Graphilla.com :: Преглед на тема - Победителите в конкурса на МДААР
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Победителите в конкурса на МДААР
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай импланте ама и с невъоръжено око се вижда.
И човека си го изтипосна и ако не е искал мненеия да не е правил едната крачка напред пред редицата. Трябва ли да си кажа мнението в директна форма? В нецензурирания вариант?
Щото участвал - участвал, спечелил - спечелил. В момента в който почне да се наглее вече (аз такова нещо в мое портфолио да сложа и после да се бия в гърдите...по добре да се удрям по главата в тигхана) Офтопик не смятам че е имало. Казах си мнението.
Може съм най-малката жална твар дето някога е седнала да работи с векторни програми ама проект дето нема една елементарна умисъл в него (табелка за INFORMATION направена като стрелка) от чисто графична гледна точка даже не заслужава да изпитвам отрицателни емоции към създателя му. И не изпитвам. Дизайна тука е 0 (Нула).
Честито на победителя.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кой кви крачки прай.. кой наглее, кой злобее...не ме интересува...
май ти почна със закачките...???

при още едно мрънкане ще се видим в представяне!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
soaron



Регистриран на: 18 Юни 2003
Мнения: 387
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 7:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за мен чисто графично логото си е екстра.
смисъла малко ми убягва....

на печелившите - честито :)
_________________
evolution & movement
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

я! малко от добрата стара графила!

пу да са изложим тука:


_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 09, 2006 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

чак пък добра...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 6:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo e tupo taka, hora....kazva samo, che az, ako bqh spechelil s kakvoto i da e logo, i nqkoi taka me hraneshe, mnogo shtqh da psuvam.....napravo go susipahte choveka.
daite da vidim drugite
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Neophorn написа:

_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз мисял че логото е ок... интересно е да видим другите... иска ми се да видя предложение от г-н Михайлов конкретно, че много шум нещо вдига напоследък по дизайнерски теми .. да не би да имаш напредък в тая област ники?
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Сря Май 10, 2006 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ники си трае вече - казах си мнението.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
x-lab



Регистриран на: 18 Фев 2004
Мнения: 164
Местожителство: otvud aleyata zad shkafa

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 2:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
Neophorn написа:


Implante, dobre ama mnogo durjavno se 4uvstvam na zelen fon, vse edno v lokalnia klon na Durjavna Spestovna Kasa sum vleznal da si otkrivam spestoven vlog.
_________________
Contemporary Design Ideas - cosmopolitdesign.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Дими



Регистриран на: 22 Фев 2004
Мнения: 1228

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 2:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На Neophron е готино, но има малко трески. По стрелките, и този аутлайн е малко недовършен.Пропорциите аутлайн/shape са малко груби... Но идеята ми харесва доста :)

Печелившия да е жив и здрав. Не искам да се мазня, но не виждам нищо заслужаващо истерии около логото... Харесва ми че е "приятелско" и си има символи в него... Сенките е ясно че са вповече.

Други не са ли пращали?
_________________
Would you like fries with your template, sir?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

xlab... забележките към Неопхорн
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Hi all.
Само зза секунда да ви върна към изходната дискусия - как оценяваме логото-победител?
За мен то е неподходящо и ще се аргументирам като поразмишляваме заедно.
Предполагам, всички ще се съгласите с мен, че лого-то е част от идентификацията на определена бранд, в случая (Държавната администрация).

Много ми се иска, всеки един да си отговори точно 3-и въпроса;
1. Как това лого се свързва с Държавната администрация?
2. Какво послание носи логото? 3.и как (по какъв начин) това точно лого описва Държавната админ?
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цялата схема е объркана още в зародиш... какво значи ЛОГО ЗА Д.А.????
Първо това трябва да се запитаме?????? Това е институция която трудно можеш да определиш графично, затова и не участвах в този (добре спонсориран), но много безумен конкурс. Все едно да измислиш лого за секретарка да речем!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
Цялата схема е объркана още в зародиш... какво значи ЛОГО ЗА Д.А.????
Първо това трябва да се запитаме?????? Това е институция която трудно можеш да определиш графично, затова и не участвах в този (добре спонсориран), но много безумен конкурс. Все едно да измислиш лого за секретарка да речем!


или за семиотична лаборатория :) ..

...да спамим :))
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами "държавана администрация" като единица някаква няма, по-скоро става дума за подопечената на МДААР администрация. честно казано от видяните от мен премирани лога, да има технически добре изпълнени (което е изненада за мен), но май задачата не е схваната и от другите победители...

както и да е, поздравления за победителя (щото съм пропуснал май) - ако иска да обясни идеята по-подробно от това в официалното съобщение, иначе логото си е ок.
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 11, 2006 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

добре де задачката наистина е леко невъзможна, ама не ми стана ясно тва лого кой го е правил? ако някой от присъстващите е думнал награда-да му е честито, че е успял. Не че ме кефи, ама можеше и по-зле да... баси как пишете на кирилица бе! не помня кое къде е:))))
_________________
смехът е здраве, освен ако някой се смее на гроба ти:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Май 14, 2006 3:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен това лого е приятна изненада.
Поздравления за победителя.


Михайлов--разбирам, че всеки има право да изказва мнението си свободно, но все пак преди да ръсиш бисери от сорта на "Дизайна тука е нула", не смяташ ли че е редно да си придал някаква тежест на мнението си чрез показване на удачни примери на гореспоменатия дизайн--дума, която ти употребяваш прекалено често? Или поне да подкрепиш мнението си с някакви факти? И не на последно място--да си заслужил правото да коментираш във форума чрез представане (както всички останали участници), а не по някакъв неуточнен на този етап начин?

А обиди на лична основа като "В момента в който почне да се наглее вече (аз такова нещо в мое портфолио да сложа и после да се бия в гърдите...по добре да се удрям по главата в тигхана) са не само офтопик, но и проява на елементарна липса на култура и нямат място в този форум!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Нед Май 14, 2006 11:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Харесвам логото, а слогона още повече. Поздравления за авторите ;-))

Не мога да се сетя само къде ще си го сложат. Явно тва не е лого на самото министерство.

В данъчно не може - те са НАП, в общините също - те са си отделно, ХЕИ, ДНСК, агенциите и другите различни структури си имат някви символи там, в самото министерство ли? То пък там закво ти е да ходиш. Абе.. не го разбрах тоя конкурс още отначало затова и не участвах.

Ааа .. може Ники Василев да си го сложи като значка на ревера, да го разпознават хората ... ама то пък май не става.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov