li e 1;1 s mobile.de....


Общото са взаимоотношенията на "Резон медиагруп" със Германия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gavanski написа:
Aloooo...neka ima pone edno krasivo momche tuka bre nema samo vashite mutri da gledam:)


Ne dej taka, che shte ti izleze ime...;-))))
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Visor написа:
BadmotherfuckeR написа:
abe da popitam tva mobile.bg i imot.bg po nekakva sistema na razmiana li e 1;1 s mobile.de....


Общото са взаимоотношенията на "Резон медиагруп" със Германия.


Iasno... taka i predpolagah i az.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 11:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami ot mene WELCOME ... ama first dragi, postni neshta det si pravil ... t.e. banerite, edva li adminite she gi vzemat naseriozno.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Visor



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 50
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TIN-TIN написа:
banerite, edva li adminite she gi vzemat naseriozno.


Защо да не ги приемат? Банерите демонстрират отлични познания във Flash, включително дълбоко във ActionScript. Запознат съм със Flash още от 3-та версия и оттогава насам непрекъснато следя развитието на програмата.
Работя предимно по вътрешни проекти - mobile.bg, imot.bg, fokus.bg. Други неща, които мога да покажа са преди от около 2 години:
• Българска Федерация по Кънки и Фигурно Пързаляне:
http://www.bsf.sof.bg
• TOYO - автомобилни гуми
http://www.toyo.sof.bg
• Piccolo - пелени за деца и възрастни
http://www.piccolo.sof.bg
• Печатница Спектър
http://www.spektar.bg
• Булинфо - интернет провайдер
http://www.bulinfo.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Visor написа:

Защо да не ги приемат? Банерите демонстрират отлични познания във Flash, включително дълбоко във ActionScript. Запознат съм със Flash още от 3-та версия и оттогава насам непрекъснато следя развитието на програмата.
Работя предимно по вътрешни проекти - mobile.bg, imot.bg, fokus.bg. Други неща, които мога да покажа са преди от около 2 години:
• Българска Федерация по Кънки и Фигурно Пързаляне:
http://www.bsf.sof.bg
• TOYO - автомобилни гуми
http://www.toyo.sof.bg
• Piccolo - пелени за деца и възрастни
http://www.piccolo.sof.bg
• Печатница Спектър
http://www.spektar.bg
• Булинфо - интернет провайдер
http://www.bulinfo.net


бе мене нито банерите, нито показаните сайтове ми го вдигат... ама аз не съм админ де...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hozievich



Регистриран на: 27 Фев 2003
Мнения: 126
Местожителство: Интернет

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Visor написа:
Защо да не ги приемат? Банерите демонстрират отлични познания във Flash, включително дълбоко във ActionScript. Запознат съм със Flash още от 3-та версия и оттогава насам непрекъснато следя развитието на програмата.


Хеехехе еееее ихуу :)
Малеее чакай, че не мога да спра да се смея :) Човече не исках да казвам нищо ама ти направо се о'я с тея банери бе ... къде точно ги видя тея отлични познания във Флаш?
Аз също се занимавам с Флаш от неговата 3-та версия ... лелее това преди колко години бешее ... ама ти за толко време само една маска ли се научи да правиш? Това са си съвсем елементарни познания по Флаш! И да не говорим, че по повечето сайтове които предлагат скриптове, може да се намери такъв, че и по добре направн код.

За това забрави за скрипта ... говори ми за дизайна :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е уливате се бе да му еба пичката лелина!
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Visor написа:
TIN-TIN написа:
banerite, edva li adminite she gi vzemat naseriozno.


Защо да не ги приемат? Банерите демонстрират отлични познания във Flash, включително дълбоко във ActionScript. Запознат съм със Flash още от 3-та версия и оттогава насам непрекъснато следя развитието на програмата.


mi zashtoto vse pak foruma nai otgore e za Web Design ..ne za banner design...nito nai malkoto za Action Script. Kolegata Tin-Tin edva li e imal i nai malkoto sumnenie v tvoite poznania po flash ..prosto za da dadesh mnenie naprimer v gornia forum mislia e dobre da niamsh zad gurba si samo 3 banera i edin nemski sait.


Pozdravi.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov