Graphilla.com :: Преглед на тема - wip - zamuk :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

wip - zamuk :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Пет Дек 22, 2006 1:32 am    Заглавие: wip - zamuk :) Отговорете с цитат

purvo chak parolata mi trqbvashe 3-4 puti za da q ucelq zagubih se za dosta vreme , online pokera ne se otrazqva dobre :) che taka de vzeh si novo pc i me hvana nostalgiqta za 3d i reshih da se hvana da napravq neshto tova oshte dalechen wip , no reshih da postvam pgogress tuka , vutre v dvora tova e samo 1 - 3 ot cqlata sgrada osnovnata chast oshte nee napravena oshte detail mi trqbva dosta da dobavqm i zamisala po natatuka shte go razberete oha stiga sam pisal , no mi beshe interestno kakvo mislite , finala shte e environemnt sys trevichki reka okolo zamuka kato v filmchetata druvcheta ala bala.

p.s a tuka e i momentqa da spodelq novoto si pc i da mi kajete mnenie
core2duo 2.3 ghz , 1gb ddr2 667 mhz , nvidia 256 ?

ae cheers na sichki stari kucheta gl

_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Съб Дек 23, 2006 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vlad74



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 865

МнениеПуснато на: Съб Дек 23, 2006 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zapochva da dobiva mnogo dobur vid.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2006 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен сякаш текстурата на камъните леко ми едрее... но като цяло наистина готино почва да става :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Сря Дек 27, 2006 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


eto malko updates s texturite i nqkvo prostichko nebe , kato zamaka shte e dosta otdalechen zatova ne e nai detailniq v istoriqta no shte vidim natatuk kakvo shte stane , ima oshte rabota po portite i nqkoj drugi drebolii
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
graffitiman



Регистриран на: 19 Апр 2006
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 29, 2006 3:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер става..а каква е идеята за крайния рендер...щом замъка няма да е основния "герой" в сцената:)?
_________________
http://wireframe-studio.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov