Graphilla.com :: Преглед на тема - Де е попа да му се жалвам ази?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Де е попа да му се жалвам ази?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Май 13, 2003 5:06 pm    Заглавие: Де е попа да му се жалвам ази? Отговорете с цитат

Ей т'ва си е според мене баш за тука!
Начи къв ми е проблема, пиша си аз анкета с 4 възможни отговора. Пускам си я обаче виждам аз правописна грешка в единият от възможните отговори, давам промени ноооо немога да променям вече написаните по-рано възможни отговори. ОК, примирих се, но лошото беше, когато открих грешка в текста на самата тема. Еее, викамси аз, нали като натисна "промени" ми дава да променям поне текста на темата и си влизам, оправям си грешката и давам "Прати" и к'во да видя!
Анкетата, която допреди малко беше отгоре на темата и на която имах 8 отговора вече я няма. Ужас, викам си, натискам "промени" отново, запрятам ръкави и разписвам наново отговорите, при което те се появиха отгоре, но незнайно откаде се появиха и старите възможни отговори. Ся анкетката ми седи с дублирани възможни отговори и аз нищо немога да направя по въпроса.

Та питам аз Арменския поп (който надявам се е преживял атентата) ко да праа ся с тая омазана анкета кат са ми вързани ръцете?
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Арменския поп
Млат божи


Регистриран на: 08 Май 2003
Мнения: 11

МнениеПуснато на: Вто Май 13, 2003 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еклесиаст 7:20 Наистина няма праведен човек на земята, Който да струва добро и да не греши.

Простена ти е грешката при списването на анкети чадо мое!

Сакън!
_________________
Написано по Божията воля, лето второ от рождението Грпхллско.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Май 13, 2003 5:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Арменския поп написа:
Еклесиаст 7:20 Наистина няма праведен човек на земята, Който да струва добро и да не греши.

Простена ти е грешката при списването на анкети чадо мое!

Сакън!


Охх олекна ми!
Дручко си е като се пречистиш :))))))))))))))))
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Май 13, 2003 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А е дядо попе, ти кат' по-близък или по-скоро като връзката между мен и всевишния, не би ли могъл да го помолиш той със своята всемогъща сила да оправи бакиите на мен грешния, като изтрие дублиращите се отговори в анкетата ми?

Жив да си дядо попе!

Сакън!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov