Graphilla.com :: Преглед на тема - Помош за Z-Brush
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помош за Z-Brush

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
warikirech



Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 80

МнениеПуснато на: Вто Юли 18, 2006 4:42 pm    Заглавие: Помош за Z-Brush Отговорете с цитат

Здравейте, искам да питам има ли някой (виждал съм че да) който да разбира от Z-Brush, че напоследък се сблъсках с проблем относно изваждането на текстури, дисплейсмънти, нормал мапове....
Проблема е следния правя каквото правя и когато дойде време за bake на въпросната текстура... се получава това:
а би следвало да се получи това:

Досещам се, че може да е от някакви настройки (но къде по дяволите са те) може да е от просто невежество, а дори и от някакъв бъг в самата програма. Ако някой знае нещо по въпорса и ако може, разбира и иска да помогне ще съм му благодарен.

Благодаря предварително.

p.s. вярно е, че съм отдавна в този форум и го следя, и че много малко неща съм показал, но нека това не ви спира да ми помогнете.... ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galileo



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 222
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Юли 18, 2006 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мирише ми да няма UVW координати
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
warikirech



Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 80

МнениеПуснато на: Вто Юли 18, 2006 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами може и от това да е, само дето не се сещам как да ги "има" в смисъл не знам как да ги сложа или по точно кога да ги сложа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov