Graphilla.com :: Преглед на тема - ---,-'--<@
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

---,-'--<@

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 9:37 am    Заглавие: ---,-'--<@ Отговорете с цитат

ei na tuka edno semplo webche... za firma deto predlaga kozmetika ... da kajete ko mislite ... logoto si e tehno .. predlojih go malko po prilichno da se polzva za web-a ama ne i ne ... iavnu ne moa da ubejdavam kato horata ... oshte se programira po nego i ne e zavyrsheno ...

http://www.antoanette.com/
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

oformlenieto na butonite e ednakvo s zaglaviata na rubriki. Linkovete sa ti ednakvi s niakoi ot zaglaviata a i strelkite koito polzvash poniakoga sa butoni poniakoga ne. Tva ne e mnogo dobre.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 10:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

extra si e saitcheto
samo deto naistina strelkite sa mu v poveche i se poobarkva chovek
no ne e bolka za umirane

moje bi malko raznostilni ako sa shte stane po-iasno koe e link i koe ne

ima i izpisvane na pat

Козметика -> Еднократни материали -> Игли Ballet

shte ulesnite posetitelite na saita, ako slojite link na tozi pat
da e lesno
spestiavash klik, a i neka se razhojdat po-lesno v saita
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 11:03 am    Заглавие: Здравей! Отговорете с цитат

Хубав ти е проектът!

Ако позволиш - няколко неща:

- Тези скролове! :-( - големи, тромави, сиви... и търсачката
- Логото на academie - Чернее, мисля, че можеш малко да го сивнеш, за да не дразни очите толкова, още повече, че на сайта на academie си е светло сиво.

И още нещо, има разлика в композирането и изписването на логото на сайта им, и това, което си сложил ти.

Страхувам се, че тук, където го видях, е още по старо, а и е композирано по трети начин.

Успех! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм почитател на frames, и ми е малко дървено използването им за news секцията. И тези submenus на "Козметика" и "Фризьорство" са ми малко missplaced.

Като цяло, горната навигация ми се струва малко "бегла" - не се отделя категорично като нещо важно. Може би малко по-наситен цвят, малко по-агресивно представяне: bold шрифт и стрелки само на навигацията би помогнало - стрелките наистина идват малко в повече.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kato tsqlo ... simetriq ima ... v progresivna kombinatsiq s sushata ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria za kritikite na vsichki ... :-) shte si vzema pouka, no nali znaete niama perfectni hora ... niama perfectni klienti ... niama i perfectni site-ove ... :-)) vajnoto e che klienta e dovolen i si e platil :-)))

Snaker :
brao ... mnogo iako tva tvoia skin ... kak si si go napravil ?? dobre che go pusnah toia smotan site ta da vidime pone edno neshto hubavo breee ... brao brao ... evalakrka ... pozdravi na tvoia kolega ... ako iska po takiva snimki i ne moje da prestane da misli za tva da svirne ... imam goliama kolekcia s vagini .. moa da share-na niama problemi :-)))

za drugoto prosto niama nujda da pisha i da se opravdavam ... ne staa ... nema beveli ... na bokluka ... znam !
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivgin



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 56
Местожителство: В съня на черния цар

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 10:07 am    Заглавие: :))) Отговорете с цитат

Такива червени линии и отметки не съм виждал от златния век на Студио Визия насам :) Обаче Snaker е прав за всичко, което е писал. И това за бевелите изобщо не беше на място. За разлика от коментара за линиите.

Само искам да добавя, че мисля, че горната хоризонтална навигация, ще стане по-хомогенна и удобна за използване, ако е в едно розово, а не в 4 различни негови нюанса... И стрелката ми е малко груба и не на място в комзметичен сайт.

PS. На Мак сайтът не изглежда добре изобщо. Но това сигурно не зависи от теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

f написа:
Blagodaria za kritikite na vsichki ... :-) shte si vzema pouka, no nali znaete niama perfectni hora ... niama perfectni klienti ... niama i perfectni site-ove ... :-)) vajnoto e che klienta e dovolen i si e platil :-)))

Snaker :
brao ... mnogo iako tva tvoia skin ... kak si si go napravil ?? dobre che go pusnah toia smotan site ta da vidime pone edno neshto hubavo breee ... brao brao ... evalakrka ... pozdravi na tvoia kolega ... ako iska po takiva snimki i ne moje da prestane da misli za tva da svirne ... imam goliama kolekcia s vagini .. moa da share-na niama problemi :-)))

za drugoto prosto niama nujda da pisha i da se opravdavam ... ne staa ... nema beveli ... na bokluka ... znam !


Heh ... nachi skina e moi dotolkova che sam go tursil dulgo vreme i che kato che li e praven za men ... za blagodarnostite otnostno vehtiq ti site i kak e pokazan s hubav skin mojesh da se oburnesh kam designer-a na skina ne go znam koi e ...
Az ochakvam sledvashtata petiletka da vzemesh da napraish neshto - inak si gola voda i na gol guz pishtov si turil ... kato shte se odurvqme pone da ti go kaja i poveche da ne ti pisha po designite shtoto smisul nema ... shtom go e odobril klienta oznachava slednoto neshto - NISHTO.

Ivgin - brato ... abe to ot tva deto chuvam ... ne e svurshil zlatniq vek na visia ... skoro moe pak za Ivailo Lenkov da bachkame ... pone premii solidni zimah deeba ... na fona na tselata naseratsiq :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на тези дизайни според мен може да се гледа като на епидемия... едни и същи щрихчета, едни и същи over-и на бутоните, едни и същи каренца...и се множат ли множат...
пак само според мен трябва да се третират с райд такива работи...

eфчо... и bevel да сложиш същото ще си остане...ама не си виновен ти де...брадатия на някои дал...на други взел...тебе направо те е оскубал кат банатска гъска.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Purvia put kato vljazoh, neshto me razdrazni, ama ne mojah da opredelja tochno kakvo e.
Kato go poglednah sled izvestno vreme se usetih. Celia site mi dava useshtane za starost, vse edno e izbeljala ot slunceto reklama. Tova opredeleno ne e prijatno useshtane.
Ne moga da usetja i namerja i akcenti. sjakash vsichko e ednakvo vajno.

tova sa mi vpechatleniata. nadjavam se da sa ti ot polza.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 4:56 pm    Заглавие: cvetovo... Отговорете с цитат

asterix - sylasen sym s teb.
ima nesto drugo koeto vinagi sym se 4udel!? zasto pove4eto parfumeriini i ot tozi sort firmi zalagat na rozovi cvetove..mn gadno:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivgin



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 56
Местожителство: В съня на черния цар

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 7:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти в какъв цвят би я направил? В общи линии всичките козметики, които съм виждал, са в розово, бяло и тъмносиньо. Другите неща... те са елитарни, ако си Calvin Klein може и да си позволиш кафява опаковка, но ако просто предлагаш масова козметика, залагаш на сигурното.

Сега можеш да питаш и що стаите на бебета се правят в розово и светлосиньо :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 1:51 pm    Заглавие: re Отговорете с цитат

nqmam nisto protiv siniat cvqt. Naprotiv, daje me kefi mnogo..
a bebeshkite stai nqmat nisto obsto s parfiumeriata:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wakeop



Регистриран на: 08 Май 2003
Мнения: 62
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ivgin написа:
Ти в какъв цвят би я направил? В общи линии всичките козметики, които съм виждал, са в розово, бяло и тъмносиньо. Другите неща... те са елитарни, ако си Calvin Klein може и да си позволиш кафява опаковка, но ако просто предлагаш масова козметика, залагаш на сигурното.

Сега можеш да питаш и що стаите на бебета се правят в розово и светлосиньо :)


Ами тревисто зеленото? Навява на мисълта, че става въпрос за природни продукти, даже и да не е така. Свежо, чисто... като за козметика.

Абе не е в цвета проблема (само), ама щом клиента си го е харесал и платил, така ще си остане явно :)
Аре, до следващия сайт на f :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov