Graphilla.com :: Преглед на тема - az sum Stanislav
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

az sum Stanislav

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
k_x



Регистриран на: 20 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 12:42 am    Заглавие: az sum Stanislav Отговорете с цитат

ami kazvam se stanislav ilev. predi pi6eh stihotvoreniq, no minah na komiksi. izdadoh 1 underground knijka (ne se prodava nikyde) Trotoarno pravo predi vreme malko ot neq moje da vidite tuk:
http://www.bulgarianauthors.org/members/ilev/main.php
zapo4nah s komiksi v 11ti klas (2000 godina), ne me biva osobeno, no horata se kefqt nai-mnogo na ei tozi mi komiks:
http://comix.cult.bg/comics/exist.htm

s nego zapo4nah http://comix.cult.bg, a sega se opitvam da go napravq online spisanie i da sybera mnogo avtori i t.n.
v momenta pi6a nova knijka ama ne znam kak 6te se razbera s izdateli, za6toto sa lo6i hora, sega 6te vi pokaja ne6to:
http://comix.cult.bg/broi2/ilev/rr.jpg az li4no sym vyzmuten!!!

ne razbiram po4ti ni6to ot kompiutri i grafi4ni programi, koeto e lo6o za tozi forum, no se kefq mnogo na risunki, grafiti i t.n.

liubimi grupi: Pearl Jam i podobni, a ot bg slu6am na sniper records ne6tata i im se kefq mnogo, osobeno DRS.

a, zavyr6il sym ezikovata gimnaziq "romain rolland" v stara zagora s angliiski, v momenta u4a stopansko upravlenie v SU, 3ti kurs, jiveq v studentski grad.

prodyljavam da draskam komiksi i da reklamiram saita si po nepodhodq6ti na4ini, no mi idva otvytre i ne moga da go otkaja... ako iskate da pi6a za o6te ne6too, kajete. :) lek den!!! :)))[/url]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 1:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe kvo da ti kaja..za risuvane na komiksi ne stavash... 4estno.. vzemi si pomisli za nqkoi kurs po risuvane...ili de a znam i az , abe trudno sha e, mdaaaaaaaaaa.........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
k_x



Регистриран на: 20 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:09 am    Заглавие: :) Отговорете с цитат

hahha, ok :)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 3:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

na sebe si li se smeesh ili na kekata ?

struva mi se 4e tva koeto vidiax na pogore poso4enite linkove ne e mnogo za smiax a za pla4 po skoro .(

dobre 4e ne razbiram nishti4ko ot poezia ama ako niakadeti ti kazvat 4e s neia se spraviah zemi nablegni na neia shtoto risuvaneto naistina ti e pla4evno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Reza



Регистриран на: 30 Апр 2003
Мнения: 107

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 8:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)))) аз пък да ти кажа и поезията ти е доста зле......сорри, ама е така.....вземи попрочети малко...ама то насила нестава ...знам ли какво да направиш.... тия поршета и тия пешеходци в лицеви опори нещо......незнам какво е, но не е поезия. някакъв хип-хоп ли е, що е?????

пример за поезия:

Ти имаш устни като капка и бяла лебедова шия
към теб пристъпвам, свалям шапка
и почвам капката да пия........


не си спомням на кой е това стихче, но е едно от най-хубавите, които са ми останали в главата.......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archimboldo



Регистриран на: 18 Май 2003
Мнения: 50

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 9:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Za risuvane na komiksi trjabvat mnogo ne6ta, k_x, ne e taka prosto, da si draska6 ne6to tam. Ne znam da li i s kursove 6te se opravi6.
_________________
Archimboldo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
parappa_the_rapper



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от parappa_the_rapper на Нед Юли 06, 2003 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az niama da se izkazvam za krasotata na kartinkite v primerno nai-predpochitania komix, shtoto naistina sa dosta uchenicheski draskanici i spored men (e izkazah se de..), obache dialoga lichno az trudno go sledia, neshto obyrkano mi sedi, ne samo tva, ami vse edno si drusal predi tova... drusal li si?
ne go priemai kato obida, prosto az s takova chuvstvo ostavam, ne znam dali tva e celia komix, ama neshto e s otvoren krai, ne shvashtam kva e poukata ot cialata rabota i kva e ideiata...
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za risuwaneto niama kwo da goworim - te sa ti go kazali horata... i az ne moga da risuwam i zatowa gledam da ne pokazwam moi "risunki"
a, inache i samata ideia na komiksa... znam li... ako twa e twoia swetogled sigurno si mnogo depresirana lichnost :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Silata na South Park nyama nishto obshto sus animatsiyata :-))))
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
k_x



Регистриран на: 20 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:45 pm    Заглавие: hihi Отговорете с цитат

da be, az sym nedostoen za toq forum :) syglasen sym s vas i se izvinqvam za tova, 4e ne vi haresvam :) lek den! :)))
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Po-spokoyno be pich, stiga s takiwa obidchiwi istorii! Neseriozno e da ichakwash, che wsichki shte zeinat ot wuzhishtenie. Po-skoro zemi se w rutse ako si seriozen, i pochni da prawish po-dobri neshta! Ya se stegni, deba.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
k_x



Регистриран на: 20 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 3:05 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

da we :) ne sym kazal, 4e se otkazvam :)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
parappa_the_rapper



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 3:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от parappa_the_rapper на Нед Юли 06, 2003 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
k_x



Регистриран на: 20 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Пон Май 26, 2003 9:11 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

nou qsnu
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Georgieva



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 50
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 27, 2003 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az pak obi4am takiva ne6ta.
Triabva da ima entusiasti!
I kakvo , kato ne e profesionalno, ako ne iska6 da si profesionalist!!!
:-)
_________________
"Vsi4ko, koeto si struva da se napravi, si e struvalo v4era"
lema na Grosman
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Май 27, 2003 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо лошо, просто този форум е повече за професионалисти и ентусиасти, които искат да бъдат професионалисти :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov