Graphilla.com :: Преглед на тема - logo - radio machine
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

logo - radio machine

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 10:16 pm    Заглавие: logo - radio machine Отговорете с цитат

Здравейте! Представям ви лого на радиостанция, което не е продадено и си стои и чака:) Мислех дълго за цветове и накрая се спрях на сивото и бледооранжевото, като според мен цветовата комбинация се получи...Под текста има място, защото тамще се напишат градовете, в които се лови радиото и т.н. Логото символизира радионтена, която, както всички знаете, разпръсква радиосигнала. Мислех дали да свържа бялото кръгче с триъгълника, но като че ли не се получава добре. Така че го оставих така, надявам се да ви хареса! Този път не съм си играл много с текста, но сега работя по някои логота, в които текста е част от самото лого.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kuca mi neshto
mnogo e goliama "antenata" spriamo imeto [texta]
kombinaciata na cvetove ne e losha no mi e grubovato logoto
a i na men ne mi asoceira s radio niakak si :-(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ei tuka naburzo malko redesigni bez da promeniam cialostnia koncept.. haresva mi ideata bravo.







poslednoto neshto se vchupi.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a sia molta, mi obiasni koe konkretno ti haresva na ideiata i s kakvo osven s entusiazam razpolagame v sluchaia???
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 1:35 pm    Заглавие: второто, второто;-) Отговорете с цитат

На мен ми харесва повече второто!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami spriamo pochti vsichki drugi bg radiostancii ideata za podobo logo ne e nikak losha :) purvosignalna i sempla ... ko drugo mu trebe ? mashina? :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Второто на имплант като канцепт е най-добро.
Оригиналното го възприемам повече като път към слънцето.
Обаче като цяло цветовете нещо не ми харесват. Текста също.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 2:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
ami spriamo pochti vsichki drugi bg radiostancii ideata za podobo logo ne e nikak losha :) purvosignalna i sempla ... ko drugo mu trebe ? mashina? :)


hmm, az se seshtam za pone 3 loga na raostancii, koito sa si tochno na miastoto, nai malkoto pokazvat dostatachno iasno formata na dadenoto radio. Za sega tuka, vijdam bled opit na tema ON AIR i nishto poveche, da ne govorim, che typo-to e pod vsiakva kritika, daje i sled cover up-a
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви за мненията! Бяха ми от полза, а много полезни се оказаха и redesign-ите на implant по темата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
purvosignalna i sempla


4e e sempla, sempla e ;) ma ne vijdam kyde e pyrwosignalnoto (ne 4e trea go ima) - az li4no ne vijdam nito radioto nito ma6inata :) ...

... abe az misla 4e twa logo tree da e po-agresiwno pone taka mi zwu4i "radio machine"
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

въобще не се сетих за антена, докато не го прочетох в текста... а мисля че едно лого ако трябва да ти го обясняват какво представлява, значи нещо не му е какт трябва...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Май 24, 2003 12:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

muchka zavisi, pomisli za moment che broadcast antenata e mashinata tia ot svoia strana razpruskva radio vulnite shtoto takava i e rabotata e kakvo se poluchava? radio machine... ma ne e tam problema nali?... stefcho moga da ti pokaja tolkova mnogo logos koito kato vidish izobshto niama da se setish deinosta na companyto no tova ne gi pravi loshi logota.. a i tova e edin mnogo slojen vapros s koito niama smisul da (razvodniavame kakto e moderno da se pishe) temata no momcheto...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov