Graphilla.com :: Преглед на тема - Bugs repport :-)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Bugs repport :-)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
voyager



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 108

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:38 pm    Заглавие: Bugs repport :-) Отговорете с цитат

Аз понеже питах и рекоха, че тука може да докладвам :) То не е всичко бъгове де. Та значи, некои съображения, дето малко дразнят и е хубаво да се оправят :)

1. Отвреме-навреме гледам, че разглеждам даден форум /*т.е. горе ми е името*/, отвреме-навреме пък гледам, че не го разглеждам ;) Т.е. пише "нула" потребители, ама няма как да са нула, щото аз нямаше да съм там да я видя тая нула. Помислих, че това е, щото нямам права в тия форуми, ама се оказа че не е - щото понякога пише "нула" и в тия, дето имам права и обратното. Та туй е хубу или да се оправи или да се махне, щото иначе няма смисъл от него, като не е точно.

2. Хубаво е да може човек да си настрои кои клубове да се виждат. Имам предвид, че да речем мене изобщо не ме интересува в 3Д дали има нови теми, щото бъкел не разбирам от 3Д, и само ми оранжевее там. Примерно шпацера, да речем, едва ли му пука има ли или не нещо в предпечат. Мисълта ми е както в дир-а, да може да се игнорва каквото не те интересува, пък винаги може да си го видиш, ако все пак ти затрябва. Маса настройки видях, ама нищо по тоя въпрос.

3. Нещо не е съвсем ясно с нивата на достъп - след като всички получават автоматично ниво 3 /*elegantly wasted, доколкото разбрах*/, защо трябва да се подава кандидатура за нея? Ако трябва, тогава трябва да се уточни и четвърто ниво на достъп.

4. "Частна собственост" може да се направи видим само за потребителите, които имат достъп до него. Не виждам смисъл на другите да им оранжевее, след като не могат да прочетат новите мнения.

5. "Виж всички актуални мнения" не ми говори много. Това непрочетените от потребителя мнения ли са, или са мненията, постнати през последните Х часа? Ако е първото, не е лошо да има някакво търсене и от втория тип, по подобие на дир-а :)

Ади, успех :) И ще чакаме да видим дезигна на клубчето :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mersaj, lichno obeshtafam, che shte se saobrazim s povecheto ti predlojenia, ma trebe da se varne Veselin, shtoto samo toi pipa nastroikite.

Ima i oshte masa neshta za pravene de i nastroivane i prochie.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Ное 19, 2002 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Samo da kaja, che az biah naprail Chastna Sobstvenost vidim samo za tia, deto mogat da gledat, ma LoveHate digna jabala da go gledat sichki :PPPPPPPPPP
Miah-miah, a po drugite vyprosi, nali znaesh kak e, foruma ne sme go pisali nie, kvito bugove i nedomisleci si nosi s nego...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Сря Ное 20, 2002 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

neka da se vijda, da stimulira ostanalite da se napyvat za titlata na assovete ;D
....
i az imam edno predlojenie... ne mnogo vajno, no shte go postna predi da sym go zabravil - avatar-a i / ili nick-a na userite:
<---
da bydat link kym info strani4kata mu... spestqva цъкане :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Ное 28, 2002 4:53 pm    Заглавие: i oshte edno... Отговорете с цитат

01. може да се направи тема
"купува продава grafix equipment"
или нещо такова, за да не обръщаме
на бит пазар целят форум ;)
011. може и нещо като трудова борса
ама там е малко по деликатно май...
все пак ми се струва че ще е от полза
на много хора (графисти:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov