Graphilla.com :: Преглед на тема - мамка му!!!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

мамка му!!!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 1:51 pm    Заглавие: мамка му!!! Отговорете с цитат

дойде време за отпуска мамка му!!! а не ми се излиза....
искам да си седя в приятно душния офис, вместо да ми се завира песък по дупарата....
и да ми дуднат колегите, вместо да слушам по цял ден натрапчивия повтарящ се нон стоп шум на разбиващи се в брега вълни....
баси!!! - дали да не си зема болничен и да си седя в офиса вместо да ходя на майната си и да лежа на пешкир ???
а нема и нет!!! алелеееее..... успокойте ме бе !!!! ше зема да се пръсна от яд и после нема кой да модерира ....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

епа рисувай девойки как похапват вафли с лешници
мое и да се успокойш :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха си отишъл на почивка ха си изтървал положението. Стой си в офиса да ти е мир главата.
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не ти треа, песъка наш къв е горещ, ей на глеи ма веднъж изгорях 3-ти път са бела...
Водата солена..... слънцето спряло сърдито пече, отнеиде отеква глас на жътварка......

В офиса на клима-та щи е по-добре, вервай ми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:32 pm    Заглавие: Re: мамка му!!! Отговорете с цитат

maceman написа:
...место да слушам по цял ден натрапчивия повтарящ се нон стоп шум на разбиващи се в брега вълни....


Надявай се ти
ще слущащ цял ден новите хитове на чалга певиците засилени до крайност от крайбрежните капанчета.
Мечта ще ти бъде да ти дуднат колегите, докато бичите WOW в офиса, под хладни струи на климатика.....
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:34 pm    Заглавие: Re: мамка му!!! Отговорете с цитат

ValBo написа:
maceman написа:
...место да слушам по цял ден натрапчивия повтарящ се нон стоп шум на разбиващи се в брега вълни....


Надявай се ти
ще слущащ цял ден новите хитове на чалга певиците засилени до крайност от крайбрежните капанчета.
Мечта ще ти бъде да ти дуднат колегите, докато бичите WOW в офиса, под хладни струи на климатика.....

трай не ми разваляй мрънкажа бе!!!!! :D
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
And0



Регистриран на: 16 Фев 2006
Мнения: 257

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да ви разбера :'(
Аз пък с удоволствие бих отишъл на море да се размажа на плажа и да заспя. После на дискотеки до сутринта мадами, алокохол, снимки смях, почивка, разхврляна стая която всяка сутрин минава някой да оправи. Да не говорим за всичките готини преживявания с компания, водно колело/wakeboard, белот четворка/табла/бира :))))) цаца...... лелееее как ми се ходи, да не говорим ако е и в др държава ужас не мога да ги търпя тия компютри вече трябва да се размърдам, то не може само работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
2S384U



Регистриран на: 25 Юли 2005
Мнения: 506

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe az si misleh 4e samo az ciklia po cial po forumite dokato sum na rabota ama tova mai e obshta 4erta sred dizainerite... osobeno tuk:)))
_________________
"Най-добрите дизайнерски решения са прости, защото не съдържат елементи, които не са необходими... и съдържат необходимите елементи по начин, който изглежда логичен."

¬ƒŒ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

And0 написа:
Не мога да ви разбера :'(
Аз пък с удоволствие бих отишъл на море да се размажа на плажа и да заспя. После на дискотеки до сутринта мадами, алокохол, снимки смях, почивка, разхврляна стая която всяка сутрин минава някой да оправи. Да не говорим за всичките готини преживявания с компания, водно колело/wakeboard, белот четворка/табла/бира :))))) цаца.......

ти не си добре бе.... как може да са ти интересни всички тези неща които си изброил !?!?!?! :((((
заспиване на плажа= изгаряне 3-та степен
мадами= посещение във венерическия кабинет
дискотеки= бой, насинено око, натъртени кокалчета на пръстите
снимки= некой непрекъснато да ти реве: "снимки на плажа-а-а-а, снимки в морето-о-о, снимки с изаура магарето...днеска се снима, утре се зима-а-а-а...."
белот 4-ка =WTF?!?!!?
цаца= гарантирани 3 дена стомашно разстройство!!!!

за кво по дяволите ми говориш?!?!?!
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
And0



Регистриран на: 16 Фев 2006
Мнения: 257

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:
And0 написа:
Не мога да ви разбера :'(
Аз пък с удоволствие бих отишъл на море да се размажа на плажа и да заспя. После на дискотеки до сутринта мадами, алокохол, снимки смях, почивка, разхврляна стая която всяка сутрин минава някой да оправи. Да не говорим за всичките готини преживявания с компания, водно колело/wakeboard, белот четворка/табла/бира :))))) цаца.......

ти не си добре бе.... как може да са ти интересни всички тези неща които си изброил !?!?!?! :((((
заспиване на плажа= изгаряне 3-та степен
мадами= посещение във венерическия кабинет
дискотеки= бой, насинено око, натъртени кокалчета на пръстите
снимки= некой непрекъснато да ти реве: "снимки на плажа-а-а-а, снимки в морето-о-о, снимки с изаура магарето...днеска се снима, утре се зима-а-а-а...."
белот 4-ка =WTF?!?!!?
цаца= гарантирани 3 дена стомашно разстройство!!!!

за кво по дяволите ми говориш?!?!?!


системата е: мажеш се, лягаш под чадъра на горещия пясък, мокър (за да се полепне хубавинко :))) след това спиш и не изгаря.
Ако си си взел с теб и внимаваш това са митове за венерическия.
Бой - част от разнообразието на живота.
снимки - ако се кефиш да снимаш няма да ти е проблем. Още повече, като намериш някоя мадама която има желание и качества.
белот/табла - на мен ми доставя удоволствие поне...
цаца - стига глупости това не ми се е случвало никога, не знам на някой да му се е случило...
Не спомена бирата ;)
А в офиса кое му е интересното? Зомбираш се и коментираш някакви виртуални глупости (вместо да поговориш с някой за живота, премеждия и тн. ) не мога да разбера хора като теб. Аз приемам работата си като средство за печелене на пари, за да не изпусна живота който до голяма степен се върти от парите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
And0



Регистриран на: 16 Фев 2006
Мнения: 257

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и да допълня.. Това което правя ми доставя удоволствие и го правя с голямо желание и хъс, но не смятам, че то е най-важното.

Малко ми е объркано горното мнение защото директно отговарях на твойте запитвания и се получи малко странно :(, нищо все пак се разбира при напън :)

Да не говорим че е много готино да си пуснеш музичка на плажа в ушичките и да се кефиш на хората които те заобикалят или да потичаш по брега и да поиграеш на волейбол и тн.........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lost



Регистриран на: 21 Юли 2005
Мнения: 56
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе я по-добре ходи малко де се изветриш, че с тоя работохолизъм ще вземат да те хоспитализират :))))
_________________
"това е твоят глас" и "когато искаш да те чуят" - "всички говорят"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ша му туря един BOX на моиито ПЦ, ша го импригнирам и ша плуавме дружно сред кордон от спасителки с големи шамандури, чиито бански са се отместили от вълните които се разбиват между гърдите им... Ще си пия ментичката, ще мезя с ром и работата ще спори както никога... Еееееех... Започнал съм обратно броене докато запълвам дупките по корпуса на компютъра със силикон. :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Lost написа:
Абе я по-добре ходи малко де се изветриш, че с тоя работохолизъм ще вземат да те хоспитализират :))))


Мейсмана отдавна е там ве
ето доказателството

_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тва не съм аз бе ValBo-о-о..... объркал си се нещо!!!
аз съм русоляв, с благ вид и вечно усмихнат :)))
и не карам ауди,а трабант....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.... eeh Roskaaa.. a seshtash li se dusho za 14 dena kolko epix nai veroqtno she izpusnesh ... i to tochno takiva neshta deto ne se padat kodato ti si naokolo a pa bash te ti trebat nai mnogo .. :))) .. eee ne .. q zakarai jenata i lapeto pa prez noshta gaz kum Sofeto .. pa te da se opravqt kak mogat .. ;)

az taka mislq da napravq .. ebem ti Slunchev Brqg .. ebem ti more .. Molten Core zove .. !!!! mugagag .. samo podlugavam jenata che she hodim .. kupil sum naduvaema kukla .. sa she q ucha da govori .. :] hem she moje i da pluva s neq .. glei kak sum go izmislil a ?! .. ;) jik tak bace ..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boteff написа:
.... eeh Roskaaa.. a seshtash li se dusho za 14 dena kolko epix nai veroqtno she izpusnesh ... i to tochno takiva neshta deto ne se padat kodato ti si naokolo a pa bash te ti trebat nai mnogo ....

е за тва ше се пръсна :/

Boteff написа:
...... kupil sum naduvaema kukla .. sa she q ucha da govori ....

хехехеееее.... кво ше я учиш да говори бе?!?! и без тва пред жена ти само си мълчиш и нищо не правиш- тя нема да види разликата :)))
само follow бутона требе да намериш на куклата :)))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тогава решение
вземаш нотбука под мишница, включваш нета на GSM-а, и към морето.
Та там на сянка в барчето - пускаш жената и детето на плажа, пускаш WOW,
буташ на сервитьорката 10 лв да ти сменя бирта като свърши и..
Идилия.
само си вземи втора батерия и за гсм и за нотбука, че мноо арчат;-))
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

баго и морето.... ше си ходя на работа....нема да си развалям рахатлъка я!!!!
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пет Юли 07, 2006 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Маце,
нали знаеш кога започвал живота?!
Когато жената с децата и кучето, отиде на гости на тъщата - респективно морето;-)
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov