Graphilla.com :: Преглед на тема - logo za capoeira grupa
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

logo za capoeira grupa
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ia, kolko hora ne spat taq ve4er!
Vij, nubizus, kakvo zna4i na uvajenie i neuvajenie, tuka ima obqna na idei i vyprosi. Profesionalen forum ? Tova 4e ti pla6tat pari za saitovete, trqbva da me nakara da te uvajavam? Bre, mamka mu i me4ka! Osven tova neuvajenie kym implanta ne sym pokazal, pone spored men, a onova za bezalkoholnite napitki si beshe zaka4ka, koqto qvno krehtovo vi ego na PALTENI PROFESIONALNI DIZAINERI ne e vyzprielo. Za kakvo pyk ti e pro forum? Da se gydeli4kame po samoljubieto "kolko sme dobri prosfesionalistite" li? Pomo6te se opitvam da vzema, kolkot moga ot Implanta...prosto tova koeto e napravil pyk na men ne mi haresva( ne govorq za izrabotka, a za prednazna4enieto) I pak da pitam, kakvo zna4i "neveren shrift ili font? Kakvo mu e loshoto na bold prst font?
Ina4e, evalata batka, otkak razbrah 4e pravish ujasi za pari p4nah i tebe da te uvajavam! Ako iskash i malyk hram 6te ti izdignem do Orlov most!
Implant: ne se zaqjdam s tebe! Izrazih menie prosto, 4e kafqvo-4ervenoto ne e za takova logo, po moe mnenie! Oba4e 6tom tuka mi se podava signal ot qvno po-vishestoq6tite, 4e mnenieto na plateniq e merodavno - ok ! kafqvo 6te go napravim! i s takuv font 6te e, 6tom e po-veren!
:))
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus, kato si new vyv foruma trebe lijesh zadnici li?
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 10:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nox produljavash da ne chetesh m/u redovete mislehte za po inteligenten... tfa che si doshul tuka izkaral si purvoto logo v jivota deto (abe tfa specheli edi kuf si konkurs ve, vii she mi kajete kak da go pravia) ne te pravi top of the pop logo designer momche... sega tova koeto sum napravil e example za razchupeno logo, kvi mu bili cvetovete na kfo prilichalo na koi mu dopadalo e drug savsem otdelen vapros. ako seriozno se zaema da ti napravia logo niama da go napravia za vreme kolkoto da si izmiesh zubite a she mi otneme pone dve sedmici. ne vijdam da sum se zaiajdal s niakoi, nikoi ne iskam da mi lije zadnika, obicham horata sus samochustvie, stiga da ne stavat nagli. az izrazih mnenie kakto i ti ma neshto te napuna mai i ze da se urkash, ae karai ia po spokoino a?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Joana .. oтиваш в другата крайност. Обратното на неуважение, не е "лизане на задници" нали?
Ти също скоро се регистрира и не съм забелязал да се е налагало да лижеш задници, по скоро трябваше да мине време, да видим твои работи за да може да имаш позиция спорове, като този. Харесаха ми някои твои илюстрации, ако критикуваш мои такива ще се съобразя със мнението ти.
Хубаво е ако решиш да се дървиш на някого да имаш позиция за това ... единствения начин да го направиш е да покажеш добри твои неща.

NOX какъв конкурс е спечелило това лого? Айде ако обичаш пусни един линк да разгледаме.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уфф...деиба..не исках да се меся ама..

Нуби -- аре брат и ти ся без изцепки "като говориш с дедо Боже показвай уважение",а? деийба във форум сме , не в пандиза.

Импланта има забележки към нещата на нокс и му ги каза, нокс има забележки към варианта на имплант и също му ги каза..кво е сложното?
Аз и към посоките на двете имам забележки и кво ся?

Нокс -- аре и ти се стегни и избягвай за вбъдеще такива "проверки" на "утвърдени" неща..като е утвърдено и е прието , за какво губиш времето на куп народ да дава мнение и препоръки?

баси детската градина стана тука!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))
Gavanski prav si! :))) Oba4e trqbvashe malko da jivne toq forum! :)) ina4e mnogo pogrebalno se davashe! Kato se vryzvat, 6to da ne se pozaqjdam! :)
ina4e pak povtarqm na implanta go uvajavam tvor4estvoto, i 4eta mejdu redovete! :)) 10x za preporykite, 6te se opitam da se vyzpolzvam ot tqh maximalno!
A i trqbva malko detska gradina! Da se otpusnat nervite! :))
a nubiz, priqteliu ikonopisec, uspokoi se i ti! ne smqtah 4e tolkova 6te te iznervq, a uj si muj na mqsto. Radvam se 4e poddyrjash strashinstvo i ustanoven rod! aide da si slagame zvezdi za po qko, 6tom ima zaici, trqbva da ima i efreitori, polokovnici, i t.n.:))
Akoi ima interes po natatyk 6te pusna novoto, preraboteno logo!
:)) EEEi imalo o6te strast u vas, ne ste umreli pred PCto!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
:)))
Kato se vryzvat, 6to da ne se pozaqjdam! :)



Пич прекаляваш. Ходи се заяждай некъде другаде. И не бъркай чувството ми за справедливост с лична симпатия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eiiiiiiiiiiiii ewala we
az DA LIZA ZADNICI AZ DA LIZA ZADNICI .NA KOI WE.
MOA TI KAZA NA KOI .MA TOI NE E MEZDU ZIWITE LAK MU PRUST.
a BEZ NA$ENIE DALI SI NOW ILI SI MALKATA JOANA det predi da kaze nesto tre se nau4i da porazgleda twa onowa .MOIA KRITERII E EDIN
KA$ESTWO I DA TI KAZA AKO STA DUMA ZA LOGO SI IMA FAZI NA RAZRABOTKA PLESKAWICI SEKI PRAWI.MA MENENESTO DRUO ME DRAZNO DEBA. CE IMPLANTA I GAWANSKI PAK me izkaraha LUD.
PI4OWE zaomnete mi dumata TREA IMA RED I IERARHIA.nito az sam go izmislil, nito zadnika mi.zasto stoto taka e ustroen ziwota.IERARHIA.ako ne zeete merki rezultata nea zakasnee.
TE TUKA ZA JUANKA I NOX LINK
http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=1507
Върнете се в началото
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nubi are stiga breeee..koi pyk sia te e izkaral lud....prosto s eopitvah da uspokia tona basi, aman ot prepirni...

a tazi yerarhia da si mil i dobyr s modovete - tuka ne e irc deiba i nie ne sme op-ove..

predpochitam ako picha ne mi s ekefi da mi go kazhe vmesto da se pravi na ljubezen shtoto na men nicka mi e bold-nat
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov