Graphilla.com :: Преглед на тема - affect media poster
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

affect media poster
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Maria. A



Регистриран на: 20 Мар 2007
Мнения: 22
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 12:50 pm    Заглавие: affect media poster Отговорете с цитат


Joking
_________________
Maria Alexandrova. Head Promotion Dept. Affect Media Ltd. www.affectmedia.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еххх... фонтовете... фонтовете :)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
еххх... фонтовете... фонтовете :)))

:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еххх разностилието разностилието ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пон Май 28, 2007 3:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе ... чайките ми харесват :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Maria. A



Регистриран на: 20 Мар 2007
Мнения: 22
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 9:11 am    Заглавие: TONY THOMAS POSTER Отговорете с цитат


Joking&Peter
_________________
Maria Alexandrova. Head Promotion Dept. Affect Media Ltd. www.affectmedia.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 9:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има нещо изначално сбъркано в тия неща... Лош дизайн, лошо съчетание на илюстрациите с останалите елементи, кофти избор на шрифтове... Работете върху тия неща, че тъпчете на едно място... Клиента може да си ги харесва, ама на вас трябва да ви е терсене!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хахаха на кво сте го направили Тони :)
яко генгстааа ...

логото на ПР що там и така резнато ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kdjenev



Регистриран на: 03 Авг 2006
Мнения: 487

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 1:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kliment написа:


логото на ПР що там и така резнато ?


Да логото Ви и надписа T.Thomas се бият нещо, може да се създава такова впечетление заради черния надпис и черното в логото Ви, а и човечеца си е стъпал върхи сайта и 'toni' с бая зор и взиране се чете. Иначе като цяло ми харесва, особенно силуетите на ганкстерите.
_________________
save ass
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:))))))))))))))))))))))
Лелеееееее, тхой е навсякъде.
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 6:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе в карайна сметка комбинация от добър илюстратор и слаб дизайнер...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
абе в карайна сметка комбинация от добър илюстратор и слаб дизайнер...



..не мисля че илюстрацията е правена специално за целта, по-скоро виждам един доста несполучлив колаж. Некой?

:)))
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Maria. A



Регистриран на: 20 Мар 2007
Мнения: 22
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност илюстрацията е направена специално за целта.
_________________
Maria Alexandrova. Head Promotion Dept. Affect Media Ltd. www.affectmedia.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2007 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

изцяло на илюстрация е трябвало да се осляняте
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
solaris



Регистриран на: 11 Фев 2005
Мнения: 58

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 1:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хейт мадафака круто пак се изказа арогантно. когато успеете да изкаравате достатъчно кеш от 'постерчета' и 'флаерчета' и да плащате свестни заплати на екипа ви, вместо да си продавата гъзовете за опаковки на капачки за буркани и маргарин тогава бъдете толкова тежки и арогантни(знам че повечето могат и повече, ма работят във визиткарника/печатницата и се не ги огрява). В цялата графила, хората които наистина могат да си позволят да се изказват така, заради нещата, които са направили досега се броят на едната ми ръка (ае малко отгоре). ако бях стигнал до момента до който са го докарали афект медиа, щях да ви се изсмея. честно. аман от мишки качили се таблети. тва е поредния форум в който има пълна липса на респект към работата на другите. типично българско и селско. и не - не смятам, че забележките на повечето от вас са глупави - напротив. дразни ме липсата на респект и порива да се блеснем за сметка на другите (особено изказването,че са чорили илюстрацията и са направили колаж, даже и се нахъсвате един друг, бахти неприятните) :(
_________________
www.bassline-bg.org // www.myspace.com/dj_solaris
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 8:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама рекламка по форумно тече инак... никой не го бръсне дали е добре или зле, ми се струва... ПиАр-а да върви :)
Понеже ако някой го бръснеше щяхте поне да ги подбирате плакатите а не така на конвейра.
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 9:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

solaris написа:
хейт мадафака круто пак се изказа арогантно. когато успеете да изкаравате достатъчно кеш от 'постерчета' и 'флаерчета' и да плащате свестни заплати на екипа ви, вместо да си продавата гъзовете за опаковки на капачки за буркани и маргарин тогава бъдете толкова тежки и арогантни(знам че повечето могат и повече, ма работят във визиткарника/печатницата и се не ги огрява). В цялата графила, хората които наистина могат да си позволят да се изказват така, заради нещата, които са направили досега се броят на едната ми ръка (ае малко отгоре). ако бях стигнал до момента до който са го докарали афект медиа, щях да ви се изсмея. честно. аман от мишки качили се таблети. тва е поредния форум в който има пълна липса на респект към работата на другите. типично българско и селско. и не - не смятам, че забележките на повечето от вас са глупави - напротив. дразни ме липсата на респект и порива да се блеснем за сметка на другите (особено изказването,че са чорили илюстрацията и са направили колаж, даже и се нахъсвате един друг, бахти неприятните) :(


А така!
Сега всеки к'вото има в гащите, да го вади да си ги мерим!
Дамите какво ще извадят не е ясно

Мда, бат ЛХ май пак ще раздава кофички и лопатки....
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
epixs



Регистриран на: 02 Фев 2007
Мнения: 1492
Местожителство: с. Добри дол - в центъра

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

solaris написа:
да си продавата гъзовете за опаковки на капачки за буркани и маргарин :(


az sam ot tia - zakasalite:-))))
s margarina i myrliavite opakovchici - sigurno i drugi ima.
az sam mnogo zle - nito cash ima, nito nishto - nito debit nito kredit - palno martvilo. Ot dalgi godini fotosinteziram po taia prichina - na solarna energia go karam.
Ia! Solaris,.... aaa, da ne bi i ti kato men da si na solar power...???

Vizh sega, pi4aga - toia pat seriozno.
Tia deto se zanimavame s razni opakovchici, etiketchenca i loga ne sme tolkoz zle, nito pak tia deto se zanimavat s razni postercheta i flaercheta sa tolkova dobre. Tova dori ne e interesno, za da go pishesh. Osven, che ne e interesno, ami e i nezrialo kato razsazhdenie - i ti, i az i vsichki ostanali (hubavi ili loshi) sme v edno garne - ae da ne se zameriame s produkcia, che niama smisal prosto.
To4no ti specialno imash tolkova uspeshni opiti, che ne e nuzhno da se infantilizirash, kogato niakoi ne ti haresa plakata za denia na deteto i pri tova si pozvoli da ti go kazhe, nito pyk e nuzhno da stavash don kihot v niakakva nesashtestvuvashta shvatka mezhdu naduti margarindzhii i mega uspeli flaermakeri.
Taka mislia az i sam po4ti siguren, che nikak ne sam edinstven.
Tova ne e anons, koito celi da me konfrontira s teb ili niakoi drug.
Celta mi e da ti kazha priatelski kakvo mislia - pisha ti go publichno, a ne kato lichno saobstenie, zastoto takav e manierat, koito ti sam si nalozhil.

Good luck. Fan sam ti!
_________________
Best Wine Labels Design
Best Logos
Hand Lettering on Wine Labels
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
epixs



Регистриран на: 02 Фев 2007
Мнения: 1492
Местожителство: с. Добри дол - в центъра

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Valbo (тхумбс уп)!
_________________
Best Wine Labels Design
Best Logos
Hand Lettering on Wine Labels
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

абе факт си е, че дизайнера на постера явно има по-други виждания относто шрифтовете. На първия и тези аутерглоу ефекти не помагат и градиента вътре не ми харесва. Тайпото не ми се струва подходящo, например with goled dj's, имената на дискожокерите енд море е с една големина, идеята е, че не е лошо да има градиране на информацията.
Ще си позволя да пусна няколко постера тук, които ми допадат на мен, парти постери. Ако сметнете, че не е мястото тук, мод-а да ги разкара:)

п.п. epixs, моля те, пиши на кирилица и не ни мъчи да четем такива дълги текстове шлиок;)





и така нататък:) Другото е, че цветовете са суровички места, това не ми допада, но може това да е идеята. Не обичам да давам акъл по принцип, ама в случая мисля, че дизайнера, който работи по илюстрацията може да се справи и по-добре, повечето критики бяха насочени именно към неговата работа. И пускайте неща, на мен лично ми е интересно:)
_________________
http://www.fourplus.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov