Graphilla.com :: Преглед на тема - 1 site za da ima :-)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

1 site za da ima :-)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:05 pm    Заглавие: 1 site za da ima :-) Отговорете с цитат

naistina pravi vpechatlenie, che ne se postvat mnogo designs naposleduk /az postvam otskoro, no cheta otdavna/
shte postna edno i az :-) site na gimnaziyata mi, koito zapochnah dosta entusiazirano, ama posle malko zaorah... no v obshti linii e gotov kato ramka.
http://www.1eg-varna.com/

samo da otbeleja - s design se zanimavam samo za lichno udovolstvie
nyakoi /dano sa povecheto/ znayat kakvo e udovletvorenieto ot tova da suzdadesh neshto - ei zatva go pravya

i poneje sum siguren, che nyakoi shte se obadi za header-a :-))
toi e samo vremenno, dokato ne otida do varna da napravya malko snimki na gimnaziyata :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

men mi aresva ...

samo vij tva: http://www.1eg-varna.com/history.htm nesho dolu cells-ovete sa se pochupili ...


abe varna ste openminded peoples .. :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:18 pm    Заглавие: Re: 1 site za da ima :-) Отговорете с цитат

kuturak написа:
naistina pravi vpechatlenie, che ne se postvat mnogo designs naposleduk /az postvam otskoro, no cheta otdavna/
shte postna edno i az :-) site na gimnaziyata mi, koito zapochnah dosta entusiazirano, ama posle malko zaorah... no v obshti linii e gotov kato ramka.
http://www.1eg-varna.com/

samo da otbeleja - s design se zanimavam samo za lichno udovolstvie
nyakoi /dano sa povecheto/ znayat kakvo e udovletvorenieto ot tova da suzdadesh neshto - ei zatva go pravya

i poneje sum siguren, che nyakoi shte se obadi za header-a :-))
toi e samo vremenno, dokato ne otida do varna da napravya malko snimki na gimnaziyata :-)


не е лошо да се влияеш и да използваш елементи, използвани и друг път в други сайтове...
въпроса е да ги направиш така, че да са индивидуални и уникални на твоя сайт...

ся като го гледам и просто още първата ми мисъл е www.cilaw.org

та - така - може и да ти е хрумнало без да си гледал сайта, не е нужно да знаеш сички сайтове в уеба... ама помага :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

thanks :-))
ti sigurno go gledash s netscape... mamka im tablici,
v IE6 mi izlizat dobre... shte gi pogledna, merci :-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hehe, avatarche,

az bad go pitah dali moa da mu poikopiram butonkite ot cilaw, poneje mi pasvaha na layouta i toi mi razreshi :-P :-)
i poneje az nali takovata ne sum v business-a, pone ne seriozno, nema losho da se ucha ot dobrite batkovci :-)

inache si prav, tryabva da ima individualnost i originalnost na resheniyata. obache nali ne se nalaga seki put da izmislyame toplata voda kato ni zatryabva :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kuturak написа:
hehe, avatarche,

az bad go pitah dali moa da mu poikopiram butonkite ot cilaw, poneje mi pasvaha na layouta i toi mi razreshi :-P :-)
i poneje az nali takovata ne sum v business-a, pone ne seriozno, nema losho da se ucha ot dobrite batkovci :-)

inache si prav, tryabva da ima individualnost i originalnost na resheniyata. obache nali ne se nalaga seki put da izmislyame toplata voda kato ni zatryabva :-)


ами аз лично не смятам че трябва да се "открива топлата вода"
тва че си питал БАд е похвално... още по - похвално щеше да е да промениш бутоните така, че да не си личи толкоз много..

нямаше да е супер сложно...
:))

най - малкото нямаше да го забележа изобщо - а тва щеше да е подобре - нали? :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 3:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre de, predavam se, shteshe da e po-dobre da si gi byah izmislil sam, po drug nachin :-)) ama she priznaesh, che ideyata purvonachalnata na Bad e mnogo cool i na chovek mu se priiskva da si ima takiva butoncheta.
kato mi omruzne tozi layout, shte si design-na drug, v koito nema da ima takiva butoncheta deto gi razpoznavash che si gi vidyal :-)
peace da ima! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ah...orgasmus!
Ima snimki i ot moja vipusk(1992), da'e'a!
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, тия overlapped shapes горе много ми приличат на deskpicture от някой по-авангарден сайт - лошо няма!!! И аз като не мога да направя, модифицирам нещо....макар Цецко язвително да ме пита "Тва с кво го моделна, деа?" Ма нещо не ми седи добре... може да кажеш сега - е, кво да сложа за училище, снимка на сградата ли? Не знам...но това не във всеки случай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

basi, sya she zema da se citiram mene si :-)

Цитат:
i poneje sum siguren, che nyakoi shte se obadi za header-a :-))
toi e samo vremenno, dokato ne otida do varna da napravya malko snimki na gimnaziyata :-)


ta taka de... spomenal sum znachi, che tva tam e suuuper vremenno
obmislyam varianta na tema snimka na gimnaziyata, vupreki, che neshto v men ne go shte toya variant, shtoto e otvratitelno banalen

suglasen sum na 100%, che tova tam otgore ne se vruzva...
dali stoi dobre? mi na men pone kato go slojih mi stoeshe dobre... sega ne sum siguren. predpolagam, che na vsichki vas vi se sluchva da si ponamrazite veche napravenite i slojeni neshta, shtoto pisva da gi gleda chovek.

ima i neshto drugo i oshte ne sum izmislil kakvo da mi e otnoshenieto kum tozi vupros - koe e po-vajno, da se izkefyat masata posetiteli na 1 site /kato priemem, che te sa hubavi, inteligentni lyude/ ili malcina poznavachi :-))
kef mi e kato chuya nyakakva yaka kritika tuk, koyato e zverski obosnovana i zatova obicham da cheta tuk a i veche da postvam neshta. pravi mi vpechatlenie, che kritikuvanite lyude /v tova chislo i az/ purvonachalno se ponastroivat d si zashtityat neshtata, obache sum siguren, che v kraina smetka tova im pomga sledvashtiya put kato hvanat da pravyat neshto
i za tva e yak toya forum.

az za men ne se pritesnyavam, shtoto tva mi e za kef, ne mi zavisi hlyaba ot tova. iskam da se razvivam razbira se, znam, che moe da ne postigna koi znae kakvo, obache za 1 godina ponauchih malko neshta :-)
special thanks za koeto na BMF, vupreki, che az sum losh uchenik, svoenraven i bezideen :-) i pri tova daltonist :-) /dokumentirano e/

ae, az kato vidya neshto gotino v web-a i iskam da go imam. ako ne moga ili ako nyamam vreme da go napravya sam, moje da go povzaimstvam i nikak ne mislya, che ima neshto losho. losho e da se vzemat celi neshta estestveno, bez da pita chovek pri tova.

are stiga sum plyampal, che stana dulgo :-)
shtesssssstaraya /chuvam taka se kazvalo v armiyata :-)/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кuturak....много ми се харесват уебаджиите, дето си признават всичко без бой...)))
Не се сещам дали ТУК има като онез заповеди от 1 до 10, ама забрави неща от сорта:
- видух го в нета и го искам...
- не е хубаво цялото да се открадне - затова само мъъъничкооо
- тва, че Бад нещо те е учил /както казваш/ няма да те паси от здравата критика...
- и нещо, което знам, че ще понесеш - "vupreki, che az sum losh uchenik, svoenraven i bezideen :-) i pri tova daltonist :-) /dokumentirano e/" - няма да ти спаси Д...о, нали се сещаш...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

basi, ko be, az tuka shtoto sum nov i oshte pazya povedenie, ma da vidite kato stana veteran! :-)
ne be, stiga, az sum razumen chovek i nyakoi kato mi prikazva razumno, zashto da ne se suglasya.
a tova sus zapovedite, haide da go zabravish, shtoto ne e cool.
svoboda tryabva da ima i da si pravim kakvoto nai ni se iska /ako mojem/
nyama da jiveem superdulgo... nali?

az da ti kaja s dobro kato me emnat - nai otbiram. verno che toi mudriya al capone kazvat, che bil kazal:
"s dobra duma i pistolet moe da se postigne poveche otkolkoto samo s dobra duma", obache vijdash li, che tryabva da si ima dobra duma.

ne obeshtavam nishto da znaesh:-)

a bad ne tryabvashe da go namesvam mai kato teacher, istinata e, che az mu dosajdam da go pitem nekvi raboti i toi nali e dobra dusha...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Spomeni oshte vednuj BAD i nema da moesh da postvash v WEB DESIGN 3 MESETZA !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov