Graphilla.com :: Преглед на тема - Simeoncho ( zavrushtaneto )
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Simeoncho ( zavrushtaneto )
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Simo



Регистриран на: 19 Фев 2003
Мнения: 70
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 10:43 am    Заглавие: Simeoncho ( zavrushtaneto ) Отговорете с цитат

http://kvartal49.hit.bg

o4akvaite samuraiski me4 3d mnoo qk :)

ne me psuvaite ako ne vi haresat tvoreniqta mi oba4e

moderatorite, haide da mi pozvolite dostap do sushtestveniq forum ve4e :)

Note 4e tezi kartini sa praveni dosta otdavna. Grobishteto sam go pravil na Bryce... bukvalno ot kvadrati e. Mislq da go presusdam v Maya ama po-natatak...

Priqtno gledane
_________________
Render your imagination
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bryce :-( Никога не съм го смятал за сериозен софтуеър, за малкото ми братче да се забавлява - да, ама иначе не. Хубаво е че си се ориентирал към Maya...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Simo, neshtata ti ne sa loshi, nai-huuto e 4e imash jelanie... malko cvetovete ti bqgat, ama tva sa opraq(mai:P) ... Ta naistina vzemi se mahai ot toq Bryce i naprai neshto v Max-a ili Maya... kato cqlo, za na4alo e ok :)
a mr_j - Bryce ne e neseriozen software, to si zavisi kak se polzva...moga da kaja samo 4e si ima SERIOZNI vyzmojnosti za klasa si...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да и от 100 км се вижда че е Браис, ще ми е интересно да видя нещо което е сериозно и е правено на тази програма. Знаеш ли какви работи е правила едно време моята приятелка на Win Paint или като се казваше онази глупост в аксесоарите на Windows, чак човек да не повярва, но това не значи че не е предназначена за деца до 7-8 год.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 1:15 pm    Заглавие: Кеката Отговорете с цитат

мда, верно, ма то и молива е инструмент И за чертане, а въглена е отпадъчен продукт :Р :))) абе тая тема е спорна, инструмента е главата, другото е технология...кой квото му харесва... и както е свикнал
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 5:09 pm    Заглавие: Re: Кеката Отговорете с цитат

Kekata написа:
мда, верно, ма то и молива е инструмент И за чертане, а въглена е отпадъчен продукт :Р :))) абе тая тема е спорна, инструмента е главата, другото е технология...кой квото му харесва... и както е свикнал

е да ама ще ти отговоря в твой стил:
а е той и молива е инструмент за рисуване ма немойш с него да напрайш картина с маслени бои нали!!!

идеата е не 4е немое ама сичко си има граници на възможности и качество. Не че мноо разбирам от възможностите на програмите за 3Д ама сравнението е нелогично.


P.S. BTW Симо, тия айсове не са ли правени с тулсовете по дефолт, искам да кажа тва не си ли го предлага самата програмка доколкото си спомням?!?
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 5:28 pm    Заглавие: Kekata Отговорете с цитат

дам, доста трудно ша е да са напрай с молив маслена картина :)))
не ми са проба ся де:Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Na4i, pi4 Bryce-to moje i da ne e sred serioznite softove no vupreki tva neshtata v nego ne svurshvat, da plyosnesh gotov primitiv i dadesh render... makar i sravnitelno ograni4en otkum edit sredstva se si pomojva tva i li onova....

P.S. Te ti neshto ot mladejkite mi zalitania po temata.....

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 6:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

de sa madamite ve miro?:)) taka mno pusto, na dinozavri otiva :P
abe i az tva razpraqm - gotin render ima software-to, a i az kato sym go polzval, sym importval modeli ot max-a... to ina4e i nqa kak
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Май 12, 2003 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ta kato sym po4nal, q kaji Stelko kak sa pishe 4e neshto nemoa go vidq koi e :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zmei Gorianin



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 7
Местожителство: Vdun Gorite Tilileiski

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 5:51 pm    Заглавие: Re: Simeoncho ( zavrushtaneto ) Отговорете с цитат

В това гробище Immortal ли вилнеят? Личи си Блек металската ти душа:)))
_________________
Bury me in velvet dream
Lest I unduly wake
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
xMedion



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kakto se vizhda che imash zhelanie puk i ako razpolagash s nqkoj seriozen software kato Maya ili Max shte naprednesh dosta (ako ti se davat tolkova pari :) nekvi si hilqdi dolari az trqbvashe da subiram ot zakuski :P~)


btw...
edinstvenoto gotino neshto na bryce koeto sum vizhdal v neta beshe onaq kartinka ot logoto na programata edno plazhche... taka i ne vidqh drugi zapomnqshti se :(

_________________
Threedy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не си гледал начи, :) аз съм попадал на наистина яки неща.. ма не помня де :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 8:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

xMedion написа:
kakto se vizhda che imash zhelanie puk i ako razpolagash s nqkoj seriozen software kato Maya ili Max shte naprednesh dosta (ako ti se davat tolkova pari :) nekvi si hilqdi dolari az trqbvashe da subiram ot zakuski :P~)


btw...
edinstvenoto gotino neshto na bryce koeto sum vizhdal v neta beshe onaq kartinka ot logoto na programata edno plazhche... taka i ne vidqh drugi zapomnqshti se :(

Начи не си гледал нагоре във същия този форум - да не искаш да кажеш, че на Минимиро картинката не е хубава а? :))))))))
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

koceto написа:
Начи не си гледал нагоре във същия този форум - да не искаш да кажеш, че на Минимиро картинката не е хубава а? :))))))))


Никой не е казал такова нещо :-)))), но ... пак си личи коя е програмката с която е направена картинката, еи за това говоря аз.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nyakoga.... v dale4nata 97 ili 8-ma beshe.... kogato izkaraha purvia Bryce 2 za PC...v togavashnia ni ofis (Kekata znae) se motkaha razni reklamni materiali na togavashnite Metacreations.... ta izmejdu tyah..... imashe i edin na Bryce.... ko da vi kaja..... shapka im svalyam na tia det sa ya praili...spored men osnovnia problem na Bryce-to e 4e e dosta muden otkum render...i pone az, se iznervyam mnou burzo i 4estno kazano neznam adjeba na kvi mashini gi praat tia neshta...oshte po-malko puk za onia vremena....togaa P133 mi rendirashe 3 obekta na krust i edna voda v razmer 1024x768....okolo 10h.... da sega sa po-razli4ni neshtata, 1000x slojni sceni za ekran pone se rendat otnositelno burzo...ma resha li da polzvam za print...otide pak nekoi i drug 4as....

P.S.1. Ei za tui sum go polzval samo kato render

(Za tehturata na backgrnda si znam)

P.S.2. Ei go uspyah da izrova nyakoi ot lyubimite mi Bryce neshta koito sum vijdal....





v toya slu4ai yavno e izpolzvan samo za render






Последната промяна е направена от minimiro на Чет Май 15, 2003 2:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бива - бива :-) Не са чак толкова зле, а N2 /5 изглеждат доста добре, като за правени на Byce
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 2:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mr_j написа:
Бива - бива :-) Не са чак толкова зле, а N2 /5 изглеждат доста добре, като за правени на Byce

ахам , и аз така мисля
за No 2 даже ако някой ми каже че е снимка ще се вържа - мноо е яка.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aquadark



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 39

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe bryce si e programa za pravene na abstraktni kartinki be, tva si e vseizvestno - nikoi ne se e hvurlil da pravi landshafti, sled kato ima terragen ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Simo



Регистриран на: 19 Фев 2003
Мнения: 70
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mene mnogo ma kefqt rabotite na minimiro
minimiro,

na max li si modeliral i shader-iral :) butilkite ? nqkoi znae li ot kade da si zema plug in za import i export mejdu maya i bryce, 4e na maya rendera e pod sqkva kritika. Basi mizerniq render bih kazal :)

tos bryce 5 na4i gotin bill q mi kajete ot kade moga da go drupna ot neta

--------------

4udq se sega s kogo da otida do grobishtata da vidq kakvo predstavlqva paraklisa. pomnq kato bqhme malki s oshte edin mnogo vajni nqkvi sa per4ehme 4e otivame na grobishtata v 12 ve4erta i kato priblijihme malko mehani4no i dvamata se oburnahme na 180` i pobqgahme :)) (haha)

molete se da ne iz4ezna misteriozno
----------------

kajete s koq programa kak da napraq "puffy" objects. Stawa vupros za puhesti obekti kato oblaci. iskam nebe s oblaci da napraq :)
_________________
Render your imagination
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov