Graphilla.com :: Преглед на тема - Uspokoite se be, hora...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Uspokoite se be, hora...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  

Pisna li vi ot vsichki tia sporove
Da!!!
80%
 80%  [ 16 ]
Ne!!!
10%
 10%  [ 2 ]
Ne znam...
10%
 10%  [ 2 ]
Общо гласове : 20

Автор Съобщение
The Fish



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 20
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Май 18, 2003 8:38 pm    Заглавие: Uspokoite se be, hora... Отговорете с цитат

Zabeliazul sum che naposleduk neshto kato 50% (na oko) ot povecheto temi se prevrushtat v nekuv tup i bezsmislen spor...Pisna mi basi...Ne moje li da se uspokoiat vsichki, da se napravi neshto...Tva ne e forum za psuvane i sporene, vikane i karane. Basi ne sum chlen tuka za da moga 50% ot vremeto prekarano v graphilla da cheta nekvi tupi sporove. Ako iskah da gledam spor shtiah da si pusna grucka televizia rano sutrin (za tezi koito ne znaiat - te sa si ebali maikata - primerno 3ma choveka sporiat - vseki vika na mikrofona po edno i sushto vreme). Basi prosto po-leko go karaite...
_________________
Living happily is being free...
Being free is being like a Fish in a sea!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov