Graphilla.com :: Преглед на тема - Lazer
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Lazer
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
iskam da vijdam samo svirki, udovolstvie, praznota i radost v ochite dragi dami i gospoda ... !!! :))


e tva e prikazka :-)
verno beshe bezmisleno vsichko po-gore
ma minalo

mojesh da zakliuchish temata dokato ne izmislia neshto naistina smisleno i provokirashto smislen razgovor
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Някаква стагнация ли има в бизнеса, другари? Обзема ме тънкото чувство, че губите повече време в дърлене по форуми, вместо да поработите малко, а? За какво ви плаща шефа? Айде, може да нямате работа в момента - ми нарисувайте нещо, ей така....ааааа!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Съб Май 24, 2003 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

d-phrag написа:
Някаква стагнация ли има в бизнеса, другари? Обзема ме тънкото чувство, че губите повече време в дърлене по форуми, вместо да поработите малко, а? За какво ви плаща шефа? Айде, може да нямате работа в момента - ми нарисувайте нещо, ей така....ааааа!!!


mnogo si prav da mu se nevidi
vmesto da bachkame nie si klatim.... i si cheshem ezicite
tapaci :-)
ko da ni praish :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov