Graphilla.com :: Преглед на тема - Портфолио
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Портфолио

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Иво Станков



Регистриран на: 07 Юли 2006
Мнения: 21
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Юли 22, 2006 2:54 pm    Заглавие: Портфолио Отговорете с цитат

Заглавна страница + Портфолио страница за личния ми сайт.
Не си пестете критиката, за да го оправя и да го пускам.

http://www.deviantart.com/view/36708098/
_________________
Блогът за уебмастъри . Уеб дизайн галерия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Съб Юли 22, 2006 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами тука няма много за коментари какво да се каже, две линии и дясно подравнен текст. Мен не ми харесаха тъмбовете долу на този тъмно син бг цвят прекалено много са контрастни, мисля изобщо нямат нужда от бяла рамка, направо слагай цветните тъмбс.

Оранжевия цвят не виждам защо го ползваш също, особено на портфолио страницата е дразнещ леко. Тоя патерн дето разделя на 2 части сайта и той седи някак си там...колкото да има нещо, а по-средата продължението му ептен не се връзва с нищо.

Тъмбс могат и малко по-големи да станат и да се преосмисли разстоянието между тях и текста под тях да е по-добре разположен и да се разбира за кой тъмбс се отнася точно.

Като цяло, това се прави за 20-на минути, даже не си си дал зор да пробваш някой по-различен фонт от Вердана-та и да направиш нещо по-добро графично, ама явно тебе това си ти харесва...ти си знаеш най-добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Иво Станков



Регистриран на: 07 Юли 2006
Мнения: 21
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Юли 22, 2006 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Le Brute, благодаря ти за коментара. Сега ще се опитам да се защитя по някой от въпросите.

Няма много елементи тук, защото предпочетох по-симпъл и изчистен дизайн, на който да изпъкват проектите. Вероятно и с тази цел съм сложил силно контрастиращите бели рамки.

Относно оранжевия цвят - използвах го със същата функция като на въвеждата страница, за да подчертае, че там става въпрос за МЕН и този текст да не остане просто отдолу на сайта, в нищото, а да се забелязва.

Изсветления патерн, който разделя двете части го няма в сайта, сложих го само за разграничение на двете изображения.

Относно Verdana - използвам него, защото най-добре ми седи при малки шрифтове (9-10px).

За забележката около тъмбс съм съгласен, ще помисля какво мога да променя.
_________________
Блогът за уебмастъри . Уеб дизайн галерия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov