Graphilla.com :: Преглед на тема - Портретна Фотография
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Портретна Фотография

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Нед Фев 12, 2006 5:05 pm    Заглавие: Портретна Фотография Отговорете с цитат

Ммм някви бегли опити....мишената ми беше на прицел на едно парти и нямаше как да пропусна :)





много държа да чуя вашето мнение понеже съм доста слаб и искам да ми кажете каде бъркам...и такива на работи
_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2006 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не е важно какво, къде, как, а какъв е резултатът

липсва ти светлината, а без нея - фотография - нъц
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dzver



Регистриран на: 15 Дек 2003
Мнения: 288
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2006 12:55 pm    Заглавие: Re: Портретна Фотография Отговорете с цитат

denull написа:

много държа да чуя вашето мнение понеже съм доста слаб и искам да ми кажете каде бъркам...и такива на работи

ако толкова те гложди това, че си доста слаб, земи хапни нещо да качиш некое и друго килце. колкото до къде бъркаш.... ми, човече, само ти си знаеш къде точно си си заврял лъжицата и си разбъркал... мда.
за снимките - определено ти липсва светлина, всичко е твърде тъмно и не-на-фокус (баси, как се пише ненафокус?!? ):О...!). липсва всякаква разработка на планове (или, ако щеш само лицето), композицията е нищо особено, а пък самият човек не и толкова характерен типаж - не ми е интересен. личните ти симпатии към него го правят да изглежда специален на снимката, ама той не е такъв и за обикновения наблюдател.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2006 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

off: разфокусиране се пише :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2006 7:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

life=torment

_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2006 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пич светлина ти трябва...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2006 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ironhacker написа:
Пич светлина ти трябва...

_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2006 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gopher's написа:
ironhacker написа:
Пич светлина ти трябва...


хора условията бяха зле направих всичко кфот можах за да го снимам от рака...
_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Вто Фев 14, 2006 10:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

denull написа:
gopher's написа:
ironhacker написа:
Пич светлина ти трябва...


хора условията бяха зле направих всичко кфот можах за да го снимам от рака...


Сега остава да успееш да се оправдаеш защо показваш тези несполучливи опити... и всичко ще е наред.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 1:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sumo написа:
denull написа:
gopher's написа:
ironhacker написа:
Пич светлина ти трябва...


хора условията бяха зле направих всичко кфот можах за да го снимам от рака...


Сега остава да успееш да се оправдаеш защо показваш тези несполучливи опити... и всичко ще е наред.


ами пич ти май неможеш да четеш а? "Graphilla.com - ФОРУМ"
ако искаш и да ти обяснявам какво значи ФОРУМ провери в речника... ;)[/b]
_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Tuchi



Регистриран на: 13 Юли 2004
Мнения: 346

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 1:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

That's the spirit!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 2:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

denull написа:
sumo написа:
denull написа:
gopher's написа:
ironhacker написа:
Пич светлина ти трябва...


хора условията бяха зле направих всичко кфот можах за да го снимам от рака...


Сега остава да успееш да се оправдаеш защо показваш тези несполучливи опити... и всичко ще е наред.


ами пич ти май неможеш да четеш а? "Graphilla.com - ФОРУМ"
ако искаш и да ти обяснявам какво значи ФОРУМ провери в речника... ;)[/b]


Ехаа...
Това където пише форуми (Graphilla.com Форуми), пич, е от софтуер-а. PHPBB много обича да го слага това. Реално това тук не е форум.
И още нещо - много ще се радвам ако успееш да ми обясниш какво е форум, без да поглеждаш в речник или енциклопедия.

И тъй като предната ми забележка беше почти доброжелателна, а ти се направи на абсолютен dick с отговора си, ще ти кажа какво мисля за картинките, които постна:

Смотани са почти толкова, колкото рисунката на Глория, която тия дни постна една сходно-смехотворна посетителка на Graphilla - Палечка някаква си. Повръща ми се от тях.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
54ka



Регистриран на: 15 Окт 2003
Мнения: 1198
Местожителство: space

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 2:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Tuchi написа:
That's the spirit!


:))))))))))))
_________________
:::::| 54ka PhotoBlog and Gallery |:::::| 54ka SketchBook |:::::
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sumo нищо лично, но защо смяташ, че всички неща които ти пускаш са сполучливи ????
и защо denull трябва да се оправдава за това, че ги е пуснал?!?!
едно "не ми харесва понеже е тъмно и размазано и липсва светлина"
примерно, ще се приеме много по добре от язвителното :
sumo написа:

Сега остава да успееш да се оправдаеш защо показваш тези несполучливи опити... и всичко ще е наред.
....
не може всички да са профита кат тебе ;)
и между другото последното като цветове ми харесва, въпреки, че jpg-а е омазал детайла ....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изгрубиянствах действително, но ще бъда честен - не съжалявам.
Прав си, можеше да не съм язвителен и да си кажа кротко какво смятам, че не е наред.
Дори обмислях точно такъв тип коментар. Отказах се от него по две причини:
1. Нямаше да кажа нищо различно от предишните постери
2. Нямаше да съм искрен

Реално втората причина ме мотивира най-силно. Реших, че живея един живот и това да не съм искрен ми коства дискомфорт, от които искам да се лиша. Предпочитам да съм искрен задник. Ако действително съм задник IRL, защо да се правя на някой друг когато пиша в Graphilla.
Ако момчето ми беше колега/познат/приятел щеше да чуе и по-неприятен коментар... с тази разлика, че нямаше да ми се засегне.
Както и да е.

А иначе за да ти отговоря - никога не съм поствал неща, които съм смятал че са несполучливи :) Може да съм се лъгал, ама това е отделен въпрос. Реагирах по-горе така, защото Denull се оправдаваше нещо - нямало светлина и т.н. Това ми показва, че той е бил наясно, че кадрите по-горе са несполучливи. Защо ми ги навира тогава в очите?
Че не съм длъжен да влизам в темата е ясно, но пък аз имам желание и го правя.

Не съм на мнение, че трябва да се толерират отявлено слаби неща.
И не - не съм профи :) дори не се доближавам... но все пак имам някаква любов към фотографията, откъдето идва и негодуванието ми към откровени боклуци.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sumo написа:
Това ми показва, че той е бил наясно, че кадрите по-горе са несполучливи. Защо ми ги навира тогава в очите?
Че не съм длъжен да влизам в темата е ясно, но пък аз имам желание и го правя.


1.Наясно съм че кадрите не са сполочливи сравнение със протата/sumo/ и всички останали...просто се опитам
2.Ако искаш нещо друго мога да навръ но не и кадрите ;)
3.Разбрах че си хейтърче

а и ако на тфа твойто му викаш кометар...нинам батенце...тфа са просто някви бесмислени заяждания...аааа и междо другото никога небих искал да имам приятел/роднина като тебе човек просто шот ня мога го търпя...мислех си че в bgdev.org са тъпаците ама съм бъркал там хората поне показвам малко овъжение към направенето и си казват мнението...а щом не ти харесват можеше и да не постваш и да пълнеш темата с глупости ?! ае спирам не ми се занимава повече с глупости
_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Denull, виждам че си младо момче... само да ти кажа, проверявай си постовете преди да ги пуснеш...най-вече за правописни грешки.

Колкото до форума, някой ще те уважават, други не! Свиквай!

Мене ако питаш... повече бачкане му е уважението!
Айде стига си хленчил.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
Denull, виждам че си младо момче... само да ти кажа, проверявай си постовете преди да ги пуснеш...най-вече за правописни грешки.

Колкото до форума, някой ще те уважават, други не! Свиквай!

Мене ако питаш... повече бачкане му е уважението!
Айде стига си хленчил.


човече ами тоя сумо като не ги харесва да каже кое как защо...еи тфа ме издразни от цялата раута...иначе то ня как да има само положителни коментари е след 20/30 години може ама сега на първиа месец ня как :)
_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
piks



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2382
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 5:41 pm    Заглавие: Re: Портретна Фотография Отговорете с цитат

profesor moshe nik написа:

за снимките - определено ти липсва светлина, всичко е твърде тъмно и не-на-фокус (баси, как се пише ненафокус?!? ):О...!). липсва всякаква разработка на планове (или, ако щеш само лицето), композицията е нищо особено, а пък самият човек не и толкова характерен типаж - не ми е интересен. личните ти симпатии към него го правят да изглежда специален на снимката, ама той не е такъв и за обикновения наблюдател.


ne 4etesh!
horata ti kazaha dostaty4no, oba4e ti reshi da se zaqjdash.

shte te pomolq da ne pishesh pove4e komentari v tazi tema.

prodyljavaj da snimash i da gledash!
_________________
°
°In an unseen forest they can hide
just like a child's hidden minds°
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov