Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 03, 2003 2:52 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Уважаеми GRAPHILLA.COM,
Буквално преди ден разбрах за съществуванието на сайта ви, което не мога да скрия - безкрайно много ме зарадва. Аз и мои приятели също сме имали амбицията да осъществим подобен проект, но не и необходимото време. Друг въпрос е че винаги съм предпочитал работата в екип и миля че тя е пътят към обективността на една сериозна продукция. Нека ви се представя.
Казвам се Милен Михайлов. Занимавам се тримерна графика от четири години, приблизително по времето, когато стартирах редовното си обучение по графичен дизайн и пластика. Сериозните ми интереси в областта на обемната визуализация и анимация продължават вече трета година. През това време съм работил като публицист за медии като телевизия "ММ", радио "Тангра", www.3dzone-bg.com, списание "Computer" и "Top Games". В момента споделям опита и задълбочените си впечетления чрез обширни статии за тримерна графика в списание "Computer", които можете да четете и понастоящем. Смятам, че мога да подпомогна развиващото се тримерно общество в страната ни с множество полезни съвети или препоръки. Имам богата теоритична култура, за която можете да съдите по публикуваните ми през годините материали.
Предлагам на вниманието ви връзки към някои мои стари проекти, тъй като много от работите ми вече не са налични по една или друга причина. Не мога да кажа, че предоставените материали представят с пълна сила възможностите ми, но когато намеря достатъчно време ще се появят и такива. Повечето неща са изпълнявани в някакъв конкретен, не особенно окуражаващ срок. Надявам се да ви харесат.
В случай, че решите че не се нуждаете от мнеието ми в останалиуте форуми, искам просто да ви поздравя за амбицията и усилията, които сте дали от себе си за реализирането на този сайт.
Поздрави и пожелания за бъдещи успехи: Милен Михайлов

Приложения :
http://personalworks.hit.bg/Womans_Studio.mov
http://personalworks.hit.bg/Studio.mov
http://personalworks.hit.bg/Ring2.rm
http://personalworks.hit.bg/Midrange.pdf
http://personalworks.hit.bg/PRMan.pdf
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Нед Май 04, 2003 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не мога да ги видя...хит.бг се вижда само от БГ :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Вто Май 06, 2003 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

велкоме!
postni kartinki (s tvoi raboti)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 06, 2003 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Linkowe kym kartinkite we4e sym pusnal, za syvalenie nqmam nikakwo wreme da gi uploadwam na drug server. Pyrwiqt mi post be dosta iz4erpatelen. Ina4e blagodarq za posre6taneto. Nadqwam se material4etata mi da wi haresat. I molq wi, ne iziskwajte ne6ta, koito we4e sym predostawil.
pozdrawi : Milen
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

reverned написа:
Linkowe kym kartinkite we4e sym pusnal...


kyde towa ?
az wijdam 2 .mov, edin .rm i 2 pdf-a s dobre oformeni statii pylni s
obstoizwestni fakti
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ako naistina si gi pregledal move bi si zabelqzal 4e mov-ovete sa QTVR-owere. Ne mislq da si gubq wremeto da swalqm shoots ot tqh, pri polovenie, 4e we4e sym gi predostawil. Imam i drugi ne6ta, koito oba4e trqbwa tepyrwa da rendiram nanowo, a ne mi se zanimawa. Mislq 4e tezi tuk goworqt dostaty4no. Re6enieto e wa6e. Nqmam kakwo powe4e da wi pokava. Zasega i w blizkoto byde6te. Ako smqtate 4e sym podhodq6t za ostanalite forumi movete da me uwedomite. Ako ne, pone go kavete w praw tekst. Radwam se 4e statiite sa wi haresali. Re6enieto e wa6e.
pozdrawi : Milen
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 10:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

reverned написа:
Ako naistina si gi pregledal move bi si zabelqzal 4e mov-ovete sa QTVR-owere. Ne mislq da si gubq wremeto da swalqm shoots ot tqh, pri polovenie, 4e we4e sym gi predostawil. Imam i drugi ne6ta, koito oba4e trqbwa tepyrwa da rendiram nanowo, a ne mi se zanimawa. Mislq 4e tezi tuk goworqt dostaty4no. Re6enieto e wa6e. Nqmam kakwo powe4e da wi pokava. Zasega i w blizkoto byde6te. Ako smqtate 4e sym podhodq6t za ostanalite forumi movete da me uwedomite. Ako ne, pone go kavete w praw tekst. Radwam se 4e statiite sa wi haresali. Re6enieto e wa6e.
pozdrawi : Milen

moje bi az neshto nerazbiram, a moje bi ti neshto ne si do4el.
Ne 4e az sam tozi koito kazva koi, dali i koga da se polzva s dadeni privilegii i prava vav foruma ama nali ne smiatash 4e tika pravata sa kato vizitnite karti4ki. Puskash 2 mov-4eta, nqkolko statii i horata 4etat i hop - prava ili tam kvoto i da e.
A zemi popro4eti mako ot foruma, zemi pomogni na nqkogo , pa pokaji oshte niakolko raboti i t.n.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 12:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi neznam, mislq 4e koli4estwoto ne e ot zna4enie, no izglevda sym popadnal w sreda s drugi razbiraniq po wyprosa. Kato naprawq o6te raboti s udowolstwie 6te gi post-na. Prez towa wreme ne znam kak moga da pomagam ili otgowarqm na nqkoi ot forumite, tyj kato ne sa mnogo dostypni. Zasega sym otgoworil na edin pi4 za edin plakat, no ne sym predpolagal 4e towa wyob6te e ot nqkakwo zna4enie. Po princip wremeto mi e uvasno angavirano ot-do i twa forum4e mi zaprili4a na priqtna sreda, kydeto moga spodelq nqkoe mnenie, da zadam wypros, da pomogna i da pomognat i na men ako mi se nalovi. Ni6to powe4e. Ako imah wreme 6tqh da otdelq dostaty4no usiliq za da wi se dokava. Za syvalenie to4no w momenta ne byrzam za nikyde. Kogato naprawq powe4ko ne6ta, kakto kazah 6te gi postna. Ne sym zapoznat s prawilata i "haraktera" na foruma. Sydq edinstweno po pro4etenoto ot razli4nite kategorii, koeto be6e na srawnitelno profesionalno niwo. Zaradwah se, 4e moga da pi6a na bylgarski s hora sys shodni interesi. Kakto i da e, twa ne e naj-wavnoto, ima dostaty4no 4uvdi forumi, koito me zadowolqwat napylno. Ina4e blagodarq za wnimanieto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

reverned написа:
... ima dostaty4no 4uvdi forumi, koito me zadowolqwat napylno. Ina4e blagodarq za wnimanieto.


Pi4 nedei da se cupish, pls. Nikoi ne iska da podcenqva rabotata ti. Interesno mi stana da vidq QVTRVRTRE ili kakvoto e qko e neshto takova. Samo 4e kato ka4estvo na 3D-to (kato viziq) tova e neshto sredno mejdu low poly za game bez osvetlenie i render na absoliutno na4inaesht. MNOGO se nadqvam tova opredelenie da ne te obidi. Qvno mojesh pove4e ot tova i prosto mi se iskash e da go pogledna. Siguren sym 4e shte polu4ish prava za 3d|compositing, no neka prosto informativno da poglednem neshto po- istinsko kato 3D: malko modeling, osvetlenie, teksturki - 4ist render.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

reverned написа:
Mi neznam, mislq 4e koli4estwoto ne e ot zna4enie, no izglevda sym popadnal w sreda s drugi razbiraniq po wyprosa. Kato naprawq o6te raboti s udowolstwie 6te gi post-na. Prez towa wreme ne znam kak moga da pomagam ili otgowarqm na nqkoi ot forumite, tyj kato ne sa mnogo dostypni. Zasega sym otgoworil na edin pi4 za edin plakat, no ne sym predpolagal 4e towa wyob6te e ot nqkakwo zna4enie. Po princip wremeto mi e uvasno angavirano ot-do i twa forum4e mi zaprili4a na priqtna sreda, kydeto moga spodelq nqkoe mnenie, da zadam wypros, da pomogna i da pomognat i na men ako mi se nalovi. Ni6to powe4e. Ako imah wreme 6tqh da otdelq dostaty4no usiliq za da wi se dokava. Za syvalenie to4no w momenta ne byrzam za nikyde. Kogato naprawq powe4ko ne6ta, kakto kazah 6te gi postna. Ne sym zapoznat s prawilata i "haraktera" na foruma. Sydq edinstweno po pro4etenoto ot razli4nite kategorii, koeto be6e na srawnitelno profesionalno niwo. Zaradwah se, 4e moga da pi6a na bylgarski s hora sys shodni interesi. Kakto i da e, twa ne e naj-wavnoto, ima dostaty4no 4uvdi forumi, koito me zadowolqwat napylno. Ina4e blagodarq za wnimanieto.

bez da se obijdash, tova koeto iskah da kaje e 4e na baza na 2,3 neshta nemoje da se opredili koi kakav e ikakvo moje, a i kakto kazah po-rano ne az sam tozi koito razcava biletite, prosto izrazih mnenie ama kakto i da e...
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

reverned написа:
.... Ina4e blagodarq za wnimanieto.



eee spoko de! Sa da ne wzemesh da se frycnesh i da si trygnesh. Razumni i swestni useri winagi sa dobre doshli!!


Toi choweka si kaza che ne e toi toq deto ima tezhest tuka i sam ne znae koklo e praw.

A ti werno nqma da e losho da pokazhesh oshte. Pyrwoto mov-che e ekstra, no primerno ne bi bilo zle ako kamerata shte mozhe da prawi 360 gradusa, da ima i neshto zad neq. i razni drugi takiwa.... tiq neshta mogat da bydat obsydeni i spored mene shte se zaformi dobra i polezna diskusiq, a mozhe i da ti doidat i na tebe idei. Ima useri tuka deto sa gotowi da obsyzhdat. taka che ne byrzai sys zaklucheniqta otnosno foruma, ot pyrwite 2 posta. Na seki mozhe da mu doide menzisa w nepodhodqsht moment! Bydi po-toleranten!!!


------


eto! to dazhe dokato sum ti pisal i te horata sa si go kazali s dumi prosti! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe, a twa pyrwoto ne e li praweno za wirtualnoto studio na MM. Shtoto ako e taka towa donqkyde obqsnqwa leko low-poly wida mu, kakto go beshe opredelil s prawo ovendelon.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:) Dobre de, move bi reagiram malko pribyrzano. A ne bi trqbwalo, tyj kato dale4 ne sym genialen trimeren grafik ili wse o6te trimeren grafik wyob6te (po-mojte si standarti primerno). I dwete qtvr-4eta sa naistina dosta sempli, twa ne me obivda. I da, be6e mi interesno da naprawq ne6to kato wirtualno studio. Ideqta ne be6e tolkowa wnu6iterlen modelling il iteksturirane. Po-skoro iskah da izkaram nqkakwa stilistika, a ne kakto w drugata scena, koqto e dosta po-"rapokysana". Ina4e da, bi bilo hubawo kato se wrytne 4owek nazad da widi ne6to. Prosto naprawih i dwete ne6ta w edin konkreten period nabyrzo i re6ih da akcentiram wyrhu osnownite elementi.
Ina4 ok. Zwu4ite naistina dosta ukoravitelno, koeto naistina me radwa:) Sywsem skoro mislq da se wglybq otnowo w Maya-ta i da naprawq razni ne6ta. Wednaga 6tom sym gotow 6te wi go pokava i 6te 4akam kritiki i preporyki. 6te e naistina strahotno ako movete da mi pomognete wypreki wsi4kite tezi bozi s acaountite:) I takaa.. Ne se otkazwam.
I malko dopylnenie kym predstawqneto. Sywsem doskoro se opitwah da prawq 3D-ta na starata si ma6ina. Towa be K6 na 166Mhz s 32MB RAM.. sme6na istoriq. Sled hiledite skapwaniq na diska mi ostanaha samo kup4ina teoriti4ni poznaniq i publicisti4nata praktika, s koito si izkarah pari za nowata ma6inka. Koqto si e sywsem nared i imam we4e priblizitelno ot mesec i ne6to. Tyj kato sega se diplomiram (Grafi4en dizajn i plastika w "Nikolay Raynow") i pi6a statii za kavi-re4i tri mesta ne mi ostawa po4ti nikakwo wreme za 3D-ta. Koeto adski mnogo me drazni i sywsem skoro 6te se promeni. Imam o6te dosta da u4a i da zapylwam nemalko propuski. Wie 6te ste pyrwite, koito 6te widqt rezultata:)
P.S. : Bih wi pratil i razni risunki, samo 4e pri nqkoe ot formatiraneto otidiha a sa nqmam kyde da gi snimam. KAkto i da e, mislq da namerq na4in i da wi pokava razni ne6ta:)
Pozdrawi : Milen
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

reverned написа:
:) Dobre de, move bi reagiram malko pribyrzano. A ne bi trqbwalo ...


ami chestito chlenstwo w 3D cluba :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

!!!
Tozi forum naistina e pylen s iznenadi! Neznam kakwo powe4e da kava, oswen edno golqmo BLAGODARQ! 6te gledam da ne wi razo4arowam prekaleno mnogo:) Nadqwam se skoro i az da wi iznenadam priqtno. Radwam se 4e we4e sym 4ast ot kolektiwa, tyj kato po4na da mi stawa dosta interesno tuk..
Hajde sys zdrawe i blagodarq otnowo za posre6taneto:)
pozdrawi : Milen
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov