Graphilla.com :: Преглед на тема - A kak da se predstavya??? Mene malko me e sram :-)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

A kak da se predstavya??? Mene malko me e sram :-)

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 12:31 pm    Заглавие: A kak da se predstavya??? Mene malko me e sram :-) Отговорете с цитат

Zdraveyte vsichki,
iska mi se da se predstavya, ama kak da stane kat sum tolkova sramejliv v nachaloto :-) Posle stavam otvratitelno vulgaren i neobuzdan, obicham sporovete, a sum i skandaldjiya :-P
Eto i kade mogat da se vidyat moi raboti: http://www.isakov.com
Emi tova e za sega ot men, iskashe mi se i neshto po-novo da vi pokaja, ama imam nyakolko neshta koito ne sa zavursheni, a Vie tuk takiva may ne obsujdate. Nadyavam se da ne Vi se vidyat mnogo skuchni neshtata koito sa v stranichkata mi.
Salute, Alex
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami, i Work In Progress obsujdame, che to e daje dosta interesno puk i avtora moje da si izvadi interesni izvodi ot suvatite na horata predi da zavurshi tvorbata, i se diga kachestvoto tui...tui che post-vai smelo...az ei sega zaminavam da gledam sita...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 4:15 pm    Заглавие: Komentar... Отговорете с цитат

...ta razgledah az iz sita, i da kaja vpechatleniq, vupreki che osnovno modelite gledah(osnovno tez deto sa mi interesni), puk az baq si padam po golemi orudiq, stari oarni lokomotivi(vupreki che i nqkoi potroshen dizel pak stava)kakto i korabi(edno vreme kak risuvah korabiiii, puk sega neam vreme mnogo mnogo)...

i kakvo moga da kaja, ama spored men adski gi biva modelite(vupreki che edva li moje nqkoi da zakluchi tovaz bez da e vidql meshovete), na men mi haresvat, kakto kazah osobeno poslednite dve orudiq, lokomotiva, koraba, karetata, puk i sveshtnika si go biva, zashto ne probvash da gi rendirash s nqkoi po svasten renderer(q v-ray, q brazil, q nqkoi drug)ta vidim togaz krasota, puk i baq po predstavitelno shte izglejdat na sita...

osven tova da si kaja i zabelejki(ne tochno de, po skoro suveti), teksturite spored mene imat nujda ot baq po seriozno otnoshe, po-nattatuk ako nqmash nisto protiv, puk i az ako imam vreme, moga da hvana nqkoi tvoi rend-nat model i da ponarisuvam otgore razni konkretni predlojeniq po povod teksturite v konkretnata situaciq(da ne si govorq samo prazni prikazki)...i mai tova e(laleeee tva mi e mai nai dulgiqt post do sega)...

Zaklucheniqta...Emi ti si za povishenie bre chovek :)...samo da izchakame da se usetqt i drugite...

ps.animaciite ne sum gi gledal shtoto s moita bavna vruzka nali se seshtash...tui che tova po-natatuk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Каладерчо, Кръчмаря е повишен вече ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami napishete nqkude de, da ne se burkat zabludenite kat men hora ;)...Pusnete edin post tuka da razbere i naroda...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Дек 03, 2002 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми той човекът писа вече в 3Д форума, значи явно МОЖЕ да пише :РРР
Айде стига сме му мазали темата :) То тя всъщност вече излишна де, но все пак може някой, който не е аднат в горните групи, да иска да коментира...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov