Graphilla.com :: Преглед на тема - Добър чичо доХтор за CRT-та?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Добър чичо доХтор за CRT-та?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Чет Сеп 14, 2006 12:43 pm    Заглавие: Добър чичо доХтор за CRT-та? Отговорете с цитат

Малко за жалбите е темата, но... търся и съвет - имаме полудял NEC MultySync 19-ка... Преди седмица някъде почна от през два часа да свива образа в горния и долния край - старта почна да става по 4 милиметра... после почнаха да ми играят две хоризонтални ивици през монитора, нейде около тринитронските черти - последните два дни ги има и двата проблема и то почти постоянно, че и в по-зъл вариант :(

Някой знае ли добър техник за такива проблеми... сигурно и няма да е евтин ремонт, а не друго - ами дали си заслужава за монитор, който в момента се продава за 150-60 лева... Пък аз си харесвам Мицубиши тръбите и съм много доволен от него...

Хелп? :(
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Сеп 14, 2006 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мога да те светна къде има Sony 21 за 200 лева. Пиши ЛС ако те интересува!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Сря Сеп 20, 2006 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам абсолютно същия проблем от скоро с едно Mitsubishi 930SB... ходи разбери :) То по принцип си е дефектно де, ама толкова съм го носил по сервизи, че само чакам да посъбера малко пари за едно хубаво EIZO и да забравям проблемите.

Иначе проблемът си мисля, че е от захранването му, там им е слабото място на тези NEC-ове и Mitsi-та... но един нов захранващ блок е колкото нов такъв монитор и се намира почти също толкова трудно :)

По-добре не се занимавай... (дано пък някой да изскочи с лесно решение на проблема, ама аз не тая надежди...)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RiN



Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 603
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 21, 2006 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

няма лесно решение и не мисля че има оправяне. и аз имам 1 такъв и той е със същите проблеми. ама преди години като го взимах, кой да чете форуми... навсякъде хората си пишат, че тия монитори в голямата си част дават такива дефекти.
_________________
>=<>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Пет Сеп 22, 2006 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък точно по мнения от форуми го взех, обаче западни :) Там проблеми нямат, само по руските... ама то на изток от край време се котират боклуците :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov