Graphilla.com :: Преглед на тема - Професионална реализация
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Професионална реализация
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bicubic



Регистриран на: 07 Сеп 2005
Мнения: 396

МнениеПуснато на: Пет Яну 13, 2006 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[топла вода] Ааа, знаех си аз, че ако питам като хората ще получа добри отговори ! [/топла вода] Мерси за съветите, това за благотворителните организации наистина може да свърши работа.
Благодарности на всички :Д
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dadi



Регистриран на: 18 Яну 2006
Мнения: 240
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 24, 2006 3:07 am    Заглавие: oshte edno mnenie:))) Отговорете с цитат

Dano ot 13 fevr. do sega da si nameril neshto:)))Ama ne spiraj da probvash!!! Triabva da popadnesh na miasto, kadeto mogat da si pozvoliat po edna ili druga prichina da te obuchavat. Obiknoveno tova stava v po-malki RA ili v po-golemi, koito sa sklonni da vzimat studenti za staj s cel da si izberat taka novi kadri:))) Az minah prez parvia variant. Poviarvaj -stava. Ama ne beshe mnogo lesno:)))

A sega znam zashto se darji tolkova na "tarsim s opit". Kogato vse pak ti se dade shans i te naemat bez opit, a ti triabva osven design da si napravish i sam pre-press i ne si go pravil nikoga - tova oznachava, che niakoj ot ostanalite designeri triabva da raboti s teb, a ako ne se spraviash i vmesto teb. Chesto mi se e sluchvalo tova "vmesto teb". Nikak ne e priatno. Zatova ne se sardi - v niakoi sluchaj potencialnia rabotodatel ima dosta osnovatelni prichini da tarsi hora s opit:)))

Jelaja ti ot srce uspeh:)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivkata



Регистриран на: 18 Яну 2005
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 12:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Do kolkoto znam vqv vashia universitet si imate "karieren centqr"....mi tova e hubavo miasto, kqdeto mojesh da popitash za firmi, koito tqrsiat studenti dori, bez opit, za rabota....dori i takiva koito oshte uchat, za stajove (i az ne moga da razbera kak do sega ne si rabotil pone neshtichko mqnichko, bez dogovori, ei taka na "svobodni nachala" s/u malko zaplashtane, ma pone da te zabelejat. Vashia uni ima slava che se griji poveche za studentite si ot gledna tochka profesionalna realizacia. Ili greshno sqm chula?)ako oshte ne si go posetil, pointeresuvai se i go nameri. Mislia che biha ti pomognali...
uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Стоян Даскалов



Регистриран на: 05 Яну 2006
Мнения: 35
Местожителство: Блгоевград

МнениеПуснато на: Сря Яну 25, 2006 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

играй комар..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov