Graphilla.com :: Преглед на тема - аа... мим
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

аа... мим

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 5:57 pm    Заглавие: аа... мим Отговорете с цитат

глей сиа... аз лично не съм мноо съгласен така - темите в отделни "важни теми" - щот така бутаме, бутаме и накрая коментарите се изчерпват с неколко "мноо яко" или " не е добре" щото от многото постове - темата са е разводнила :))

знам па че е и тъпо някой да пусне портрет - и отдолу 10 човека в нови теми да си напускат портретите...
ама

си мисля че както си беше досия - така или иначе се трупаха някои неща в големите "тематични" теми - а когато искаш да си покажеш нещо ново (както аз неска примерно) и когато искаш коментар - си пускаш отделна тема...

пфф... дали някой ме разбра незнам - имах предвид да не ги "уважняваш" тия теми - клуба си върви добре зася :)

а
кат го прочетеш тва мое и да го делнеш.. освен ако някой не иска да се изкаже де... да ма напсува или да се съгласи с мене...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност, Ави аз май най-вече бях за тези важни теми .. защото нещата много зеха да се повтарят .. виж в момента например на едно място макроси, на друго пак, утре един ще сложи някъде панорамка .. друг ще се сети и ще напрай нова тема "Една панорамка и от мен" и така се разводнява самия форум ... освен това когато снимките са тематично групирани, е по-лесно за нови юзери да се ориентират и да прегледат какво се е поствало преди тях ... другия вариант е да се разглеждат страниците с минали теми, а това едва ли е нещо което би ти се правило нали?
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми да видим на кой му харесва така и на кой не
на мен ми е все тая общо взето
реших че предложението на Ад е ок
ако пък на мнозинството не му харесва ще ги направя пак нормални
Ави, сори че не направих твоята тема важна, просто хванах тая най-отгоре, случайно беше
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Всъщност, Ави аз май най-вече бях за тези важни теми .. защото нещата много зеха да се повтарят .. виж в момента например на едно място макроси, на друго пак, утре един ще сложи някъде панорамка .. друг ще се сети и ще напрай нова тема "Една панорамка и от мен" и така се разводнява самия форум ... освен това когато снимките са тематично групирани, е по-лесно за нови юзери да се ориентират и да прегледат какво се е поствало преди тях ... другия вариант е да се разглеждат страниците с минали теми, а това едва ли е нещо което би ти се правило нали?


оки - аз... поскоро гледам от моята си камбанария - демек аз съм мноо нов въф фотографията - и тва което показвам е с идеята коментарите да са ми полезни занапред :))

ако пък ше мислим за новите юзъри - и ти си прав... :)


mim написа:
Ави, сори че не направих твоята тема важна, просто хванах тая най-отгоре, случайно беше

ее тва па няма нищо общо :)) аз и неща мойте теми да са важни - то няма нищо важно в тях - па и на пикс макросите дигат нивото :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а възможно ли е да се пусне тема и вътре в нея да се пускат sub-теми?
сигурно трябва да се ръчка енджина на форума..?
предполагам че нещо такова би улеснило нещата до някъде..?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dimo



Регистриран на: 21 Апр 2003
Мнения: 25
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен идеята на форума и отделните теми е най-новото да е най-отпред. В сегашния вариант едни и същи снимки ще ги гледаме по много пъти, докато стигнем до новите, което с организацията на този форум не е голям проблем. Имам предвид, че можеш директно да отидеш на избрана страница от темата и новото за всеки потребител е маркирано в зелено. За мен няма голяма значение, но май съвсем малко предпочитам стария вариант.

Трябва да измислим нещо за оценяването на снимките. Сега всеки се чуди какъв по-оригинален коментар да измисли, само и само да не се повтаря, а всеки има нужда да чуе нещо за снимката си /поне аз съм така и мнението на членовете на този форум, особено на някои, чиито работа много са ме впечатлили, е много важно/. Още по-важни са съветите, но те са още по-трудни за даване. Та ако мога да разделя на две оценяването и съветите, то съветите е перфектно да се дават в сегашния вариант на форума, но за оценките ще е хубаво да измислим нещо. Аз лично нямам идеи, но силата на форумите е, че всики заедно решават проблемите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Димо, ами то може и да отидеш на последната страница без да минаваш през другите. Докато си на страницата на форума "Фотография" например натискаш бялото листче до името на последния поствал в дадена тема и отиваш директно на последната страница по темата.

А колкото до система за оценяване аз май нямам нужда от нея, все пак това не е състезание или конкурс - коментарите по снимката са достатъчни за стане ясно мниението и оценката на юзерите какви са.

Но все пак ако имаш интерес към такава система за оценяване форумите имат и вариант при който да се дават оценки .. достатъчно е да постнеш и една анкета със снимката си и автоматично разделяш оценяването от съветите.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Димо, Ад ти обясни, тук предпочитаме коментарите пред оценките
от коментарите може да се научи много повече
ако се появи нужда от оценяване може и конкурс да направим или да си пускаш анкета, но не виждам чак такава полза от нея
за конкурс още не сме дорасли, мисля, може би след лятото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov