Graphilla.com :: Преглед на тема - мИстика...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

мИстика...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 12:42 pm    Заглавие: мИстика... Отговорете с цитат

Mi.... tva e, nov produkt s istoria... tai pone kazvat....




_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaa, ei vi i edna menta... ako vi e tejko :)


_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Теее, тез етикети станали кат слънце, щотоооо е казано - кога една работа се прави с огромно желание - има добър резултата....)))Р

* Кога ще обсъдим тва- "Etikiteraneto si ima edni stranni za BG principi... "?
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 2:25 pm    Заглавие: чудесно! Отговорете с цитат

Особено на ментовката;-) Абе, LoveHate си е... LoveHate!
А отзад на бутилката има ли етикетчета? Там, дето се изброяват неповторимите вкусови качества на продукта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ima estestveno, ama te sa po skoro da se nanesat hiviadite indikacii iziskvani ot darjavata.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

такаам... аз се си мисля, че за да се коментира нещо подобно е добре даму се даде най малкото ценовия сегмент и таргета, за който се бори - щот за момента виждам не лош етикет, тип >>>


БТВ - тва в кръгче посредата с цифричка да се покзават медалите - стандарт ли е?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се питам за ценовата група

Етикета е доста изчистен и стилен
Определено ми харесва - падам си минималист.
Но все пак да питам - топлия печат задължителелен ли е на етикети за алкохол?
На мен винаги ми е стоял снобарски
Слава богу все повече взеха да го махат от виненните етикети
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
такаам... аз се си мисля, че за да се коментира нещо подобно е добре даму се даде най малкото ценовия сегмент и таргета, за който се бори - щот за момента виждам не лош етикет, тип >>>

БТВ - тва в кръгче посредата с цифричка да се покзават медалите - стандарт ли е?



Tochnia izraz tuka e "nalojeno klishe" sreshta se mnogo chesto i iavno raboti. Primeri bol po cel sviat

47- 4,60, 55 - 5,70 - tva estestveno varira spored magazina

Bori se sas vsechki BG aniseti, no gi nadvishava cenovo s okolo 90 st.

btw, tva e dosta star etiket na ricard, neide ot 40-te, lele shto etiketi izgledah po minalia mesec:)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ValBo написа:
И аз се питам за ценовата група

Етикета е доста изчистен и стилен
Определено ми харесва - падам си минималист.
Но все пак да питам - топлия печат задължителелен ли е на етикети за алкохол?
На мен винаги ми е стоял снобарски
Слава богу все повече взеха да го махат от виненните етикети


Da ne go podfashtame tva vikam, nai malkoto shtoto e vapros ne samo na design, ami i na marketing.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:


Tochnia izraz tuka e "nalojeno klishe" sreshta se mnogo chesto i iavno raboti. Primeri bol po cel sviat

47- 4,60, 55 - 5,70 - tva estestveno varira spored magazina

Bori se sas vsechki BG aniseti, no gi nadvishava cenovo s okolo 90 st.

btw, tva e dosta star etiket na ricard, neide ot 40-te, lele shto etiketi izgledah po minalia mesec:)))


бффффффффф.......... дубре де...
тогази щом надвишава ... що няма да кажем тежкия вид на Рикар..? или да кажем "интересния" на Ouzo?
седи ми семпло и просто - може и "лоша снимка" да си напраил... ама и на хартия ги гледах и не ми седяха много тежкарски и "снобарски" дет би казал ВалБо..

аабе - не схващам азе - не са ми силната страна етикетите - клишета, млишета - дали работат или не ша каите вие според продажбите - аз мое кат страничен наблюдател само да кажа, че нещо не ми се връзва тоя дизайн с нещо дето ще е "по скъпо"...

с история била... ми.. не я фатам и историята... освен медалите - ама то напоследък секи слага медали- я ги има я ги нема..

та... нещо ми куца в концепцията... незнам кое е - пък и едва ли има смисъл да го търсим щом сичко е отпечатано и бутилирано, па мое и да не съм прав - ама според мене тва не ти е "бест оф дъ бест" работата...

мда...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бффффффффф.......... дубре де...
тогази щом надвишава ... що няма да кажем тежкия вид на Рикар..? или да кажем "интересния" на Ouzo?
седи ми семпло и просто - може и "лоша снимка" да си напраил... ама и на хартия ги гледах и не ми седяха много тежкарски и "снобарски" дет би казал ВалБо..


- Shtoto shushe RICARD struva 26-28 lv i nikoi ne se stremi nam negovata vizia. Prekia vizualen konkurent e sinia etiket na Peshterska primerno.
- Koe Ouzo tochno imash predvid ???? Shtoto tam ima vsekakvi etiketi, nekoi ne sa mnogo interesni

с история била... ми.. не я фатам и историята... освен медалите - ама то напоследък секи слага медали- я ги има я ги нема..











Samo ot DEVETNAISETI VEK ti pokazvam. Originalite i prilejashtite kam tiah gramoti v Starozagorskia Istoricheski Muzei moe da vidish ako si mislish che ta budalkam.

та... нещо ми куца в концепцията... незнам кое е - пък и едва ли има смисъл да го търсим щом сичко е отпечатано и бутилирано...

sha si pozvolia da ne sa saglasia...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

офф... чай че не се разбираме нещо..

Shtoto shushe RICARD struva 26-28 lv i nikoi ne se stremi nam negovata vizia. Prekia vizualen konkurent e sinia etiket na Peshterska primerno.

така - не казвам да се буташ с Рикар - а че няма "тежкарско" излъчване за да е НАД конкуренцията - ... ся ако тая конкуренция е с правени в 3ти клас етикети ... вече друга дума..



Koe Ouzo tochno imash predvid ???? Shtoto tam ima vsekakvi etiketi, nekoi ne sa mnogo interesni

имам предвид не конкретно узо - а че повечето им етикети бягат от "клишето" - поне така си мисля... пак не искам да сравнявам с узо...

тва за медалите ви го знам - не визирах че вие ги нямате или нещо подобно - имах предвид че знайни и незнайни пивовари, винари, масти... незнам как се нарича производителя - праскат медали като за световно и никой не им верва вече... и Цар киро чакам да си сложи медали на Джони-то...

та... нещо ми куца в концепцията... незнам кое е - пък и едва ли има смисъл да го търсим щом сичко е отпечатано и бутилирано...

sha si pozvolia da ne sa saglasia...
- ъъ.. с кое не си съгласен - че нещо е сбъркано или че няма смисъл да го търсим..?
ако е с първото - ок - няма проблеми - никога не съм твърдял че съм прав - ако е второто... също ок - нека търсим :)Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dubeee, razbrahmi sa:))) Pak sha vidim dali sme bili na praf pat na esen, ga se broiat pilcite:))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov