Graphilla.com :: Преглед на тема - Shelby Daytona Cobra
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Shelby Daytona Cobra

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dickens



Регистриран на: 12 Юни 2004
Мнения: 103
Местожителство: Orange county

МнениеПуснато на: Сря Авг 02, 2006 1:02 am    Заглавие: Shelby Daytona Cobra Отговорете с цитат

3dsmax 7, mentalray, 2 passes, PS :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dickens



Регистриран на: 12 Юни 2004
Мнения: 103
Местожителство: Orange county

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

=> Съжалявам че наруших спокойствието Ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ехх по-спокойно де ;)... по принцип от това което съм видал тук се коментира трудно :)....

иначе ако мога да допълня коментарите от едно друго място, струва ми се че може да се поработи още върху материала на джантите и гумите , обаче на мене всъщност ми харесва материала на самото купе... даже доста... (ако не се лъжа в 3дбг бяха казали нещо и за него...)

иначе колата е класика и е почнала да заприличва на завършена , само пипни ооооще детайлчетата...
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dickens



Регистриран на: 12 Юни 2004
Мнения: 103
Местожителство: Orange county

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хе, хе, сработи :). Просто исках малко мнения и от тук. Мерси Conkey за включването.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vlad74



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 865

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo dobre e stanala. Suglasen sum s ConcreteDonkey otnosno gumite.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Moje da podobrish materialite i osvetlenieto dosta,zaedno s razlichen reflection map, nai-dobre hdri, razlichna camera. Moje da izmislish po-podhidqsht environment, sega sivoto idva v poveche i malko kalno sedi.
Ako ti e slaba mashinkata rendvai na parcheta i compozni v shopa ili nai-dobre si kupi nova mashina:>

Zashto ne izmislish neshto po-interesno okolo tazi kola, parkirai q pred nqkoi bar, qko svetlini, poveche detaili, shtukat razni hora:P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dickens



Регистриран на: 12 Юни 2004
Мнения: 103
Местожителство: Orange county

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Позна за машината - 5 годишна е :). И наистина рендвам на пасове. За нова машина - ми като поотрасне щерката. Ще се мъчим, няма как. Много ми се ще и някакъв енвиронмент да издялкам, но в някой друг живот ще да е. Аз и сега използвам бъмп мап за грайфера на гумите и не стои много убедително, иде ми и тях да измоделирам. Правил съм го и натоварва доста. Не искам да се оправдавам (май така излиза) но това е положението. 10x
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2006 11:12 pm    Заглавие: Re: Shelby Daytona Cobra Отговорете с цитат

dickens написа:
и някакъв енвиронмент да издялкам, но в някой друг живот ще да е

Izbacai povecheto neshta na post, v 3deto matte shadow i posle qko risuvane i photo, nali za still stava duma...
Ama nqma kak da ne opravish kolicata predi tova, materialite si iskat oshte, boq, metal, guma, vsichko e dosta ednakvo,
stuklata na farovete osobeno... Da vi e jiva i zdrava shterkata:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
azrael



Регистриран на: 31 Яну 2006
Мнения: 38
Местожителство: 02

МнениеПуснато на: Пет Авг 04, 2006 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има един плъг за фотошопа, който от алфа канал прави нормал бъмп.. Nvidia Normal Map Filter - ако си го намериш и смениш обикновения бъмп ще стане по-добре.. а разлика в скороста почти няма....
_________________
..aut inveniam viam aut faciam..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov