Graphilla.com :: Преглед на тема - produljenie na tema....
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

produljenie na tema....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 5:47 pm    Заглавие: produljenie na tema.... Отговорете с цитат

misla 4e Mucho beshe postval nyakakvi svoi razrabotki po temata... ta tia dni mi se naloji da sedna i az da pravya logo za na Prista otbora po motosport.... nyakoi ot vas sa vijdali matora predi.... ei go siga ve4e i na logo.....

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Едва ли това е най-добрата переспектива за мотора (малко кофти ни е обърнал гръб), освен това можеше да се опиташ и някаква динамика да изкараш откъм шрифт, този в момента стои доста статичен.
Мисля че още работа иска ;-))
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeee, mene me radva tva
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Едва ли това е най-добрата переспектива за мотора (малко кофти ни е обърнал гръб), освен това можеше да се опиташ и някаква динамика да изкараш откъм шрифт, този в момента стои доста статичен.
Мисля че още работа иска ;-))

ne mislq 4e potora ni e obyrnal grub???
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Minimiro ти тоя мотор само на тоалетна хартия не си го слагал още
Вземи сложи нещо друго ве!
Или поне друг изглед - на задна гума, наклонен на дясно и пр
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nema brat4e....lyubimite polojenia na motora ne gi opredelyam az...oshte po malko pa na zadna guma...... sha ma izdat s parcalite sha ma izdat....

P.S. Ku treva i na tuvaletna hartiika sha gu turim be :) ... kolko mu e :)
P.S.2. am Valbo otbor po motorsport ko drugo da mu slagam osven mutorite bra :). Osven tva nam shto si4ki jiveete s ubejdenieto 4e motora e se edin, ne e, 8 li 10 li byaha...e verno sal maniacite i az gi razpoznaame :) (az po zonite za retush :oPPP )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох тез клиенти;-)
Цвят поне няма ли да вкараш?
ако не се лъжа - май зелено имаше в логото на приста оил
И вярно - много статичен тоя фонт
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

cvyat pone zasega ne..... tui malko taka momentno se naloji da go zmisla... i pone zasega ne se pridvijda upotreba konkretno za nikude...ma nishto 4udno da me stegnat nekoi den...ninam...KMDV*.. kakto kazva bashticata....



/* Katu Mu Dodi Vremetu....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kogato si blyskah tikwata po toz project nou psueh 4e malko se polu4awa logo v logoto (ma to twa si e iskane na klienta) ...

... ina4e toz mator ne znam dali e dobre, no opredeleno si mqza na mator (za razlika ot mojto :) ...

... oba4e toz font 4estno ni my kefi - mqza mi kat za ime na spisanie, a i drugo mislq si 4e matora trea da ima po-centralno mqsto ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Matora si e OK, obacheeeee....... izobshto ne sam uchakval ot tebe takova LAISHKO izpalnenie s fonataaaaaaaaaaaaaa........

Mini, mama, neznaish li, che horizontalnite gredi vinagi trebe da sa po tanki ot vertikalnite ????????? Sledushtia pat kato promeniash geometriata na font, otdeli 5 min da prinedesh neshtata pone po osnovnite pravila na typo-to. BATI< IMA SI JELEZNI PRAVILA v nekoi neshta beee... i tva ne podleji na komentar........
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
...Sledushtia pat kato promeniash geometriata na font, otdeli 5 min da prinedesh neshtata pone po osnovnite pravila na typo-to.........



e tva si beshe laishko izkazvane.... :)
moe da ima takiva pravila, niznam, ma da si me videl mene nyakogish da buzaram font?m?
I otde ti pa hrumna 4e sha sedna na ri4ica demek na to4ka po to4ka da go izpisvam be aloooooo :o)))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ia mi dai ti imeto na fonta deto hor. gredite sa tolkoz debeli v sravnenie s ver. ???? Opanal si ko nagore i ne si gu oprail.

Trebe se starae chuvek na taia niva.... kat ne ti sa starae, ne sa fashtai za neia>>>:)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2003 7:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

purvata mi rabota utre she e da izrova fonta, 4e she poteglyam :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Май 09, 2003 10:39 am    Заглавие: LH! Некви чудеса се случват! :-))) Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Matora si e OK, obacheeeee....... izobshto ne sam uchakval ot tebe takova LAISHKO izpalnenie s fonataaaaaaaaaaaaaa........

Mini, mama, neznaish li, che horizontalnite gredi vinagi trebe da sa po tanki ot vertikalnite ????????? Sledushtia pat kato promeniash geometriata na font, otdeli 5 min da prinedesh neshtata pone po osnovnite pravila na typo-to. BATI< IMA SI JELEZNI PRAVILA v nekoi neshta beee... i tva ne podleji na komentar........




:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov