Graphilla.com :: Преглед на тема - 2D - Brum
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

2D - Brum

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:11 pm    Заглавие: 2D - Brum Отговорете с цитат

Zdraveite, tova e moqta predstava za fantasti4no ezditno su6testvo. Da obesnqvam edva li e neobhodimo risunkata govori sama za sebesi, Prosto iskam da izbqdam ot 6ablonnata ni predstava za ezditni zivotni ili su6testva koito na mene sprcialno sa mi omruznali do bolka. Taka 4e...
.
.
....
.
.
....
.
.
Tova e finalen variant, blagodaren sum, 4e vie ot Graphilla ni provokirate s interesni temi, opredeleno mi be izklu4itelno zabavno dokato go risuvah))
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

лампичките къртят...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hof



Регистриран на: 04 Яну 2005
Мнения: 684
Местожителство: с.Скрът

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха :) харесва ми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

unexpected ... mm yup ..

sega ostava da izbqgash i ot sobstvenata si shablonna predstava i neshtata she zaspqt .. ;) ..

inak e super .. mdam ..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

)) Da poqsnq tova sa nezni puhkavi sublaznitelni svetka6ti 4udnotiiki, NO vidut im e izklu4itelno zabluzdava6t, tezi puhkavi top4enca pri dopir s zivo su6testvo go PARALIZIRAT i po tozi na4in Dzverut moze da se spravi s napadenie ot pone 20 drugi dzvera i sled tova si gi hapva sladko sladko s 4erno belite si zubki)
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boteff написа:
unexpected ... mm yup ..

sega ostava da izbqgash i ot sobstvenata si shablonna predstava i neshtata she zaspqt .. ;) ..

inak e super .. mdam ..


сашко не бъркай "стил" с "шаблон"..... ако ми покажеш друга работа на Viktor M., която да прилича на по горната аз ще призная, че е шаблон....
ама ако не покажеш- никъф голд нема да видиш- гад такава изедническочорбаджийска ;Р ......
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> на мен това ми харесва най-много от всичко на този автор досега между другото,
но би било добре да има повече елементи, които да помагат на зрителя да разбере какво по-дяволите е това :>
>>> Успех !
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 5:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre Hick samo zaradi teb "momenta improviziram" Za4i;
Tova e edno divo i 6tastlivo 4erveno cveklo ot gradinata ni v selo, omruznalo mu e da sedi polu zaroveno v prasta i e re6ilo da izsledva dvora "nali znae6 gadini vsqkakvi" i taka namerili si e edin mikrob "tova e citat ot edin komentar))" i go za4islil da mu 4e6e vrata i vzamqna go dundurka napred nazad iz lehite, Ne se zabluzdavaite cvekloto e izklu4itelno svirepo, paralizira6tite svete6ti to4eta sami po sebesi govorqt, ot mnogo brodene iz kura se e zdobil s dosta artefakti kato stariq no zapazen pamu4en parcal mezdu rogite mu, sedlo ot ku4e6ka fu6kiq "moqta Ali6a - Man4esturski terier" i razni drugi okraski i bacili, Cvekloto - Brum - e divo i 6tastlivo 4e ve4e e svobodno da da prepikava kakvoto mu padne a ne da mu mruzne zadnika v prasta))) Vse o6te ne moga da go hvana, mnogo ti4a Bre.....&%$@
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 6:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Roska tazi rabota sus stilovete mi e malko mutna da ti kaja .. puk i nali sum noob v arta ta ne smeq da se izkazvam mnogo mnogo .. no choveka mi podade takava udobna visoka topka che nqmashe nachin .. ;)

inak da.. ne razbiram negovite tvorbi .. i naistina ne mi nosqt nishto ..
no vse pak te qvno imat za cel da dokosnat po finni struni v chovechkata dusha .. struni koito ochevidno pri men sa vse oshte nedorazviti .. ili prosto zakurneli .. aah .. dramata mi e pulna .. ;)
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Izvinqvam se za gre6kite ama sum si takuv zaples((( I ne 4e iskam da se opravdavam no klaviaturata e ne6to sburkana...&$%#&
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много ме кефят нещата ти. много рядко срещано е да видиш нещо и да си ама 1000% сигурен на кого е. стил, а не маниер. никво подражателство, никва суета. просто си правиш твоите неща. такива каквито ги виждаш. не мога си представя как би нарисувал мивка, ама трябва да е здраво изкъртена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Мар 08, 2006 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Харесва ми, естествено;)
впечатли ме и моделът на ездача.

Понеже се завърза симпатичен разговор за начина на рисуване на Виктор - това модел ли е, стил ли е, може би шаблон?
Мисля си, че маниерът ти, Виктор, е всичко, което няма аналитично обяснение, супер фантазно, изненадващо и ...индивидуално, но..:) и доста нормално! и това се вижда от стилистика (стигнал си до тази формa) и просто я експлоатираш.
Nice work, again;)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

)) Mivka a? :) Izklu4itelno angazira6to mi se struva)), kogato sedna da risuvam az medetiram taka da se kaze i ne mislq za zaobikalq6tata me sreda, ostavqm ne6tata da stavat ot samosebesi, za mene tova e na4ina, dostavq mi udovolstvie i e kato igra) Za suzalenie tezi ne6ta 4ovek moze da gi pravi kogato ne e angaziran s drugi deinosti, ot koito nai qrkata e Ocelqvaneto, S tova risuvane nqma kakvo da se luzem ne se izkarvat nikakvi pari, cennostite li se smeniha, parite li ne dostigat neznam.
Ta iskm da kaza 4e risuvam zaradi samoto risuvane i mislq 4e tova e putq na edin tvorec nezavisimio 4e tova nai 4esto e suputstvano s mnogo neudobstva. )
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

'ми.... мене нещо не ме радва
като илюстрация е готино, спокойно може да се използва в някоя книга тип "Резерватът на таласъминте", супер красиво е - факт; ама иначе.... някой много сериозно трябва да ми обясни точно к'во му е ездитното на това животно - иначе за парализиращите пипала отраз ги "лепнах" че вероятно са такива - просто са идеално акцентирани... :)
това все пак си е лично мое мнение :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piker написа:
.... някой много сериозно трябва да ми обясни точно к'во му е ездитното на това животно...... :)

абе аз си мисля, че стигне ли се до положение в което трябва да ти се обяснява, по добре да си намериш занимавка дето да не ти напряга мозъка- примерно да редиш кошарки от кибритени клечки......
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това съждение за кошарките на личен опит ли се базира?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

че нещо скучно ми се вижда
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пикер, още един офф и си аут! Не само за тази тема!!!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov