Graphilla.com :: Преглед на тема - Етикетче
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Етикетче

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 11:01 am    Заглавие: Етикетче Отговорете с цитат

Малко странна поръчка включваща дизайн и слоган на фирмата.

Етикет за пакетчета свещички за рожден ден, свещичките са със формата на числа и въпреки че са за деца предполага се че ще ги купуват родителите. Етикета е много малък 7 на 5 см - сгъваeм наполовина.


_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vah do de de pusnal pipala oktopoda mafiotski:))))

Ogancheto e hubavichko, btw...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Za slogana
kvo she kajesh da ne toplish praznika s tezi candlеs, a da go osvetish prosto...)
ama, ako moge da e s PALERMO osvetlenieto, a posle tva ET 'Palermo' da e samo na back label s moooggooo siten shrift...) trick
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be preziwiawa se ki4a ot opit go znam//wiz kartite bitextel./
ma pi4 taia 4etka det si prlozil kum shapeto ili a modificirai w uula da ne se4e taakaaa we.ili zaobli ili prilozi 4etkata kum4 linii naprai si kwadrat4eto ot tiah i si bodni ugula otdelno.ma s taia defaultna 4etka na AI mno duni.Ina4 plama4eto i na men mi hareswa
Върнете се в началото
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Съб Апр 12, 2003 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
kvo she kajesh da ne toplish praznika s tezi candlеs, a da go osvetish prosto...)


Еее .. "Осветете празника" - тва много църковно не стана ли ??? .. малко тамян ако сложат в пакетчетата ще заспи направо.

Иначе аз в началото им предложих да е "Стоплете празника със свещичките "Палермо"" .. ама не е запазено името и нищо не може да спре някои друг също да напише свещичките "Палермо" .. та затва остана с ЕТ

Нуби, съгласен за ъглите .. вече ги оправих.;-)))
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Апр 12, 2003 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD, batka... gotinko e be pi4
Ima dve neshta koito ne 4e se loshi ma neshto ei taka me 4ovarkat
Parvoto e 4e kat vida cviat 4erveno za fon i narisuvano plama4e i se seshtam za pojarnata :))) mislq si nqma da e losho ako e na drug fon (moje oranjevo naprimer)
Vtoroto e za slogana - neshto dumata stoplete me 4ovarka, malko kato 4e li she si kupuvam darva za ogrev nali razbirash oba4e nemoa se setq sega nabarzo za po-alternativno reshenie (v smisal ako izmislish neshto da smenish dumata ne bi stoialo losho ma znam li)
ina4e pak kazvam - gotinko e. Na mene mi haresvat Cifri4kite :P
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov