Graphilla.com :: Преглед на тема - 7 seconds анимация
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

7 seconds анимация

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ToXicGreen



Регистриран на: 30 Юни 2003
Мнения: 29

МнениеПуснато на: Сря Мар 29, 2006 1:14 pm    Заглавие: 7 seconds анимация Отговорете с цитат

Здравейте!
Не съм влизал тук от 4 тона време и виждам доста добри неща наоколо.
Наскоро правих 7 секунди анимация за ББТ и реших да пусна да се похваля, тъй като това е първата ми "завършена" анимация (ако може 7 секунди да се считат за нещо завършено).
Правена е с TOONZ и AfterEffects, като първоначално всичко е правено на сегменти и отделно от декора, за да е по-удобно за монтажистите от телевизията, в последствие сглобиха всичко в един файл и ще си го режат всеки път. Идеята е във всеки епизод учителя да говори различни неща и отделните сегменти да се наслагват, според текста, като по този начин на екрана анимацията ще стига до минута - две.
Има доста недостатъци по самата анимация, доста грешки, но както казват "Съвършенството е път, а не дестинация" :)))
Това е версия, която сам съм сглобявал, затова композицията е малко смотана.
http://interrights.hit.bg/uchitel.avi



Можете да посетите и старият ми проект за аниматори, който много бързо замря, поради липса на интерес
http://toxicgreen.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 29, 2006 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хъбаво ! Ръката на даскала много ми харесва!
За книгата, която превеждаш - много добро дело ;)
А за цитата на Митко Томов - по-добре да не коментирам :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov