Graphilla.com :: Преглед на тема - az ne sum takuv ... a ti?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

az ne sum takuv ... a ti?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ma4u4a



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 1694

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hogosha написа:
Не ми се искаше да пиша отново, защото развалихме темата на човека. Във всеки случай обаче тази тема се оказа много полезна, тъй като тя показа, че доста хора от този форум си създават собствен, измислен свят, в който живеят. Създават стена между този свят и реалния с цел да не се сблъскват с ужасните неща, които съществуват в релния. Когато обаче по някакъв начин (в случая тази рисунка) даден проблем от реалния свят навлезе в техния измислен свят, те не са подготвени да се сблъскат с него и ги обзема паника. Тази паника води и до неадекватни реакции. Опитват се да изтикат проблема извън границите на техниа си свят, обратно там, откъдето е дошъл - реалния. Това доказва само едно - такива са действията на егоцентрици и егоисти.

Имаше и негативни отговори, които бяха продиктувани от друго - да покажат, че отричат въпросния проблем и по този начин да се изкарат много праведни и чисти.

Надявам се някой да не се обиди от моя пост, просто за мен така изглеждат нещата.

Кой легна на кушетката? Да си признае!!!
Разконспирираха ни всички баси...
_________________
Без паника!
Всичко излиза извън контрол по реда си!

бу.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ben



Регистриран на: 18 Мар 2003
Мнения: 666

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

предлагам сички постове /и застави/ да бъдат жестоко изтрити и да се остави човека да си довърши ентрито, ак евентуално има още желание
йохохооо и бутилка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
scarecrow



Регистриран на: 30 Яну 2006
Мнения: 12
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TIFF, hogosha,

true true
_________________
Oooo isn't that cute!!?!! BUT IT'S WRONG!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Сря Фев 01, 2006 11:15 am    Заглавие: Menim se vseki den Отговорете с цитат

Pomnq, 4e bqh ti pisala da ne go submitva6 (silly me). E, da, purvi4en 6ok, priznavam.

Sled tva otvreme na vreme se se6tah i vlizah da go pogledna pak, kolkoto i da mi kara du6ata da podska4a.

I sega opredeleno mislq, 4e trqbva da go submitne6.

Щото Alexxx е прав за ограничаването на творчеството. Та аз ти се извинявам и гласувам да го пуснеш.

Не днам журито кво ще реши (аз даже не знам кои точно са жури, но кво ми пука, в крайна сметка), но се надявам да не се ограничават в кошмари а ла фантастична книжка или холивудски филм. Те също са мн добри, но не са единствените добри.

Не знам, за мен лично ти си победителя. Най-малкото като идея.
_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 01, 2006 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ma4u4a написа:
hogosha написа:
Не ми се искаше да пиша отново, защото развалихме темата на човека. Във всеки случай обаче тази тема се оказа много полезна, тъй като тя показа, че доста хора от този форум си създават собствен, измислен свят, в който живеят. Създават стена между този свят и реалния с цел да не се сблъскват с ужасните неща, които съществуват в релния. Когато обаче по някакъв начин (в случая тази рисунка) даден проблем от реалния свят навлезе в техния измислен свят, те не са подготвени да се сблъскат с него и ги обзема паника. Тази паника води и до неадекватни реакции. Опитват се да изтикат проблема извън границите на техниа си свят, обратно там, откъдето е дошъл - реалния. Това доказва само едно - такива са действията на егоцентрици и егоисти.

Имаше и негативни отговори, които бяха продиктувани от друго - да покажат, че отричат въпросния проблем и по този начин да се изкарат много праведни и чисти.

Надявам се някой да не се обиди от моя пост, просто за мен така изглеждат нещата.

Кой легна на кушетката? Да си признае!!!
Разконспирираха ни всички баси...

на ma4u4a по аватара й даже й личи как се е затворила в себе си :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Сря Фев 01, 2006 11:57 am    Заглавие: OBOJEGOSPODIVIESTEIZKUFELI Отговорете с цитат

Е, не, баси излагацията!!!
То и аз се изложих жестоко с първия си пост, а с втория се опитах да позамажа нещата, ма...
АКО ТВА НЕ Е OFFTOPIC, НЕ ЗНАМ КАКВО Е!!!

Така, са да минем по темата - какво става с рисунката? Всички ние и тъпите ни коментари да не те отказахме, Guma?

PLEEEEEASE, довърши я и дай да я видим! Вече не ме свърта от любопитство как си я довършил.

Особено третата ръка ми е интересно какво се е случило с нея.
_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov