Graphilla.com :: Преглед на тема - Logo - La Jeunesse - Dead Sea products
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Logo - La Jeunesse - Dead Sea products
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2006 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

svetko написа:
...mnogo grozen poslednia set...


много е меко казано.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
xtazi



Регистриран на: 31 Май 2004
Мнения: 36

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2006 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

svetko написа:
xtazi написа:
Сет 2 и 3 са идеални за опаковки на дамски превръзки... не искам да те обидя - просто асоциацията ми е такава.

haha :) tochno! ot tam trugnah.. ne che svurzvam jenite nai-veche s damski prevruzki - de da znam i az zashto.. neshto ne se spraviam s jenskite elemeti.. mi svetiata? mi da ne pokazvam kakvi rusalki biah sutvoril - che po edno vreme poiska puk rusalka..

male mnogo grozen poslednia set...


що не влезеш в някоя голяма аптека да поразгледаш? не е нужно да слагаш женски силует - това главно се ползва от производителите на превръзки, контрацептиви и препарати за отслабване
_________________
...I'll show you some MADNESS...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
foboz



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 47
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В първия момент не разбрах за какво става дума със онзи женски силует, и чак като го сложи на черен фон зацепих.
Съгласен съм с implant, за това че във сет 2 (второто) е най-доброто лого, и също че последните лога са кофти... Особено със това лице, което си опитал да мушнеш в триъгълник... Това е най-лошата идея...
В много рядки случаи нещо влиза в триъгълник, но това не е лице...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

foboz написа:
В първия момент не разбрах за какво става дума със онзи женски силует, и чак като го сложи на черен фон зацепих.
Съгласен съм с implant, за това че във сет 2 (второто) е най-доброто лого, и също че последните лога са кофти... Особено със това лице, което си опитал да мушнеш в триъгълник... Това е най-лошата идея...
В много рядки случаи нещо влиза в триъгълник, но това не е лице...


klienta e ot egipet, toi me natisna za piramida. piramidi faraoni.. a silueta na liceto kato vidia i ahna.. to veche neznam dali ima nujda da pokazvam razvitieto.. ako toi se spre na niakoe shte go postna, inache e tuk http://www.impact210online.com/laJeunesseAll.htm gi hvurliam s goliamata lopata.. ama stana panair na grozotiata - ot-se-ka-de. pone sum na zaplata :)
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

цацата ме кефи. добре, че не я показа. поне се упражняваш.
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле човек ти имаш нечовешко портфолио. Защо не се представиш с него?
Евала
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

TIFF написа:
цацата ме кефи. добре, че не я показа. поне се упражняваш.
maani maani - napravo se chuvstvam "uprajnil se"

gopher's написа:
..портфолио. Защо не се представиш с него?.
zashtoto vsichko tam e praveno vse za minuti, vse na zor, vse na skorost. tova logo triabvshe da e purvia mi "istinski" proekt, koito se zadurja kato takuv tochno za 3 dni (kakto e i pogovorkata - vsiako chudo..)

mejdu drugoto imame veche pobeditel, choveka kaza No33

taka si i znaeh - vidia reflekshuna i go haresa..
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Апр 18, 2006 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това по моите разбирания не е лого!

то от показаните неща аз лого не видях...
но, клиента щом си го е харесал.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
това по моите разбирания не е лого!

то от показаните неща аз лого не видях...
но, клиента щом си го е харесал.


hem suglasen, hem ne bash.. nai-me pritesniava che liceto na 33 ne se vruzva s fonta.. ama kakto kazvash - klienta..
de da znam..
logo....

inache vij tova: - nai-prodavanata marka v momenta.
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da dobavia za bed head - nai-prodavanata marka za JENI! obiasni mi..
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ТОВА какво общо има?
Рекламата не продава продукта - "рекламата осъществява емоционална връзка мажду бранда и клиента"
Логото е едно добро впечатление и усещане.
Не репрезентър на качеството на продукта....ама какво говоря аз съм роден без обонияние :) (факт - по наследство)
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ники михайлов написа:
ТОВА какво общо има?
Рекламата не продава продукта - "рекламата осъществява емоционална връзка мажду бранда и клиента"
Логото е едно добро впечатление и усещане.
Не репрезентър на качеството на продукта....ама какво говоря аз съм роден без обонияние :) (факт - по наследство)


kade go? (tova obshto)
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Общото е че показваш лого и питаш аджеба защшо тази марка толкова добре се продава?
Ами има цял раздел дето предразполага хората да отидат да купят нещо и това е реклама, не дизайн.
За това и на мен ми стана нелогично, защо показваш тази марка - какво общо има факта, че рошав надпис стои на "една от най-продаваните стоки"....продава ли дизайнът на марката - НЕ продава.
Логото познаваемо ли е, уникално ли е, красиво ли е, четимо ли е,. трехнически изпълнимо ли е - теб това требе те интересува....продажбите... други хора
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мноого бъркаш, ники
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Сря Апр 19, 2006 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е па мое.... ма напоследък ми се случват се някакви разни хора дето с голям чук и длето разделят Ракламисти и Дизайнери като две съвсем отделни групи в главата ми... ама с почти никакви допирни точки откъм цели.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 1:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az imah v predvid che v "bed head" logoto nevijdam "..добро впечатление и усещане.", ta zatova go pokazvam - nali pitash kakvo obshto ima.. nali se opitvam v moeto logo da tursia elementi deto da se ponraviat na jenite, a eto paradoks (spored men) - s logoto na bed head - ne mislia che dizainerite/marketolozite sa sledvali zakoni i predstavi za logo.

a za tezi hora deto ti se sluchvat i razdeliat reklamisti i dizaineri - mai nai-dobre da potursiat dopirna tochka s chuka - po- v centura na cheloto po-sigurno. :)
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
svetko



Регистриран на: 15 Мар 2006
Мнения: 14
Местожителство: New York

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pak shte dobaviam neshto za da ne me razberesh pogreshno (abe kak se editva veche pustato soubshtenie v tozi forum?) -- ta bed head marketolozite, v pulno sdrujenie s dizainerite, iavno sa izhodili ot edna glavna tochka "kakvo logo NEMA v momenta na pazara za tozi vid produkt" - i kato gledam tochno tova totalno bezsmisleno (za men) logo edva li ne e mai nai-vajnata predpostavka produkta da se populiarizira taka.. taka che tova si e edno napulno uspeshno logo.
_________________
nemoo se potpisvam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 1:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е те тука ми се струва че си оправдаваш вече дизайна...
ЛОГОТО НЕ ПРОДАВА!
Надпис КУПИ МЕ също не продава.
Това как ше изглежда едно лого зависи от тебе дизайнера, това дали ще се прави рекламна кампания в три селски севстника или ще се рекламира умно НЕ определя как ще ти изглежда логото.
Защо аджеба продажбите ти предопределят настройката за дизайна?
Еми как няма да не ги разделям.
Сега верно че хиляда маймуна с хиляда мнения по един и същ въпрос, ама това че накой друг бил направил нещо си въобще не видях какво има общо с твоя си начин на работа в създаванетпо на логотип.
Освен че си търсиш извинение някак...

А по въпроса за рекламистите и дизайнерите - ела ми направи моля те рекламен бюджет за годината включващ 20 списания и поне 10 радия а пък аз ще ти направя графичния дизайн и основната предпечатна подготовка - да видим кой за какво е учил и как ше умешаме положението :) - те за такова разпредление говоря.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
foboz



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 47
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 8:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност Ники е прав, все пак вие ако се кефите на някакъв продукт или ви се стори интересен и искате да го купите няма да обърнете особено внимание на логото, дори да представлява среден пръст...
Друга е обаче темата, че някои продукти изглеждат много по-приятно със някое по-добре решено лого, макар да има други които не ни харесват, но въпреки това си ги купуваме ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 9:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

foboz написа:
Всъщност Ники е прав


А бе всъщност не трябваше да се намесвам, щото не беше това темата , но смятам, че с намесването на друго лого се изместихме от нея.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov