Graphilla.com :: Преглед на тема - ot mexx
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ot mexx

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 5:56 pm    Заглавие: ot mexx Отговорете с цитат

chak pyk da me zakluchite... mai agresiqta ot woinata se razprostira i wyw wirtuala.
qwno oswen, che ne moga da izpolzwam fonts i da prawq web, ne moga i da se izrazqwam qsno. ne iskah da ubejdawam nikogo, che opita i produkciqta mi sa s po-dobri pokazateli ot negowite. opitah se da kaja, che shte mylcha, dokato si update-na saita, kydeto misleh da pokaja oshte neshta. ne precenih wremeto, koeto shte mi e nujno za naprawata na edno istinsko predstawqne i weche sym sigurna, che izbyrzah.
love.hate, znam che si golqmo ime kato designer, hareswam rabotite ti i ne doumqwam zashto e nujno da se nalagat standarti za punktowe pri wizitki. da, standarti ima i te sa pokazani w edin dobyr tutorila wyw foruma. a filtri ne sym polzwala. samo levels i curves.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi zashtoto, CI ne e neshto kato flyer za party vav fizkulturnia salon i si ima pravila ot koito uspeshno izlizat samo mnogo golemite designeri, kakvito nito az nito ti sme.

Ochakvam update, i te savetvam da si malko po spokoina i tolerantna, zashtoto nali znaesh..."kakvoto povikalo, takova se obadilo"
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kuv tutorial????????????????
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 6:10 pm    Заглавие: oki oki Отговорете с цитат

syglasna sym. izcqlo. tolerantnostta e neshto, kym koeto se stremq, no dali samo az trqbwa...
umorih se ot tiq debati. iztoshtih se.wreme e da si trygwam, za da si kupq edno leglo. s dobriq sym se nadqwam da mi doidat i po-dobri idei.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sithmaster



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 200
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2003 5:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Е па
отиди, купи си легло и като разбереш че не е в него проблема,
виж тук
http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=1152
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2003 10:38 am    Заглавие: e! Отговорете с цитат

ne leglo, a cql diwan si imam. i to ne kakyw, a raztegatelen. sled pet chasa syn i slynce zad prozoreca si mislq, che problemite idwat, kogato gi powikash.
a protiv zapek si prawq nepretenciozni klizmi s chist wyzduh i malko priroda. ili se napywam w kenefa.

<<-->>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2003 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe izpolzvai go toq divan po prednaznachenie togava be MEXX ... !!!klizmite ne sa za sami hora ... a v kenefa hodi chak sled tova ... da osvobodish naprejenieto sled moshtnite i potni predhojdashti deistviq ...
imash nujda - zabelqzva se ebasi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2003 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nabludenieto e maika na znanieto. a chistite cherwa na bistrata glawa.
a da ti kaja, snaker, tiq moshtni i potni predhojdashti deistviq, za koito spomenawash deistwat blagopriqtno na pyrwa i wtora chakra. moje da probwash. ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2003 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

are tuka go obyrnahte veche na kak da si otvorim chakrite i koi gybi razvivat fantaziite...
mexx, fani se naprai neshto, postni go, slushai kritikite i vmesto posle da vikash kak sichko si e po prednaznachenieto, naprai go kakto ti kazvat horata, no i taka che da ti haresva. 100% ima takyv variant.
ako ne go namerish... togaz si otvori chakri 5 i 6.. ili sichkite si gi otvori.. naprai shpagat i pochni nanovo...
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov