Graphilla.com :: Преглед на тема - Help needed InDesign...X(
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Help needed InDesign...X(

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ltl_bee



Регистриран на: 30 Апр 2003
Мнения: 188
Местожителство: Sofia - Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2006 6:48 pm    Заглавие: Help needed InDesign...X( Отговорете с цитат

znam 4e temata ne e za tuk, no nqma kyde drugade da q postna. Imam nujda da mi se opresni ideqta, za kakvo po-to4no se izpolzva inDesign. I kogato se podgotvi ne6to tam kak se pravi predpe4ata, v iliustrator li ili?
Problema e 4e sym ot varna a tam reklamnite agencii predimno rabotqt s Corel i PhotoShop, sega se premestih v sofiq i za 5 dena trqbva da shvana inDesign. Ve4e 6to gode sym na qsno kak se raboti, no ne mi e qsno za kakvo se izpolzva osven 4e e dobyr v straniraneto. imam i po-konkreten vypros... mamka mu rovih se sumam ti i vreme... kyde se nastroivat byrzite butoni??? blagodarq predvaritelno i pak mnogo sorry za posta tuk.
_________________
I scream, you scream, we all scream for Ice Cream =)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2006 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:))))))
raboti se kato na Quark-a ama ne syvsem. Neznam dali i toi e poznat krai moreto... Kato go 4eta tova ostavam s ideqta, 4e ne6ta na pove4e ot 2 lista vyv Varna ne pravite, taka 4e Niki Mihailov mi padna v o4ite i pove4e s nego nqma da ob6tuvam!!!

Dobre doshla v Sofiq - grada na Adobe!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ltl_bee



Регистриран на: 30 Апр 2003
Мнения: 188
Местожителство: Sofia - Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2006 7:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i vse pak nastroikite za byrzi butoni??? =) Ami 4estno kazano predpe4ata si go pravq na Corel quark express sy6to ne sym polzvala, no spored men ne e 4ak tolkova vajno s kakvo a kak raboti6. A za Niki =) e toi dosta se zanimava s razli4ni programi ne samo s tova koeto se raboti vyv varna =)p
kazvam go za6toto go poznavam li4no =)tyi 4e spoko moje da si govori6 s nego ne e lo6o dete =)
I taka 6tom e kato quark-a zna4i v nego se pravi pre press... kak se slagat skali ima li gi vyob6te nqkyde... i mi e super zabludeno s tova RGB mode...
ni6to ne moga da iskaram v cmyk super mi e stranno.
Ina4e vektoriziraneto, e dosta oprosteno priznavam =) vijda mi se kato smesica m/u photoshop i coreldraw 4estno kazano =)
s 2 dumi iskam da mi se obqsni hva6ta6 1 katalog prikliu4va6 mu designa i ot tam na kyde?
_________________
I scream, you scream, we all scream for Ice Cream =)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2006 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://movielibrary.lynda.com/html/modListing.asp?pid=27


Drug pyt da ne lujesh v CVto!!! 4e takiva gluposti nagovori...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov