Graphilla.com :: Преглед на тема - Fear From The Child
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Fear From The Child
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2006 8:34 pm    Заглавие: Fear From The Child Отговорете с цитат

Аре и аз в кюпа! Илюстрацията ми е превъплъщение на моето виждане за кошмара, който изживява една майка, терзана от съмнения за това в какво ще се превърне детето й. тя също разглежда предателството и порочността които са превърнали дори действителността, в която живеем, в един отвратителен кошмар. представям в композицията си детето и майка му - два типажа предизвикващи противоречиви чувства - от една страна отвратителния облик на трупа на убитата майка криещ страдание и болка и от друга страна мрачно-спокойния образ на детето/предател и майкоубиец. акцентирам чрез образа на бебе а не просто дете за да засиля контраста и внушението и да подчертая парадокса между принципната непорочност и невинност на отрочето и мрака който показва погледа на героя ми.
дано да е достатъчна аргументация за да бъда убедителен с идеята си.

Pencils

Stage one

Stage two


ще има и още естествено:)

П.П.
Лично се извинявам на Г.Бандеров за сходността в гамата но за съжаление идеята ми го изискваше и се надявам да не се възприеме като плагиатство
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gb



Регистриран на: 31 Мар 2005
Мнения: 555
Местожителство: asenovgrad

МнениеПуснато на: Пон Яну 09, 2006 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

как можа !!!!!! аз се махам от конкурса,абе ти па ся за една светлина ше се обесняваш ь)),ама да ти кажа чесно погледни в втората как си започнал да наслагваш цвета,по естествено стои,по живо,третата малко стои като пласмаса,а май се предполага да е по реалистична ралтата,но давай нататък смело,доста е хелрейзър идеята ь))) ако успееш да я ренднеш подходящо мисля че ще се получи,успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lik



Регистриран на: 05 Окт 2004
Мнения: 88
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2006 2:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

много е хубаво и .. кошмарно. скицата е страшно добра, нечовешко бебенце просто!
_________________
cool beans
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2006 2:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааа аз потресен...
много добра идея... и изобразяване... ще следим прогрессс
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2006 3:21 am    Заглавие: :) Отговорете с цитат

благодаря за текущите оценки надявам се да оправдая и вашите и най-вече своите очаквания от тва чудо:)
ето още WIPs
stage 3


and stage 4


после пак:) има още страшно много работа:P
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2006 6:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тука става интересно .... харесва ми .. браво ;]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2006 9:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

айде още един стейдж:

stage 5

пооправих бебчо и малко разработих карантията по корема на майката.
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tuchi



Регистриран на: 13 Юли 2004
Мнения: 346

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 12:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Пъпна връв, maybe?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 2:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за пъпната връв още се чудя но най-вероятно ще я има:)
ето още един ъпдейт:
Стейдж 6:)

_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 2:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

за пъпната връв още се чудя но най-вероятно ще я има:)
ето още един ъпдейт:
Стейдж 6:)

_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудесно изпълнение, харесва ми да наблюдавам етапите на разработка, не бих си позволила публична интерпретация на личен кошмар от този тип;) само не мога да се стърпя да не отбележа, че майката винаги (или в 99%) от случаите доброволно и с удоволствие участва в зараждането на този кошмар;)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10х ама не разбрах последното, ако можеш да ми го обясниш малко по-просто как така доброволно и с удоволствие?..
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DJ_CyberGod написа:
10х ама не разбрах последното, ако можеш да ми го обясниш малко по-просто как така доброволно и с удоволствие?..

Да, обяснението е много кратко - правенето на бебета е свързано със секс, което е първо - удоволствие, а после - свършена работа по зачатието, така че, всяка една жена осъзнато влиза в ролята си на майка...някой и по 2-3 пъти даже, иначе - просто още на първата и хвръква главата - образно казано, и дотук с човечеството.;)

ПС. избягвам да публични интерпретация на подобен род теми, но ми се струваше доста катастрофичен образа на майката и детето, имах нужда да внеса малко позитивна нотка;))
finito! po tazi tema ot men;)))

_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivkata



Регистриран на: 18 Яну 2005
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe tia gqrdi...........mi ne sa dobre! muskuli sa se edno, mi ne jlezi, senkite deto otivat do kliuchicite ne sa taka bash
Inache e koshmarno, naistina
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Add написа:

Да, обяснението е много кратко - правенето на бебета е свързано със секс, което е първо - удоволствие, а после - свършена работа по зачатието, така че, всяка една жена осъзнато влиза в ролята си на майка...някой и по 2-3 пъти даже, иначе - просто още на първата и хвръква главата - образно казано, и дотук с човечеството.;)

ПС. избягвам да публични интерпретация на подобен род теми, но ми се струваше доста катастрофичен образа на майката и детето, имах нужда да внеса малко позитивна нотка;))
finito! po tazi tema ot men;)))


ахамз ясно разбрах те вече:) права си и предполагам че си усетила че аз разглеждам малко по-различен аспект от темата:))
ама както и да е, стига дискусии относно удоволствието, тука говорим за кошмари
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vsi4ko e 4udesno - ideqta e dobra - no smqtam 4e bi mogla da se onagledi po po-dobar na4in! kakto e sega izglejda 4e e fragment ot po-golqma kompoziciq. Ne e t'va! Ne zadalbavai sas detail na tolkova ranen etap. Nameri optimalniq variant na kompoziciqta. Nameri rakursa koito 6te zasili vazdeistvieto! Napravi telata po-krivi. Maikata prili4a na razporena naduvaema kukla! Tatkoto dolu se gubi - nqma go! Za men trqbda da po4ne6 otna4alo, kato izpolzva6 za usnova tova koeto ve4e si napravil!

PS. Bebetata imat papna vrav!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Чет Яну 12, 2006 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:
Vsi4ko e 4udesno - ideqta e dobra - no smqtam 4e bi mogla da se onagledi po po-dobar na4in! kakto e sega izglejda 4e e fragment ot po-golqma kompoziciq. Ne e t'va! Ne zadalbavai sas detail na tolkova ranen etap. Nameri optimalniq variant na kompoziciqta. Nameri rakursa koito 6te zasili vazdeistvieto! Napravi telata po-krivi. Maikata prili4a na razporena naduvaema kukla! Tatkoto dolu se gubi - nqma go! Za men trqbda da po4ne6 otna4alo, kato izpolzva6 za usnova tova koeto ve4e si napravil!

PS. Bebetata imat papna vrav!!!

за доста от нещата имаш право, но като за начало няма да успея да свърша в срок ако започна нова работа, освен това наистина съм страшно напрегнат в момента и за онагледяването просто се иска време и работа за да стана по-добър. неможе вс, от раз. Незнам дали си прав за това че прилича на фрагмент от по-голяма работа, по този начин я почувствах композицията и така я нарисувах.. вероятно след време ще ми дойде по-добра идея но засега е това. ще видим какво ще излезе накрая, телата няма да ги променям, татко незнам къде си видял, ама онова долу е главата на майката на която като цяло не обръщам особено внимание, но както и да е, каквото мисля ще се опитам да го направя.
айде със здраве и мерси за съветите:)
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ajde pak WIP:
stage 7

_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gb



Регистриран на: 31 Мар 2005
Мнения: 555
Местожителство: asenovgrad

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 8:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ммм става все по изгоряло,внимавай да не стигнеш до черно и бяло ь)))
малко повече цвет от другите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Съб Яну 14, 2006 6:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gb написа:
ммм става все по изгоряло,внимавай да не стигнеш до черно и бяло ь)))
малко повече цвет от другите.


абе немога да схвана точно как да си работя проекта... до оня ден вс беше точно изапочнах да го гледам на различни монитори и ми изглежда че всички монитори освен моя са доста по-светли и видях уйасяващи за мен неща... малко си поизсветлих монитора и пообработих проекта за да бъде подходящ за по светъл монитор, но предполагам че на тъмен сега изглежда доста прегоряло.... ако някой има съвет за това моля..:)
бтв ГБ, като гледах нещата на други монитори и сега от мяоя, мисля че и твоя монитор е тъмничък... хубаво би било да погледнеш твоята работа на друг скрийн:) ако знаеш как да се оправя с проблема казвай че няма време вече:) хехех
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov